Bu firma satışa kapalıdır.

Anadolu Devran Turizm Otobüs Bileti

Anadolu Devran Turizm
Anadolu Devran Turizm
 

neredennereye.com,
Anadolu Devran Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Anadolu Devran Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Anadolu Devran Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Anadolu Devran Turizm

0352 326 4368
Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. Kat 2-7-3 Gaziosmanpaşa İstanbul
0212 

Anadolu Devran Otobüs Bileti


Anadolu Devran Turizm kurulmuş olduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkeleri kapsamında çalışma yaşamına devam eden ve bu ilkelerin kendisine getirdiklerini takip eden bir otobüs firmasıdır. Özellikle hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak müşteri memnuniyeti konusunda gerekeni sağlamak adına çalışmalarına devam eden firma daima güler yüzlü hizmet anlayışını belirlemiştir. Bu ilkesini emin adımlar ile ile uygulamak için önce kendi bünyesinde yer alan personelin eğitimini tamamlamak adına çalışmalarını yürütmektedir. Kurulduğu günden bu yana kendisine belirlediği kalite standartları kapsamında çalışan Anadolu Devran Turizm kararlı yapılanmasının bir sonucu olarak müşterileri ile arasında güvene dayalı bağ kurmayı başarmıştır. Gerçekleştirdiği yolculuklarda, yolcularının daima güvenli, konforlu ve eğlenceli bir süreç tamamlanmasını isteyen Anadolu Devran Turizm bunun için personelinin gereken eğitimi almasını sağlamak ile birlikte araç filosunda yer alan araçların günümüz şartlarına uyum sağlaması içinde gerekenleri uygulamaktadır.

Anadolu Devran Otobüs Seferleri


Günümüz şartlarında hizmet sektöründe yer almanın kısa zaman içerisinde oldukça geniş kitlelere hizmet sunmaktan geçtiğinin bilincinde olan firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren sürekli olarak hizmet noktalarının sayısını ve sefer ağını genişletmeye devam etmektedir. Anadolu Devran Turizm otobüs firması günümüzde, “Adana, Ankara, Birecik, Çarşamba, Çorum, Gaziantep, Giresun, Göksun, Havza, Kahramanmaraş, Kayseri, Kozan, Mersin, Merzifon, Niğde, Samsun, Sarız, Sorgun, Suruç, Şanlıurfa, Tufanbeyli, Yozgat” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaya devam etmektedir. Firmanın öncelikli hedeflerinden biri hizmet kalitesinde değişiklik yaratmadan çalışma yaşamına devam etmeye çalışan firma günümüz dünyasında hizmeti en kısa sürede en fazla kişiye sunmanın gerekliliğinin bilincinde olan firma bunu sağlamak adına hizmetlerini online erişime de açmıştır.

Artık en uygun Anadolu Devran Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. 

100 üzerinden
84Puan
20%
80%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
araç konforu gayet iyiydi.zamanında vardım ve güzel bir yolculuk geçirdim
"" Misafir
Hizmet iyiydi ikramlar biraz geçikti.
"Güzel" Misafir
Araç zamanında kalktı, geç kalmadım. Genel olarak memnun kaldım ama araçlar biraz daha yeni olursa güzel olur yine de tavsiye ederim
"Tavsiye ederim" Misafir
muavin çok nazikti. Araç çok temiz ve rahattı güzel bir yolculuktu
"Tavsiye ederim" Misafir
uygun fiyat, iyi hizmet.