Bu firma satışa kapalıdır.

Anadolu Tufanbeyli Turizm Otobüs Bileti

Anadolu Tufanbeyli Turizm
Anadolu Tufanbeyli Turizm

En Popüler Anadolu Tufanbeyli Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Anadolu Tufanbeyli Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Anadolu Tufanbeyli Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Anadolu Tufanbeyli Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Anadolu Tufanbeyli Turizm

 Adana
0322 

Anadolu Tufanbeyli Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Tufanbeyli Turizm Anadolu Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla NeredenNereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


Merkezi Adana olan firma, 2012 yılında kurulmuş ve ağırlıklı olarak tecrübeli şoförlerin yönettiği ilk ve tek şirket olma özelliği ile dikkat çekmektedir. Kurulduğu günden bugüne kaliteli icraatlara imza atmayı hedefleyen otobüs firması, gerçek anlamda kurumsallaşmaya ve profesyonelleşmeye giden yolda emin adımlarla ilerliyor.


Yenilikçi uygulamaları, ilkleri ve ilkeleriyle sektörün standartlarını belirlemeyi sürdüren firma, yenilikçi ve dinamik bir ekip ruhuyla hizmet vermeyi sürdürüyor. Eğitimi ve kaliteyi her şeyin önünde tutan şirket, geçmiş ve geleceği aynı potada birleştirmeyi hedefliyor. 


Firma, uzun yolculukları en konforlu şekliyle gerçekleştirmek için tüm otobüslerinde en yüksek kalitede üretilen koltuk, tavan ve yan duvar döşemelerini tercih ediyor. Ergonomik koltuklar, terletmeyen yün bazlı kadife koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi ile en uzun yolculuklarda bile benzersiz bir konfor yaşayabilmeniz mümkün. Bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Tüm otobüslerde bulunan koltuk başlıkları ve kulaklık kılıfları tek kullanımlık olup, otobüs sefere çıkmadan önce şirket personelleri tarafından değiştiriliyor. Ayrıca her koltuk üzerinde kişiye özel ayarlanabilir havalandırma ve aydınlatma sistemi de yer alıyor. Tufanbeyli Anadolu Turizm’in otobüslerinde, her mevsim hava koşulunda, yolcu kabininde ideal sıcaklık ve nem koşulunu sağlayan güçlü bir klima sistemi bulunuyor. Tüm otobüslerde yer alan bu hassas kontrollü klima, homojen ısı dağıtımı sağlıyor ve düşük ses seviyesiyle yolcuları rahatsız etmiyor. 


Tufanbeyli Anadolu Turizm, misafirlerine konforlu bir yolculuğun yanı sıra, sahip olduğu özelliklerle keyifli bir seyahat deneyimlemelerini de sağlıyor. Tüm otobüslerde bulunan özel ses ve görüntü sistemi, DVD Player ve LCD ekran ile yolculara seyahat esnasında sinema keyfi yaşatılıyor. Ayrıca koltuklarda bulunan kulaklıklı sistem ile 8 kanallı müzik yayını da yapılabiliyor. Tüm bunların yanı sıra kaliteli servis anlayışıyla hazırlanan sıcak ve soğuk ikramlarda, uzun yolculukları keyifli hale dönüştürmenin bir başka yolu olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte isteğe bağlı olarak diyet ürünler de yolculara sunulan servis hizmetlerinden bir tanesi. Uzun yolculuklardan sıkılan misafirler için tüm otobüslerde günlük gazete ve Firmanın kurumsal yayını olan “Yolculuk” dergisi bulunuyor.


Tufanbeyli Anadolu Turizm ile Güvenli Yolculuk • Ani Frenlerde Kaymayı Önleyen ABS Sistemi

 • Karlı ve Buzlu Yollarda Patinajı Önleyen ASR Sistem

 • Otobüslerin Yoldan Çıkma ve Devrilme Riskini En Aza İndiren ESP Sistemi

 • Frenlere Elektronik Olarak Daha Hızlı ve Daha Hassas Kumanda Edilebilen EBS Sistemi

 • Bilgisayar Kontrolü ile Otobüsün Önceden Sabitlenmiş Hız Limitini Aşmasını Otomatik Olarak Engelleyen Sistem

 • Performans ve Arızalar Hakkında Bilgileri 5 Dilde Kaptana Bildiren Sistem

 • Dışarıdan Gelen Hava, Zararlı Gaz ve Alerjik Polenleri Tamamen Arındıran Filtre Sistemi

 • Koltuklarda Bulunan Emniyet Kemeri


Siz de uzun mesafeleri kısaltmak ve gitmek istediğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, NeredenNereye.com üzerinden Tufanbeyli Turizm Otobüs Bileti satın alabilir ya da yer ayırtabilirsiniz.


Tufanbeyli Anadolu Turizm Hakkında


Tufanbeyli Anadolu Turizm, Kahramanmaraş, Adana, Çorum, Mersin, Samsun ve Yozgat illeri arasındaki karşılıklı seferleriyle adını duyurmuş olan bir firmadır. Ulaşım sektörüne 2012 yılında başlamıştır. Son model araçlarıyla en kaliteli hizmeti sunan firma kısa sürede büyük başarılar elde etmiştir. İlk kurulduğunda kısa mesafelerde yol alan firma daha sonra ulaşım ağını genişleterek müşterilerine sonsuz hizmet sunmaya başlamıştır. Yolcu güvenliğini her şeyin önüne koyan firma yolcu güvenliğini sağlayabilmek için her türlü teknik donanıma sahiptir. Teknolojik gelişmeleri kurulduğu ilk yıldan beri takip ederek yeniliklerin öncüsü olmaya çalışmaktadır. 


