scorecardresearch

Ali Osman Ulusoy İstanbul Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Ali Osman Ulusoy
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ali Osman Ulusoy İstanbul Şubeleri

Şube
Telefon
(212)-872-25-62
 

neredennereye.com,
Ali Osman Ulusoy
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ali Osman Ulusoy İstanbul otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz İstanbul otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Ali Osman Ulusoy İstanbul online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Ali Osman Ulusoy İstanbul otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Ali Osman Ulusoy firmasının 1 İstanbul şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Ali Osman Ulusoy otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken İstanbul yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Ali Osman Ulusoy firmasının İstanbul otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Ali Osman Ulusoy firmasının İstanbul ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır. 
İstanbul Ali Osman Ulusoy otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve İstanbul Ali Osman Ulusoy firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Beylikdüzü (212)-872-25-62
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
76Puan
20%
40%
40%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Güzel tavsiye ederim ama daha iyisi olabilir
"Yolcu" Misafir
Kaliteli bir yolculuk yapabilmek için koltuklar arasındaki mesafenin biraz daha fazla olması gerekir.Zira öndeki yolcu koltuğunu yatırdığında sıkıntı yaşanıyor yada siz arkadaki yolcu rahatsız olacağı için koltuğunuzu yatıramıyorsunuz.Bu konuda firmaların bir suçu olmayabilir belki otobüs standartları vardır onu bilemem ama o zaman otobüslerin üretiminde bir değişiklik şart demektir.Seyahat ettiğimiz aracın koltukları rahattı fakat mesafe nedeniyle konforumuz yoktu sıkıntı vardı.Bunu yalnızca paylaşmak istedim. Teşekkürler
"" Misafir
Ali osman Ulusoy turizm ile Kastamonu ya seyahat ettim.Mükemmel ilgi alaka.Hizmet güleryüz herşey çok iyiydi.Bir hafta önceki cide den İstanbula seyahatten sonra
"" Misafir
Firmanın ilkesimi yoksa çalışan hostunmu insiyatifimi sadece iki kez ikram oldu şu istiycegiz ortada kimse yok onun haricinde herşey iyidi
"Uzun yılculuk" Misafir
İstanbul 'dan çıkış çok uzun sürdü. Belediye otobüsü gibi yolcu topladık.