Bu firma satışa kapalıdır.

Avrupa Ünal Turizm Otobüs Bileti

Avrupa Ünal Turizm
Avrupa Ünal Turizm
 

neredennereye.com,
Avrupa Ünal Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Avrupa Ünal Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Avrupa Ünal Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Avrupa Ünal Turizm

Otogar Kastamonu
0366 215 47 17

Avrupa Ünal Turizm Online Otobüs Bileti


Avrupa Ünal Turizm, Türkiye’nin önde gelen şehir içi ulaşım otobüs firmalarından bir tanesidir. Merkezi olarak kuruluş noktası Kastomonu olan firmanın zaman içerisinde kendi ilkeleri doğrultusunda gösterdiği çalışma yaşamı ile birlikte her gün daha fazla büyüdüğü rahatlıkla gözlemlenebilmektedir. Özellikle  Karadeniz bölgesi içerisinde ortaya çıkan ulaşım ihtiyacını karşılamak amacını üstlenen Avrupa Ünal Turizm yerel bir işletme olarak kurulmuş olmasına karşın kendisini ulusal standartlarda hizmet sergilemek için şartlayarak başarılı adımlar atmaktadır. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak her şeyden önce yolcularının kendine olan güvenini sarsmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma kendisini tercih eden yolcularına bu bağlamda güven teminatı sağlamaktadır.


Avrupa Ünal Turizm Otobüs Bileti Fiyatları


Günümüz dünyasında güven inşasının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma, herkesin daha kısa sürede hizmetlerinden yararlanması adına araç filosunda bulunan otobüslerini her geçen gün yenilemeye devam etmektedir. Avrupa Ünal Turizm ile , “Kastamonu, Taşköprü, Boyabat, Sinop, Samsun, Ankara, Adapazarı, İzmit, İstanbul” gibi noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda firmanın bu alanlarda yetkili şubeleri bulunmaktadır. Avrupa Ünal Turizm yolcularının her daim haklarını savunmak adına 7/24 şeklinde çalışan bir çağrı merkezi ile hizmet sağlamaktadır. Avrupa Ünal Turizm otobüs bileti ile ilgili soru ve sorunlarınız için 0366 215 47 17 nolu telefon numarası üzerinden firmanın merkezine ulaşım sağlanabilir.


Avrupa Ünal Turizm yolculularının, seyahatleri sırasında kendilerini konforlu, güvenli ve ayrıcalıklı hissetmesi için de yerel bir işletme olarak elinden geleni yaparak kendi gelişim sürecini emin adımlar ile güçlendirmeyi ve çalışma yaşamına devam etmeyi hedeflemektedir.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Kastamonunun en iyi firmalarından.