Bu firma satışa kapalıdır.

Baysal Turizm Otobüs Bileti

Baysal Turizm
Baysal Turizm
 

neredennereye.com,
Baysal Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Baysal Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Baysal Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Baysal Turizm

Cumhuriyet Mahallesi Turan Caddesi Heykel Karşısı Ankara
0312 623 11 42

Baysal Turizm otobüs bileti almak için en doğru yerdesiniz. Firma, Antalya, Manavgat, Alanya ve Burdur’a yolcu taşıyarak, Ankara- Polatlı arasında sürekli olarak hizmet veriyor. Baysal Turizm otobüs seferleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabileceğiniz sitemiz, size en iyi hizmeti sunuyor.


Ulaşım sektöründe kendini sürekli olarak geliştirmeyi hedefleyen şirket, köklü bir geçmişe sahiptir. Ana merkezi Polatlı olan Baysal Turizm, ulaşım sektöründeki girişimci yapısıyla dikkat çekiyor. Otobüs bileti satın alacaksanız firmayı burada daha yakından tanıyabilirsiniz.


Baysal Turizm otobüs bilet fiyatları ve hareket saatlerini güncel olarak yenileyen NeredenNereye.com, size en hesaplı otobüs biletini de sunuyor. Bu firma yolcularının konforunu ön planda tutarak, iyi bir yolculuk sağlamak adına en yeni otobüs modelleri  ve güleryüzlü çalışanlarıyla hizmet veriyor. Yolculuğunuzda küçük ikramlarla ve kaliteli hizmetle kendinizi evinizde gibi hissetmek istiyorsanız online otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.


Konforlu ve rahat bir yolculuk için ihtiyacınız olan her şeyi bu firmada bulabilirsiniz. Ailenizle yapacağınız en keyifli yolculuklar için bulunduğunuz şehre göre online otobüs biletleri arasından istediğiniz saate göre seçim yapabilirsiniz. Sektörde yıllarca deneyim edinmiş olan Baysal Turizm’de yolculuk yapmak hem keyifli hem de konforlu olacaktır. 


Online otobüs bileti arıyorsanız daha önceden yolculuk yapmış olan müşterilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyip, kararınızı verebilir ve şirketin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. 


Bu firma faaliyetlerine son vermiştir. Aynı güzergahta hizmet veren diğer firmalardan otobüs bileti alabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

":)" Misafir
Öğrenciyken çok kullanırdım, efsaneydi. Hala çalışıyor mu bilmiyorum.
"" Misafir
Ankara'dan Polatlıya yolculuk yapmıştım. Memnun kaldım.