Bu firma satışa kapalıdır.

Asuman Turizm Otobüs Bileti

Asuman Turizm
Asuman Turizm
 

neredennereye.com,
Asuman Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Asuman Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Asuman Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Asuman Turizm

Atatürk Bulvarı No: 154 Bulvar Otel Yanı Ceylan Apartmanı, Daire: 4 Aksaray Fatih İstanbul (Avrupa) -
0212 511 0966

Asuman Turizm Otobüs Firması


Asuman Turizm Otobüs Firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ilkelerini benimseyerek kendilerine güvenen yolcu kitlesine kesintisiz hizmet sağlamayı amaç edinmiş, ilkem ve yöntemlerini bu kapsamda sağlam temellendirerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan biridir. Asuman Turizm firması bugün İstanbul’dan Tahran’a ulaşım hizmeti sağlayan ve yurt dışı ağı ile dikkat çeken nadir otobüs firmalarından biridir.


Asuman Turizm Otobüs Bileti Fiyatları


Firma başta kısıtlı bir çevre ve dar bir yapılanma ile ikili sistemi baz olarak kurulmuş yapısını ilkeli çalışma adımlarını takip ederek her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Yıllar boyu süren çalışma yaşamının yolcularına kazandırdığı güvenin her zaman korunması gereken bir öge olduğunun bilincinde olan Asuman turizm firması daha geniş kitlere ve daha büyük bir ulaşım ağına ulaşmak için çağın gerekliliklerini yerine getiren donanımsal ve teknik çalışmalarına devam etmektedir.  Oldukça uzun bir rota boyunca sağladığı yolculuklarının en önemli unsurunun müşteri memnuniyeti ve güvenliği olduğunun bilincinde olan firma bu alanda taviz vermemek için kendi bünyesi içerisinde en büyük yatırımlarını daima güler yüzlü hizmet anlayışı çatısı altında iç personel yetiştirme olarak göstermektedir. Yerinde ve kaliteli bir hizmet sağlamak için sektörede en önemli etmenin hizmet sektörünün zorluğunun ve öneminin bilincinde olan personel kadrosu olduğunu düşünen firma iç dinamik yapılanmalarını bu kapsamda düzenlemektedir.


Asuman Turizm Otobüs firmasının bugün en popüler durakları arasında, “Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Eskişehir, Samsun, Sakarya, Adana, İzmit, Kayseri, Mersin, Balıkesir, Denizli, Mersin, Isparta, Kütahya, Gaziantep, Bolu” yer almaktadır. Kendi rotası dışında ilerlemek ve ulaşım ağını geliştirmek için çalışma yaşamına devam eden Asuman Turizm Otobüs firması biletlerinin ve hizmetinin çok daha geniş kitlere kolayca ulaşmasının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak artık yolcularına online olarak da hizmet sunmaktadır. Asuman Turizm Otobüs firması yıl içerisinde gerçekleştireceğiniz yolculuklarınızda azami tasarruf sağlamak için artık NeredenNereye.com üzerinden dakikalar içerisinde En uygun Asuman Turizm otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Idare eder" Misafir
Ankara-Sakarya arası yolculuk yapmıştık. fena değil.