scorecardresearch

Adıyaman Gülaras Turizm Adıyaman Otobüs Seferleri

Adıyaman Gülaras Turizm Adıyaman Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Adıyaman Gülaras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm Adıyaman Şubeleri

Şube
Telefon
Çarşı
214 22 24
Harhar
213 54 00
Kampüs
(541) 853 02 08
Köy Garajı
213 54 00
Menzil
745 80 14
Şire pazar
213 54 00
Şambayat
(530) 774 93 94
Gölbaşı
781 90 00
Kahta
(541) 853 02 15
 

neredennereye.com,
Adıyaman Gülaras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm Adıyaman otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Adıyaman otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Adıyaman Gülaras Turizm Adıyaman online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Adıyaman Gülaras Turizm Adıyaman otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Adıyaman Gülaras Turizm firmasının 9 Adıyaman şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Adıyaman Gülaras Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Adıyaman yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Adıyaman Gülaras Turizm firmasının Adıyaman otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Adıyaman Gülaras Turizm firmasının Adıyaman ve çevresinde 9 şubesi bulunmaktadır. 
Adıyaman Adıyaman Gülaras Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Adıyaman Adıyaman Gülaras Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Adıyaman (Merkez) - Çarşı 214 22 24
Adıyaman (Merkez) - Harhar 213 54 00
Adıyaman (Merkez) - Kampüs (541) 853 02 08
Adıyaman (Merkez) - Köy Garajı 213 54 00
Adıyaman (Merkez) - Menzil 745 80 14
Adıyaman (Merkez) - Şire pazar 213 54 00
Besni - Şambayat (530) 774 93 94
Gölbaşı (Adıyaman) - Gölbaşı 781 90 00
Kahta - Kahta (541) 853 02 15
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
64Puan
25%
19%
31%
0%
25%
Toplam Yorum Sayısı (16)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Namaz " Misafir
Gülaras firmasının namaz vakitlerine riayet ettiğini duymuştum bu yüzden özellikle tercih etmiştim fakat namaz molası verilmedi. Ayrıca sitede 6 saat süreceği belirtilmişken yolculuk 7 saat sürdü. herkesin kendince bir planı ve programı vardır. Bunun gözardı edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Selametle..
"" Misafir
Gularas her zaman tercih ettiğim bir firmadır ama her otogara giriyor ve yolculuk uzuyor. Bu sefer namaz kalanlar için mola da verdi ilk defa böyle bisey gordum herkez namaz kılmıyor ve bu bi zorunluluk değil kazası sonradan kılınabilir. Bu tur keyfi molalarin verilmesi hiç hoş değil bunun için biseyler yapilmali. Ayrıca adana otogarina gimedik bu sefer dışarda bi yerde servis ile otogara goturulduk ordan başka bir servisi bekledik ve öyle çıktık otogardan. Bunlar hep zaman kaybı.
"" Misafir
Genel olarak tercih ettiğim bir firmadır gularas. Fakat muavin iyi olmasına rağmen ter kokmasi baya rahatsız ediciydi. Otobusteki filmler de hep aynı yenilenmesi gerekiyor.
"Aracın klimaları yetersiz" Misafir
Aracın içi çok sıcaktı söylememize rağmen bişey değişmedi beş dakika yolcu alıp hareket edecek iken bile araç stop ettirilip klimalar kapatıldı bu yolculuya hakarettir bence daha dikkatli olunursa sevinirim... Teşekkürler.
"Kalkış Saati" Misafir
Adıyaman'dan hareket saati 9:00 olması gerekirken 8:56'da hareket etmiş olup zorunlu olarak yoldan biniş yapmak durumunda bırakıldım.
"En uygun fiyat" Misafir
Otobus fiyati olarak bana En uygun tarifeyi sundugunuz icin tesekkur ederim.
"Gülaras" Misafir
Gülaras firması tam bir köy firmasıymış 10 saatlik yolculuk 14 saat sürdü sayelerinde ve adıyamandan konyaya kadar durulmayacak tüm yol kenarlarında duruldu ve uzun süre beklendi, bir daha asla gülarası tercih etmem
"" Misafir
varış çok kötüydü denizliye sabah 7 de vardı
"Öneri" Misafir
ikidir internette aldığım koltuk numarasıyla gerçekte olan numaranın yeri farklı oluyor. daha dikkatli olunsa da biz de insanlarla münakaşaya girmesek
"Sorumsuz" Misafir
Gürültülü bagaj adaletsizliği lakayitlik firmaların azlığı hizmetın kalitesini düşürmektedir(kahta petrol)(gülaras turuzim)