neredennereye.com, Ayhan Işık - Cebel Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ayhan Işık - Cebel Turizm Otobüs Bileti

Ayhan Işık - Cebel Turizm
Ayhan Işık Turizm - Cebel Turizm
 

neredennereye.com,
Ayhan Işık - Cebel Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ayhan Işık - Cebel Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ayhan Işık - Cebel Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ayhan Işık - Cebel Turizm

Gülbahçe Mh Ulubatlı Hasan Blv Kuzeyhan iş hanı 107/406 Osmangazi Bursa
0224 351 5252

Ayhan Işık Cebel Turizm

Ayhan Işık Cebel Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Ayhan Işık Cebel Turizm, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yâda sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının donanım tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir.

Ayhan Işık Cebel Turizm, “Önce güven” sloganı ile başladığı çalışma yaşamına sloganında vermek istediği mesaj doğrultusunda ilerletmeye devam etmektedir. Firma bu konuda elinden geleni yapmak için, güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurt içi ve yurt dışı servis araçları, modern bilet otomasyon sistemi yardımıyla bugüne kadar arasında sıkı bir bağ kurduğu yolcularına “İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli ve yurt dışında Bulgaristan, Haskova, Kırcali” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firma yıllar içerisinde kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak için çağın gerekliliklerine uygun yapılanmayı sağlayıp en kısa sürede en son teknolojiyi yolcularına ulaştırmayı hedeflemektedir. Hizmet konusunda herhangi bir sıkıntının yaşanmaması için yaygın bir denetim ağı oluşturan firma bu şekilde yolcularının isteklerini kısa sürede belirleyip elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermektedir. Bu bağlamda mesleki ilkelerini her türlü ticari kaygının üzerinde tutmanın bilhassa müşteri memnuniyeti açısından ne denli önemli olduğunun farkında olan firma, bu alanda sıkı bir çalışma sergilemektedir.

Ayhan Işık Cebel Turizm Hakkında

Bursa merkezli olarak kurulan Ayhan Işık Cebel Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “6” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “6” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ayhan Işık Cebel Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Ayhan Işık Cebel Turizm otobüs firması, 0546 250 03 03 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Ayhan Işık Cebel Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Ayhan Işık Cebel Turizm biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ayhan Işık Cebel Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Ayhan Işık Cebel Turizm otobüs firmasının bugün, “İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli ve yurt dışında Bulgaristan, Haskova, Kırcali” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Ayhan Işık Cebel Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Ayhan Işık Cebel Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Ayhan Işık Cebel Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.