Bu firma satışa kapalıdır.

Batman Yıldızlar Turizm Otobüs Bileti

Batman Yıldızlar Turizm
Batman Yıldızlar Turizm
 

neredennereye.com,
Batman Yıldızlar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Batman Yıldızlar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Batman Yıldızlar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Batman Yıldızlar Turizm

444 3472
Meydan Mah. Cumhuri̇yet Meydanı No:1 Batman
0488 212 12 26

Batman Yıldızlar Otobüs Firması


Batman Yıldızlar Seyahat kurulduğu günden bu yana üstün kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket eden ve yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma bu alanda kurulan oldukça küçük çaplı işletmelerden yalnızca bir tanesidir. Servis hizmetleri ile yolcu taşımacılığı alanında gelişim göstermeye başlayan firma daha sonrasında otobüs seferlerine başlamıştır. Bugün henüz bu alandaki iş yaşamına yeni başlayan firma gün geçtikçe gelişim göstermeye devam etmektedir.


Batman Yıldızlar Otobüs Bileti Fiyatları


Batman Yıldızlar firması bugün, başta yerel bir işletmenin imkanları dahilinde ulaşım sağlayan güzergah genişliğini arttırmaya devam etmektedir. Batman Yıldızlar firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek yolcularına daha iyi deneyim yaşatmak adına gelişim göstermeye özen göstermektedir. Aynı zamanda firmanın yolcularını firma ile iletişim içerisinde olmak için online olarak hizmet sunması da önemli bir noktadır.


Batman Yıldızlar otobüs firması başlangıçta kendi kurulmuş olduğu çevre kapsamında yatırım yapmayı misyonu dahilinde uygun görmektedir. Firma küçük ya da büyük bütün kuruluşların yolcu memnuniyetinin ne kadar değerli olduğunu bilincinde olarak bu alandaki çalışmalarını aksatmadan yürütmeye devam etmektedir. Hizmet anlayışının bir getirisi olan insanların samimiyetini korumanın yollarını aramaktadır. Kendi içerisinde yetiştirdiği personeli ile güler yüzlü hizmet anlayışının devamını hedefleyen bir yapılanmaya sahiptir. Bugün firma sahip olduğu kalite anlayışını çok daha fazla kişiye ulaştırmak için ulusal alanda yayılmaya devam etmektedir.


Hizmet kalitesini her geçen düşürmeden devam ettirmeyi amaçlayan Batman Yıldızlar firması insanların güvenli ve huzurlu yolculuk yapmasını sağlamak için daha geniş kitlelere kolayca ulaşmayı hedeflemektedir. Günümüzde bunun en güzel yöntemi interneti kullanmaktadır. Artık Batman Yıldızlar otobüs biletlerini internet aracılığı ile NeredenNereye.com üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir

 memnun kaldık