Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ankara otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Ankara otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Ulusoy Turizm 11
Özen Turizm 7
Kütahyalılar Turizm 7
Kastamonu Özlem (Şerif Sezer Tozar) 7
Kastamonu Özlem Seyahat 6
- HEMEN SATIN AL ! -

Ankara otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Ankara bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Ankara otobüs bileti için aramanızı sitemizden yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Şehir ülkede en çok sefer düzenlenen şehirlerin başında gelmektedir. Ülkenin her şehrinden şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları ile Ankara’ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sitemizden Ankara uçak bileti alımı da yapabilirsiniz.

Firmaların avantajlı biletlerine ulaşmak için yapmanız gereken ise çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece size en uygun tarihteki tüm seferleri listelersiniz. Buradan seçiminizi yaptıktan sonra ise biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Başkent’e en ucuz bilet ile yolculuk ettiğinizde şehirde ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Ankara Evleri, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Karagöl, Kuğulu Park. Ankara’ya giden otobüs firmaları; yerel ve genel firmalar olarak 2 başlık altında toplanmıştır. Baysal Turizm, Showtime Turizm, Çağdaş Güven Turizm ve Ses Turizm firmaları şehrin yerel firmalarıdır. Diğer firmalar ise Ankara’ya sefer düzenleyen başlıca firmalardır.

Örneğin; İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara İstanbul otobüs bileti sorgulaması yapın ve karşınıza onlarca firma ve seferler, bilet fiyatları ve saatleri ile birlikte listelensin. Dilediğiniz seferi seçin ve Ankara’dan İstanbul’a ucuz bir şekilde seyahat edin! Anadolu topraklarında farklı şehirlerde yapılan tüm kazılar ve arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen eserlerin büyük bir kısmı Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Her gün açık olan müzeyi ziyaretinizde tarih öncesi çağlardan Hititler’e, Bizans döneminden Osmanlı’ya kadar birçok farklı medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Ankara Kalesi’ne çok yakın bir konumda bulunan müze Atpazarı olarak adlandırılan semtte yer almaktadır. Ankara’ya giden otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir.

Güzergah bilgilerinizi girerek bilet sorgulama işlemi yaptığınız zaman karşınıza Ankara otobüs firmaları bilet fiyatları ve seferleri karşılaştırmalı olarak sıralanacaktır! Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının yer aldığı Anıtkabir; yılın her dönemi yoğun ziyaretçi çekmektedir.

Özellikle milli bayramlarda ve Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde en kalabalık zamanlarını yaşar. Aslanlı Yol olarak adlandırılan uzun girişten geçilerek Anıtkabir’in avlusuna gelebilirsiniz. Burada mozolenin bulunduğu alana gelerek, avlu etrafında bulunan kulelerdeki müzeleri de görebilirsiniz. Anıtkabir ziyaretiniz sonrasında yakın bir mesafede bulunan şehrin simge yapılarından biri olan Kocatepe Camisini de görebilirsiniz. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Atatürk Orman Çiftliği; şehirde Atatürk tarafından oluşturulmuş bir çiftliktir.

Günümüzde piknik alanları, hayvanat bahçesi ve içerisinde bulunan mekanlar ile şehirde yaşayanların gezmek için tercih ettikleri alanların başında gelir. Ayrıca çiftlikten elde edilen birçok ürün de marketlerde satılmaktadır.

