scorecardresearch

Aydoğan Turizm Erzurum Otobüs Seferleri

Aydoğan Turizm Erzurum Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Aydoğan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aydoğan Turizm Erzurum Şubeleri

Şube
Telefon
234 51 02
711 28 08
661 39 19
 

neredennereye.com,
Aydoğan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aydoğan Turizm Erzurum otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Erzurum otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Aydoğan Turizm Erzurum online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Aydoğan Turizm Erzurum otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Aydoğan Turizm firmasının 3 Erzurum şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Aydoğan Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Erzurum yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Aydoğan Turizm firmasının Erzurum otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Aydoğan Turizm firmasının Erzurum ve çevresinde 3 şubesi bulunmaktadır. 
Erzurum Aydoğan Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Erzurum Aydoğan Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Erzurum (Merkez) 234 51 02
Horasan 711 28 08
Pasinler 661 39 19
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
0Puan
0%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolda bıraktığınız öğrenci hakkında" ayvaz
bin bir zorluklar içinde okumaya çalışan öğrencilerimize vatandaş olarak bizler kucak açarken, sorumsuz kişiler yüzünden madur duruma düşürülmelerine anlam verememekteyiz. BAFRA AYDOĞAN TRİZM seyahat şirketine ulaştığımızda sorunumuza o anda çözüm bulacak birilerine ulaşamadık.yetkililerin tlf ları kapalıydı. sorumluluk sahibi kişilerin tlf larının kapatılması sorumluluklarından kaçtığı anlamına gelir. görevi sorumluluklarına sahip çıkabilecek seviyede eğitim almış kişilere verilmeli ve tüm okuytucularmızın ve öğrencilerimizin böyke uyduruk şirketleri tercih ederken daha dikkatli olmalarını temenni ederim. onlar bırakmaktan çekiniyorlar nolarını ben bırakıyorum belki ararlar. saygılar sunarım. abdullah ayvaz öyder, yönetim kurulu başk. 05325042381
"Gece yolda bıraktığınız öğrencimiz hakkında" ayvaz
ismim abdullah ayvaz, giresunluyum, bir öğrenci derneği başkanıyım. erzurum atatürk ünüversitesinde yüksek lisans yapmakta olan bir öğrencimiz,okullar 2010 yılı ilk yarıyıl tatili olduğu için memleketine giresuna dönmek üzere BAFRA AYDOĞAN TURİZM erzurumdan 28-01-2010 tarihinde bilet aldı. haraket saati saat 16.00 idi.

öğrencimiz otobüse dadaş kentden bineceğini belirtmişti. diğer firmalara ait araçlar yolcularını almak için durmalarına rağmen arkadaşımızın beklediği otobüs durmaya gerek görmeden geçip gitmiştir. firma yetkililerine haber verilmesine rağmen otobüs aranmasına rağmen öğrencimiz alınmamıştır. kendilerine aşkaleye geç oradan binersiniz demişler. öğrencimiz oraya varmadan söoför bey öğrencimize bir sonraki arabayle gelmesini söyleyip gitmiş. bir sonraki araçta durmamış firmayı arayan öğrencimiz, taksiye binde git gibi sorumsuzca kelimeler ifade etmeyi cüret etmiştir. kısacası öğrencimiz o gece geri dönmiş ve gecenin bir vaktında o perişenliği sözü geçen firma sayesinde çekmiştir.