Araklı Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Araklı Otobüs Firmaları

Araklı otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Araklı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Lüks Karadeniz 5
Metro Turizm 5
Ali Osman Ulusoy 3
Tokat Yıldızı 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Araklı otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Araklı bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Araklı, yolu düşenlerin mutlaka Araklı ilçesini ziyaret etmesi gerekir. İlçeye ilk girdiğinizde dikkatinizi mimari yapısı çeker.

Tipik Karadeniz evlerinin olduğu ve yerleşiminin çarpık olduğu Araklı ilçesi içinde barındırdığı tarihi eser ve mekanlarla, doğal güzellik ve kültürel unsurlarıyla birlikte gideni kendine hayran bırakır. İlçede yaşayan yöre halkı misafirperver ve güler yüzlüdür. Bu yüzden ilçeye gelen yerli ve yabancı turistleri en iyi şekilde ağırlamaya çalışırlar. Buraya kadar gelmişken ilçeye ait yemeklerin tadına bakmayı ihmal etmeyin. Bunlar arasında Karalahana Çorbası ve dolması gelir. İlçe adeta yeşil ve mavinin iç içe geçmiş halidir.

Denizde yeşilin yansıması hissedilir. Buraya gelirken yanınıza fotoğraf makinenizi almayı unutmayın. Doğa size birbirinden güzle, günün her saati farklı pozlar sunacaktır. Burayı gezmeye başlamadan önce gezi güzergahı oluşturmak size vakit kazandıracaktır. İlk önce Pazarcık Milli Parkı’na gidebilirsiniz. Burada et ve balık lokantaları ile alışveriş çarşısı ve bunların yanında şelale, piknik alanı gibi doğal unsurların yanı sıra buz gibi akan suları ve girişte Pazarcık Mağarası vardır. Buradan sonra rotanızı Kalecik Kalesi’ne çevirebilirsiniz.

Kalecik kalesi plaj olup deniz ve kumun sıcaklığını her dakika hissedebilirsiniz. Buradan sonra Mahura Şifalı Su’ya gidebilirsiniz. Buradan çıkan su şifalı olduğundan halk buraya gelip bu sudan içmektedir. Mide ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelir. Trabzon Araklı’ya gitmek için otobüs biletinizi internet sitemizden alabilirsiniz.

Araklı otobüs firmaları bilgilerine bakarak İstanbul Araklı otobüs bileti alabilir ve İstanbul'dan Araklı'ya gidebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Seyehat " Misafir
Trabzon Konya seyehatında Ankara'ya uğramadan Nevşehir üzerinden gitmek daha da memnun etti beni.
"Yavaşlık" Misafir
çok yavaş geldik