Antalya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Antalya otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Antalya otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Güney Akdeniz 12
MALATYA BEYDAGI 9
Batı Antalya Turizm 8
Isparta Petrol 8
malatya zafer turizm 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Antalya otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Antalya bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Antalya yazlık ilçeleri nedeniyle en çok seyahat edilen şehirlerin başında gelmektedir. Siz de şehre yolculuk etmek istiyorsanız en ucuz otobüs bileti için aramanızı sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Ek olarak sitemiz üzerinden Antalya uçak bileti de satın alabilirsiniz.

Antalya kelimesi Attalos Yurdu anlamını taşımaktadır bunun nedeni şehrin Bergama Kralı 2. Attelos tarafından kurulmuş olmasıdır. Tarih boyunca farklı medeniyetler şehirde varlık göstermişlerdir. Antalya en parlak dönemlerini Türk devletleri egemenliği ile yaşamaya başlamıştır. Antalya’ya seyahat eden yolcuların en çok tercih ettikleri firmalar Antalya Toros Turizm, Batı Antalya, Güney Akdeniz başta olmak üzere şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları sitemizde size en uygun fiyatları sunuyor.

Özellikle yaz aylarında Dünya’nın pek çok yerinden milyonlarca turisti ağırlayan şehir; Kemer, Kaş, Alanya, Kalkan ve Manavgat gibi tatil beldeleri ile tanınmaktadır. Yaz mevsimi boyunca yoğun yolcu trafiği oluşan şehre ülkenin her şehrinden kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Şehirde merkez olarak kullanılan otogar Kepez ilçesinde bulunmaktadır. Şehirde yoğunluğu azaltmak amacıyla farklı ilçelerde de küçük çaplı otogarlar bulunmaktadır.

Örnek olarak İstanbul Antalya otobüs bileti alarak Antalya'ya gitmek istiyorsunuz. Sorgulama işleminizi Neredennereye’de yaparak; şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve cazip fiyatları aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Listelediğiniz sayfada güzergah detaylarını ve otobüslerde sunulan hizmetleri de görmeniz mümkün. Şehre sefer düzenleyen 70’ten fazla otobüs firması arasından dilediğinizi seçerek biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Şehirde yapılan araştırmalar sonucunda bölgede 40 bin yıl öncede yaşam olduğu anlaşılmıştır. Bu özelliği ile şehir ülkedeki en eski yerleşim birimleri arasındadır.

Tarih boyunca şehirde yaşayan tüm medeniyetlerden kalma eserleri şehri ziyaretiniz sırasında görebilirsiniz. Hadrian Kapısı eski liman olarak adlandırılan bölgede yer almaktadır. Şehrin en güzel antik kalıntılarından biri olarak kabul edilen kapı; şehri çevreleyen surlara giriş olarak kullanılmıştır. Antalya Limanı yakınında bulunan şehirdeki ilk Türk yapısı Yivli Minare’dir. Selçuklular döneminde inşa edilen ibadethanenin camii yapısı günümüze ulaşamamıştır. Bu nedenle sadece ayakta kalmış olan minare ziyaret edilebilmektedir. Eski Antalya evleri bölgede etkin olan iklimsel özellikler göz önüne alınarak inşa edilmiştir. Akdeniz ikliminin etkin olduğu bölgede; yazlar çok yüksek sıcaklıklarda yaşanırken, kışlar ılık ve yağışlı geçmektedir.

Evlerin yapımında güneşi önlemek ve serinlik sağlamak ön planda tutulmuştur. 3 katlı olarak inşa edilen evler geniş taşlıklara sahiptir. Şehir önemli bir yazlık şehir olduğu için geniş konaklama olanaklarına da sahiptir. En uygun otobüs bileti ile ulaştığınız şehirde zevkinize ve bütçenize göre konaklayabileceğiniz bir yeri kolayca bulabilirsiniz. Ancak yaz döneminde şehirde bulunacaksanız otellere önceden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Antalya otobüs firmaları bilgilerine bakarak Ankara Antalya otobüs bileti ve İzmir Antalya otobüs bileti alabilir ve Antalya'ya gidebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"RH Turizm - Yolculuk " Misafir
Gayet konforlu bir yolculuk oldu
"Wasel alismaeil" Misafir
Teşekkür ederim çok iyi yolculuklar yaptım.
"" Misafir
Suhanin 2+1 koltuklar cok rahat yolculuk güzel geçti.
Yanliz sizden ricam Yaşlılar için bir uygulama baslatmaniz benim annem yasli ve ayaginda platin oldugundan o basamaklari çıkamıyor o yüzden otobus yolculuğu yapamiyor. uçaklarada asansorlu sistemle yasli ve tekerlekli sandalyadakiler cikartililiyor.otobuslerdede böyle bir uygulama olmalı diye düşünüyorum.bunuda Süha turizim olarak başlatabilirsiniz.
"Çok iyi" Misafir
Aracımıza dışarıdan taş isabet edip cam kırılsada lüks Kahramanmaraş turizm gayet başarılı bir firma. Hiç bir problem yaşamadım, gayet rahat gittim. Firmaya teşekkür ederim.
"Genel olarak iyi" Misafir
Konfor olarak kötü olsada diğer firmalara göre ortalama düzeyde biyer.
"Ömrümde gördüğüm en kötü muavindi." Misafir
Adam resmen otobüste yanmamıza rağmen ve bunun üzerine klimayı açmalarını rica etmemize rağmen bize üstünüzdekileri çıkarın serinlersiniz diyecek kadar küstahça konuştu. Dediğim gibi ömrümde gördüğüm en berbat muavindi.
"Iyi" Misafir
iyi
"Ürgüp diye satılan ama Ürgüp e gitmeyen otobüs" Misafir
Bileti Ürügp e gidecek diye almama rağmen Avanos ta sabahın 6:30 unda kız arkadaşımla bıraktılar. Otobüs muavini firmanın sorumluluğu olduğunu söyledi ve tabiki konuşacak kimse yoktu karşımızda. Taksiyle Ürgüp e geçmek zorunda kaldık.
"" Misafir
Yolculara davranış şekilleri ve yolcuların inecekleri yerler hakkında önemsiz davranışları sergiliyorlar
"Rezalet" Misafir
Kalkış saati 9 olan otobüsü 10a ertelemeleri ve saatin 11 olmasına rağmen hala gelmeyişi üstüne üstlük beyfendi birazdan geliyor diye oyalayıp müşteri hizmetlerinin biletimi iptal etmemeye uğraşmaları berbat bi yolculuk deneyimi oldu