scorecardresearch

Artvin Ses

Artvin Ses
 

neredennereye.com,
Artvin Ses
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Artvin Ses Şubeleri

 

neredennereye.com,
Artvin Ses
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Artvin Ses

444 34 08
Çarşı Mah. İnönü Cad. No:38 Artvin Artvin
0466 212 15 30

Artvin Ses Seyahat otobüs bileti satın almak için otogara yahut otobüs firma şubesine gitmenize gerek yok. Piyasaya göre en ucuz otobüs biletini bulabileceğiniz Neredennereye.com ile evinizde kahvenizi yudumlarken online otobüs bileti almak çok kolay. Yalnızca iki adımda güvenli ödeme sistemimiz ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı amaçlayan Artvin Ses Seyahat yüksek standartlı ve kaliteli hizmetin en doğru adresi. Turizm şirketi “mutluysan mutluyuz” prensibini ilke edinerek ilerliyor. Otobüslerinde koltuk sayılarını düşürerek koltuk arası sıkışıklığı engelleyen firma, 9 araçtan oluşan filosu ile Artvin, Rize, Trabzon ve İstanbul başta olmak üzere birçok noktaya otobüs seferi düzenliyor.

Bu firma ile seyahatlerinizde koltuk arkası ekran, uydu yayını, müzik, film ve wireless imkanları ile keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda yolculuk süresince açık büfe ikramları da olan firmanın tüm personelleri deneyimlidir.

Sitemiz üzerinden firmanın otobüs biletleri ve otobüs sefer saatleri gibi daha birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama sistemimiz ile listeleme yaparak bütçenize en uygun otobüs biletini seçebilirsiniz. Aynı zamanda sürekli olarak güncellenen sayfamızı sık sık takip ederseniz otobüs bileti kampanyaları ile indirimli otobüs bileti sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Dilerseniz sitemiz aracılığı ile firmaya yapılan yorumlara ve puanlamalara göz atarak kararınızı verebilirsiniz. Online Artvin Ses Seyahat otobüs bileti ile yapacağınız yolculuğunuz sonrasında siz de firmayı değerlendirebilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İstanbul-Artvin." Misafir
İstanbul'da oturuyorum. Artvin'e giderken sürekli kullandığım yerel firmamız. Tavsiye ederim.