Ankara otobüs firmaları bilgilerine bakarak Antalya Ankara otobüs bileti, Mersin Ankara otobüs bileti, Bursa Ankara otobüs bileti alabilir ve Ankara'ya gidebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Süre olarak mükemmel" Misafir
Zamanında çıkıp çok iyi bir saatte vardık böyle olduğu sürece Yeni Sivas Turizm hep tercih edilecektir
"MERSİN ANKARA SEYAHATİ" Misafir
Genel olarak taşımacılık anlamında gayet başarılı bir seyahat oldu.Muavin arkadaş biraz daha işini severek benimseyerek yapma süper olacak.Yolculara davranış şeklinde biraz daha nazik ve kibar olabilir. Şöför mükemmel di kalkış saati, mola bekleme ve varış kusursuz yerine getirdi son derece dikkatli ve deneyimli bir arkadaştı.Otobüs temiz, havadar araç gayet konforluydu.Bir tek Eğlence paketi zayıftı Mp3 de hiçbir şarkı yoktu, filmler oldukça eski popüler olmayan bir arşive sahipti.Ama sonuç itibariyle keyifli bir yolculuk yaptım emeği geçen herkese teşekkür ederim.
"" Misafir
en önde oturuyordum ve şoför ile muavin çok yüksek sesle konuşuyordu ayrıca yolcular da kendi aralarında yüksek sesle konuşuyorlardı. hiçbir müdahalede bulunulmadı. ayrıca internetten aracın kalkış saati 19:00 gözüküyordu, araç 18:55 de kalktı beni almadan ve başka bir araçla yetişmek zorunda kaldım.
"Güzel bir yolculuk" Misafir
Teşekkürler
"Mükemmel!" Misafir
Has, csr, kamil koç, ben, seç vs. bir sürü firmayla yıllarca yolculuk yaptım. İlk defa Astor turizmi denedim. En alçakgönüllü, samimi, içten, iyiniyetli, saygılı personel ile bu firmada karşılaştım. Diğer firmalardan da hızlı ve iyi şekilde vardım, diğer firmalar 6,5-7 saatte ankaradan adanaya geliyordu astor tam 6 saatte geldi. Koltuk ekranındaki filmler müzikler vs günceldi. Diğer firmalar, filmleri ve müzikleri 5 senedir güncellemiyor; bazı filmleri ezberledim artık bıktım. Astor turizmin filmleri ve müzikleri güncel ve en iyileriydi. Yalnız tek kötü yanı: oturduğum koltuğun tabanı çıkıyor gibiydi eb plakalı 13 numaralı koltuk. Mola verdiği yer de çok iyiydi, temizdi, hoştu ve kalabalık da değildi gayet ferahtı. Dönüş bileti için Astor’dan bilet bulamadım, ama artık hep Astor’dan bilet alıcam. Tebrikler Astor!
"İnan turizm" Misafir
Yolcuğum boyunca inan turizmi sectigim için hiç pişman olmadim. Sadece biz yolcular gider yolculari düşünerek gerek kendimizin gerekse teknolojik aletlerin seslerini biraz kismaliyiz
"" Misafir
Uygun fiyat güzel hizmet
"" Misafir
Her yönuyle güzeldi. İlgi ve alakadan çok menmum kaldim.
"" Misafir
Aracın arka koltuklarında servis masaları, kol dayanakları, ayak dayanakları yok ki ben de bu koltuklardan birisinde yolculuk etmek zorunda kaldım. 2+1 araçdan konfor beklersiniz ya beklemeyin. Ancak şunu da belirtmeliyim ki muavinleri gerçekten saygılı ve kibar bir şekilde muamele ediyordu.
"Garipti" Misafir
Terminale giderek aydoğanlara, otobüsü teğit ettirdim ve bileti internetten alacağımı söyledim. Aydoğanlar yetkilisi biletlerin bittiğini internetten alınamayacağını intersem internet fiyatının üstüne bilet verebileceğini söyledi. Ben de internetten alacağımı söyledim gene alamıcamı söyledi ama ben aldım. Daha sonra otobüs saatinde gelmedi ve başka bir perona gitti. Uzaktan gördüğüm için gittim yoksa büyük ihtimal binemicetim kimse aramadı çünkü. Söylediğimiz perona gelmedi diye. Sonra niye başka perona girdiniz diyen yolcuyu şoför fırçaladı. Neyse bindik gittik. Böyle saçma bir yolculuktu.