neredennereye.com, Akpolat Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Akpolat Turizm Otobüs Bileti

Akpolat Turizm
Akpolat Turizm

En Popüler Akpolat Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Akpolat Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Akpolat Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Akpolat Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Akpolat Turizm

0442 235 3565
Muş Otogarı Muş
0436 

Akpolat Turizm Otobüs Bileti Fiyatları ve Tüm Seferleri NeredenNereye.com'da!


Akpolat Turizm Otobüs Firması

Akpolat Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, kurulduğu günden bu yana düzenli olarak çalışmaya devam ettiği ilkelerinden ödün vermeden yolcuları ile arasında oluşan güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına devam ettirdiği çalışma yaşamında ilkelerinden ödün vermemeye özen göstermeye çalışmaktadır. Akpolat Turizm hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak “daima güler yüzlü hizmet anlayışının” ne denli önemli olduğunun bilincinde olan bir kuruluş olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda sağlamaktadır. Akpolat Turizm, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaatlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dahilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Akpolat Turizm ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir.

Akpolat Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana Türkiye’de hizmet anlayışını pekiştirerek yolcu taşımacılığı hizmeti sunduğu alanları genişletmeyi hedeflemektedir. Bu sektörde faaliyet gösteren kuruluşların en önemli özelliklerinden biri ulaşım ağlarını geliştirerek Türkiye’de sayılı markalardan biri haline gelmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle Akpolat Turizm otobüs firması başlangıçta yerel bir firma kurulmuş olmasına karşın ulaşım hizmeti sağladığı güzergahları her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Günümüz şartlarında hizmet sektöründe yer almanın kısa zaman içerisinde oldukça geniş kitlelere hizmet sunmaktan geçtiğinin bilincinde olan firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren sürekli olarak hizmet noktalarının sayısını ve sefer ağını genişletmeye devam etmektedir.

Akpolat Turizm otobüs firması vizyonu kapsamında “Türkiye’den Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sırayı ele almak,” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Akpolat Turizm otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir.

Akpolat Turizm yolcularının, seyahatleri sırasında kendilerini konforlu, güvenli ve ayrıcalıklı hissetmesi için de yerel bir işletme olarak elinden geleni yaparak kendi gelişim sürecini emin adımlar ile güçlendirmeyi ve çalışma yaşamına devam etmeyi hedeflemektedir. Günümüz dünyasının gelişmelerini en hızlı ve güvenli şekilde yolcularına ulaştırmayı hedefleyen Akpolat Turizm otobüs firması bunu zaman kaybetmeden sağlayabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak bunca yıllık emeklerini ve hizmetlerini günümüzün dünyasında zaman kaybetmeden yolcularına ulaştırmanın ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma bunu sağlayabilmek için Akpolat Turizm otobüs biletlerini online platformlara taşıma kararı almıştır. Artık en uygun Akpolat Turizm otobüs biletlerini NerdenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Akpolat Turizm otobüs bileti fiyatları, Akpolat Turizm iletişim ve telefon numaraları, Akpolat Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Muş - Siirt 120 TL
Muş - Hakkari 300 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.