Bu firma satışa kapalıdır.

Ağrı Kösedağ Turizm Otobüs Bileti

Ağrı Kösedağ Turizm
Ağrı Kösedağ Turizm
 

neredennereye.com,
Ağrı Kösedağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ağrı Kösedağ Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ağrı Kösedağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ağrı Kösedağ Turizm

0549 494 41 01
Yeni Van Cad. Otel Ortadoğu Altı  Ağrı
0472 

Ağrı Kösedağ Turizm firması, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana üstün müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutarak çalışma yaşamına devam eden bir firmadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana prensiplerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden firma her geçen gün gelişim göstermektedir. Bununla birlikte başta kurulmuş olduğu çevre ve insana yatırım yapan firma sağlam temellere dayanan bir büyüme göstermektedir. 


Ağrı Kösedağ Otobüs Bileti


Sağladığı hizmet ile yolcularının güvenini kazanan Ağrı Kösedağ Turizm firması gün geçtikçe kendisine bağlı araç filosunu ve donanım yapısını geliştirmeye devam etmektedir. Çalışma yaşamında müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olan firma bu alanda kendisine oluşan güveni sarsmamak için insan eğitimi üzerine çalışma göstererek bünyesinde daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen personel geliştirmesine devam etmektedir.


Ağrı Kösedağ turizm firması bugün, “Afyon, Ağrı, Alibeyköy, Amasya, Ankara, Amasya, Ankara, Diyadin, Doğu Beyazıt, Düzce, Eleşkirt, Ereğli, Gebze, Horasan, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Niğde, Pasinler, Sakarya, Salihli, Sivas, Pasinler, Sultanbeyli, Taşlıcay, Turgutlu, Tutak, Uşak ” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana çalışmalarına ulusal çapta gelişim gösteren bir firma olmak için devam eden ve bu alanda güven, müşteri memnuniyeti, konforlu yolculuk alanlarında hız kesmeden ilerleyen firma kendisine bunu sağlayacak ilke ve yönetmelikler belirlemiştir. Hedefinden ayrılmadan çizdiği yolda ilerleyen firma gelişim hızı ile kurulduğu bölgenin saygın firmaları arasında yer almayı başarmıştır. 


Çalışmalarına yönelik adımları hız kesmeden devam eden Ağrı Kösedağ Turizm firması yolcularına daha çok alanda ulaşabilmek için online olarak bilet satışlarına da devam etmektedir. Ağrı Kösedağ Turizm firmasının en uygun biletlerini NeredenNereye.com üzerinden de satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
80Puan
67%
0%
17%
0%
17%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tavsiye ederim" Misafir
yolculuk çok iyiydi araç çok rahat ve temizdi yolculuk 10 dk geç bitsede harika bit yolculuktu
"" Misafir
yolculuk fena sayılmazdı
"Tşkler" Misafir
Çok memnun kaldım tekrar tercih ederim
"Tek kelimeyle berbat bir şirket !!! " Misafir
Yolculuk yaptım , bana kalsa bu şirketi hiç tercih etmeyecektim . Ama başka otobüs olmadığı için bunu tercih zorunda kaldım . Her konuda iğrençler. Aşti Ankara ya gidecektim , beni aşti değil , otoban da bıraktılar. Ve otobüse binmeden, yanlış yerden yolcu aldılar ayrıca bir buçuk saat geciktiler. Bir vatandaş olarak , bu şirketi tercih etmeyiniz lütfen . Adam olmasını öğrensinler . O yetmedi diğer biletler 50 lirayken bu 70 lira istedi bir hiç için. Ben tavsiye etmiyorum . Servis de aynen berbat yani kötülükleri saysam bitmez.
"5 yıldız" Misafir
memnun kaldık tevsiye ederiz...