Bu firma satışa kapalıdır.

Atasoy Turizm Otobüs Bileti

Atasoy Turizm
Atasoy Turizm
 

neredennereye.com,
Atasoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Atasoy Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Atasoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Atasoy Turizm

0533 418 2348
Akçeşme Mah. Garaj Cad. Karatay Terminali No:9/16 Karatay Konya
0332 

Atasoy Turizm Otobüs Firması

Atasoy Turizm, hizmet sektörü içerisinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana küçük ama emin adımlar ile çalışma yaşamına devam eden ve bunun yanı sıra kendisine belirlediği müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hareket eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevrenin yapılanmasına olan katkısının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir. Atasoy Turizm otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Biz hikaye değil, destan yazmak için geldik. Destanımızı okutacağız” sloganını kendi ilkelerine bir öncü olarak belirleyip çalışma yaşamına bu şekilde devam etmektedir.

Atasoy Turizmin kurucularından biri olan Kamil Atasoy, çalışma yaşamının ilk adımlarını 1963 yılında atmıştır. Bu tarihten itibaren önce kendi çevresinde yer alan insanların hak ve hukunu gösterek hizmet sunmuş ve tecrüberinde “Halka hizmet Hakka hizmettir” ilkesini benimsemiştir. Kendisinin sağlamış olduğu hizzmet adımları ile birlikte kuruluşun en temel yapılanmaları da Ermenek ve Başyayla içerisinde başlamış olur. Kurucu Kamil Atasoy’dan sonra yönetim kadrosuna sırası ile 1988 ve 1990 yıllarında Süleyman Atasoy ve Adem Atasoy dahil olmuştur. Babalarının izlerinden gitmeyi kendilerine bir görev, ilke olarak benimseyen yöneticiler ile birlikte kuruluş ilk büyük çaplı adımlarını atmaya başlamıştır. Bu tarihten itibaren çağın gereksinimlerini karşılamak adına teknik yenilenmeye daha fazla özen gösteren kuruluş büyüme hızını katlamayı başarmıştır. Atasoy Turizm yıllar süren yolculuğu boyunca yolcuları ile arasında oluşmuş olan güvene dayalı köprünün zedelenmemesi adına personelinin hizmet kalitesini ve araçlarının konforunu üst düzeyde tutmaya özen göstererek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulup her geçen gün ulaşım ağını geliştiren Atasoy Turizm günümüzde birçok noktada yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet taşımaya devam etmektedir. “Gönüllere uzanan yolculuk,” sloganı ile yollara çıkan ve kendisine güvenen insanların haklarını gözeterek gerçek hayatta bu sloganın yaşamasını sağlayan Atasoy Turizm çağımızın gerekliliklerini zamanında yerine getirmeye özen göstermektedir. Artık en uygun Atasoy Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
86Puan
33%
67%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
yolculuğum oldukça iyi geçti
"Tavsiye ederim" Misafir
yolculuk oldukça iyiydi muavin bey bize baya kibar davrandı koltuklarıda çok rahattı oldukça güzel bir yolculuktu
"Teşekkürler" Misafir
İlk kez kullandım otobüsler temiz ve ferah böyle devam etmelerini umuyorum