Bu firma satışa kapalıdır.

As Mersin Seyahat Otobüs Bileti

As Mersin Seyahat
As Mersin Seyahat
 

neredennereye.com,
As Mersin Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

As Mersin Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
As Mersin Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

As Mersin Seyahat

444 85 33
Korukent Mah. Mimarsinan Bul. No: 190/37 Toroslar/ Mersin Mersin
0324 324 15 63

As Mersin Turizm, başta Mersin halkı olmak üzere müşterilerinin en kaliteli hizmeti alması için değişen beklentileri karşılamaya yönelik devamlı çalışmakta. “Her şey zamanında” sloganıyla yola çıkan firma bu doğrultuda sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor. 


As Mersin Turizm Otobüs Bileti Fiyatları


En ucuz otobüs biletlerini bulabileceğiniz sitemizin otobüs bileti kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yararlanmak için takipte kalmalısınız. Seçiminizi yapmadan önce, seyahat etmeyi düşündüğünüz firma hakkındaki yorumları ve puanlamaları inceleyebilirsiniz.


İçten ve dürüst hizmet politikasıyla yolcularını memnun etmeye odaklanan otobüs firması, şehirlerarası otobüs taşımacılığında önde gelen firmalar arasında olma hedefiyle büyümeye ve yenilenmeye devam etmekte. Sitemizin üst kısmındaki nereden, nereye, tarih bölümlerini doldurarak ara butonuna basınız. As Mersin Turizm seferleri, saat saat listelenecektir. Ardından seferi ve koltuğunuzu seçerek ödeme bilgilerinizi girin ve güvenli bir şekilde biletinizi satın alın!


Firmanın bilet fiyatlarını sorgulamak için ve kendinize en uygun otobüs biletini bulabilmeniz için NeredenNereye.com var. Sitemizin otobüs bileti sorgulama sistemi ile bütçenize en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra yalnızca iki adımda işleminizi tamamlayabilirsiniz. Online Bu lider otobüs firmasının otobüs bileti ile seyahatiniz sonrasında firma hakkındaki eleştiri, öneri ve taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Huzurlu bir yolculuktu." Misafir
Sürekli kullandığım firmada yer kalmadığını görünce biraz çekinerek de olsa bu şirketten bilet aldım. Kalkış saati, varış saati, koltukların konforu, muavinin yeterince ilgili olması gerçekten takdire şayandı. Aboneniz olacağım bundan sonra.