Kurulmasıyla sadece taşımacılık hizmetinde faydalı olmamıştır. Ayrıca bir çok işsiz gence de iş istihdamı sunmuştur. Firma için eğitim önemli bir noktadır. Bundan dolayı bünyesinde çalışan bilet satış sorumlusundan, muavinine, hostesine, şoförüne ve hatta yöneticilerine kadar her bireyi hizmet içi eğitimlere tabii tutarak müşteriler daha iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Kaliteli ve güvenli ulaşımı bir ilke olarak benimseyen firma bu prensibini gerçekleştirebilmek için yoğun bir çalışma içerisindedir. Ahlaklı ve adaletli çalışmayı bir çalışma prensibi haline getirmiştir.


Tufanbeyli Anadolu Turizm Hedef Ve İlkeleri • Taşımacılık sektöründe sadece ülke içerisinde değil yurt dışında da hizmet vermek

 • Ulaşım sektöründeki var olan standartları yenileyerek bu standartları belirlemek

 • Referans marka olarak anılmak

 • Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak en üst seviyeye çıkartmak

 • Profesyonel kaptan şoförleri sayesinde yolcularına hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlamak

 • Şuan sınırlı olan ulaşım ağını genişleterek tüm Türkiye'de hizmet vermek

 • Haksız kazanç, haksız rekabet ve tekelleşmenin karşısında durmak.

100 üzerinden
44Puan
24%
0%
6%
18%
53%
Toplam Yorum Sayısı (10)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bunlari bile hak etmiyor" Misafir
..
"Teşekkurler" Misafir
herşey için teşekkurler gercekten mukemmel bı yolculuk oldu ayda 2 sefer seyahaet eden bırı olarak dıger sözde buyuk fırmalara gore çok ıyı bı fırma
"Tek firma ne yazarsam yazayım burdan alacaksın " Misafir
Rakip bir firma açmak isteyen biri varsa gelsin bu güzergaha açsın milyoner olur. Rakipsiz diye böyle yapıyor bu firma.
"." Misafir
Internette 2 farklı sefer gosteriyordu 5 dk ara ile ben 00.35 dekini aldım ama termina gittigimdr oyle bir seferin olmadıgını öğrendim seçtiğim koltuk numarasında oturamadım sıkıntılıydı.
"Anadolu tufanbeyli turizm" Misafir
Harika bir firma, yolculara karsi tavirlari, nezaketleri, fiyatlari cok uygun. Her seyehatte yasanabilecek ufak tefek aksiliklar tabi olur ama, kendi guzergahinda en basarili firma
"Berbat" Misafir
Mecbur kalmadıkça otostop u bu firmaya tercih edebilirsiniz. Hizmet 0
"Anadolu tufanbeyli turizm seyahat" Misafir
bu firmayla yolculuk yapmayı zor durumda kalmadığınız sürece kesinlikle önermiyorum. araç kalkış saatinden iki saat sonra kalktı köy minibüsü gibi her yerde yolcu alıp bırakıyor. belirttikleri saatten 3 buçuk saat sonra varacağım yere ulaştım. Araçları eski model, ikram yok denecek kadar kötü, internet yok, tvler çalışmıyordu. özetle şuana kadar yaptığım en kötü yolculuktu servis imkanı da yok zaten çoğu yerde yolcuları otogar dışında indirdiler.
"Anadolu" Misafir
Televizyon Bozuktu Hiç Memnun Kalmadım...
"Rezalet" Misafir
Tek kelime ile rezaletti.Kayseriden gece 01:00 olan otobüs kalkış saati tam 1 saat gecikmeli oldu.Otobüs içler acısı dökülüyor temizlik namına hiçbirşey yok,çalışanlarla ilgili yorum yapmaya dahi gerek yok...Otogarda indirileceğimiz belirtildi ve buraya dikkat çevre yolunda ıssız bir yerde indirildik.İlgili firmanın bilet satışına aracılık edilmesi dahi haftadır, bir daha internetten bilet almak ve bu firmanın biletini almayı Allah`ım nasip etmesin bilet almayı düşünenler kesinlikle kararınızı gözden geçirin.
"MALESEF" Misafir
ANADOLU TUFANBEYLİ SEYEHATİN OTOBÜSLERİNE İNŞ. ALLAH TEKRAR BİNMEYİ NASİP ETMESİN
OTOBÜS ESKİ, KOLTUKLARIN KILIFLARI ÖZELLİKLE
AYRICA 15:30-20:00 arası 4,5 Saatte gitmesi gereken mesafeyi 15:30-20:30 arasında gitti o da minnet rica şoföre söylememize rağmen
şoför telefonla konuşuyordu sürekli olarak, hem yolculuğu tehlikeye attı böyle yaparak hemde çok yavaş gitti ve varmamız gereken yere çok geç varabildik.
bundan sonra nerdennereye.com'dan bilet alırken bir kez daha düşüneceğim çünkü böyle firmaların biletlerini satıyorsunuz malesef