Bu firma satışa kapalıdır.

Akbulut Turizm Otobüs Bileti

Akbulut Turizm
Akbulut Turizm
 

neredennereye.com,
Akbulut Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Akbulut Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Akbulut Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Akbulut Turizm

6244 sokak No: 126/B Yeşilova Mahallesi BORNOVA İzmir
0232 467 31 78

Akbulut Turizm, kurulduğu günden bu yana üstün kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini gözeterek çalışma yaşamına devam eden ve bu alanda gelişme gösteren seyahat firmalarından bir tanesidir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana aktif olarak ve emin adımlar ile çalışma yaşamına devam etmektedir. Firma kurucuları yıllardır taşımacılık sektörünün her alanında yetkin düzeyinde tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Faaliyetin çalışma yaşamına emin adımlarla başlaması 1999 yılına tekabül etmektedir. 


Kullanıcılarının güvenini kazanan firma, bu başarısının arkasında daima prensiplerine bağlı kalarak hareket etmesi yatmaktadır. Akbulut Turizm, aynı zamanda kendi çalışama alanı içerisinde yer alan farklı kuruluşların taktir ve belgelerini kazanarak da ününü pekiştirmiştir. Güler yüzlü hizmet anlayışının müşteri memnuniyeti ve sadakati açısından öneminin farkında olan firma bu alana olan çalışmalarını kesintisiz olarak devam etmektedir. 


Akbulut Turizm, kendisine misyon olarak, “Her alanda gerçekleştirdiği kaliteli çalışmalarının devamını her zaman getirmek ve yeniliklerden uzak kalmadan yolcularının bünyesinde oluşturduğu güveni sarsmadan yerel bir işletmeden ulusal çapta saygıdeğer bir kuruluş olmak. Başta kendi çevresi ve kuruluğunda ve ilerleyişinde yer alan kadrosu olmak üzere insanların hak ve hukuklarına engel olmadan en kaliteli hizmeti daima sağlamak” olarak belirlemiştir. Bu ilkeleri doğrultusunda çalışma yaşamına devam eden firma günümüzde kendisinden emin bir şekilde seyahat sektöründeki başarısını sürdürmektedir. 

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Güzel bi yolculuktu, çok fazla yormadı. Teşekkürler