Aydın Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Aydın Otobüs Firmaları

Aydın Otobüs Firmaları
Aydın otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Aydın otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Güney Akdeniz 3
Isparta Petrol 3
MALATYA BEYDAGI 2
Kontur Turizm 2
Metro Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Aydın otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Aydın bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Aydın’a sefer düzenleyen 70’ten fazla firma bulunmaktadır. Bu firmaların sunmuş olduğu otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Neredennereye’de her zaman firmaların özel indirimlerini bulabilir ve biletlerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Size en uygun seferler arasından seçim yapabilmek için; arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekledikten sonra bilet ara demeniz yeterli. Karşınıza gelen ekranda tüm firmaları bir arada görebilirsiniz. Böylece fiyatlar arasında karşılaştırmanızı kolay bir şekilde yaparsınız.

Ülkenin iki önemli turizm beldesi olan Didim ve Kuşadası’na ev sahipliği yapan şehir bu nedenle; özellikle yaz döneminde yoğun yolcu trafiği yaşamaktadır. Aydın sadece yaz turizminde değil il toprakları içinde bulunan farklı dönemlerden kalma antik şehirler ve tarihi eserler ile de kültür turizmi için de büyük öneme sahiptir. En ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunurken gezebileceğiniz başlıca yerleri şöyle sıralayabiliriz. Afrodisas Müzesi, Cemal Bey Hamamı, Cihanoğlu Camii ve Kalesi, Zeus Mağarası ve Zincirli Hanı. Zeus Mağarası: Zeus ile ilgili anlatılan hikayelerden dolayı bu isimle anılan mağara; Davutlar Milli Parkı’na çok yakın bir mesafede bulunmaktadır.

Mağara iç kısmında bulunan su birikintileri ile dikkat çekmektedir. Mağaranın bulunduğu tepenin üst kısmında ise Panionion Antik Kenti yer almaktadır. Zincirli Hanı: Nasuh Paşa külliyesinin bir bölümü olarak inşa edilmiş olan han; büyük bir kalıntı halindedir. İki katlı olarak inşa edilmiş olan hanın üst kısmına çıkmak için kullanılan merdivenler günümüzde yok olmuş durumdadır. Han, 1708 yılında yapılmıştır.

Aydın otobüs firmaları bilgilerine bakarak İstanbul Aydın otobüs bileti alabilir ve İstanbul'dan Aydın'a gidebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Muavin çok kabaydı" Misafir
Muavini çok kabaydı, çok az ikram servisinde bulundu, şu istedim getirmedi, yol boyunca suyumuzu kendimiz aldık, birde iki koliden fazla eşyam var diye 30 kg kuralını hatırlatmama rağmen ekstra ücret aldılar, kabul etmediğimde fazlalık kısmı indirmekle tehdit ettiler, hâsılı çok yazık, bu firmadan hiç beklemediğim hareketlerdi. Hayal kırıklığına uğradım.
"Teşekkürler " Misafir
Araç konforlu sürüş güvenli idi, 20 dklık gecikme yaşandı, servis sorunsuzdu teşekkür ederiz.
"" Misafir
gidiş gayet iyi ama dönüş hiç de hoş değildi son yolculuğum gülarasla artık
"" Misafir
muavinlerinize lütfen hizmet içi eğitim veriniz.bayan yolculara karşı nasıl konuşmaları ve davranmaları hakkında
"" Misafir
Uzun zamandır bu kadar kaliteli ve samimi bir yolculuk yapmamıştım.
"Çok Kötü" Misafir
Araç Zamanından yarım saat geç geldi ve gec kaldığı halde otogarda bekleme yaptı yolun yarısında durdu ve farklı bir arabadan yarım saat boyunca yük aldı.ve hiç bir açıklama yapılmadı.2 saatlik yolu 3 saatte vardık.hic memnun kalmadım.
"Tlg" Misafir
İlk yolculuğumdu uludağ firması ile ortalama bir firma izlenimi verdi. Tv dışında internet ,film,müzik yoktu lcd ekranda. Genel olarak memnun oldum
"" Misafir
şeker hastaları için diğer firmalar gibi soğuk ikramlara maden suyu ve eti form gibi şekersiz tuzsuz gıdalar da eklemenizi öneririm
"" Misafir
Internette yazan yolculuk süresinden 3 saat fazla sürdü yolculuk. Eğer uzun sürecekse o sekilde belirtin insanlar ona göre plan yapiyorlar
"Yetersiz imkan" Misafir
Genel olarak Otobüs ve hizmet kalitesi bakımından güzel bir yolculuktu. Ancak, Aydından İstanbul'a kadar yolculuk yapacağınızı düşündüğünüzde televizyon, radyo ve müzik dinleme imkanının olmadığı bir otobüs ile seyahatin ne derece sıkıcı olacağını siz düşünün.!! 90 TL verdiğime pişman oldum!