neredennereye.com, Adıyaman Gülaras Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Adıyaman Gülaras Turizm

 

neredennereye.com,
Adıyaman Gülaras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Adıyaman Gülaras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm

444 34 02
Gülbaşı Cad. No:25 Adıyaman
0416 213 54 01 - 213 54 00

YURDUMUZU SİZİN İÇİN BİR UÇTAN BİR UCA DOLAŞIR…


Ülkede faaliyet gösteren otobüs firmaları içinde kurulduğu şehir olan Adıyaman’a en sık sefer düzenleyen firmadır. Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak firmanın başta Adıyaman olmak üzere farklı şehirlere gerçekleştirdiği tüm seferleri listeleyebilirsiniz. Her zaman en uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz NeredenNereye üzerinden kolaylıkla biletinizi satın alabilmeniz mümkün. Bilet alımınızı güvenle gerçekleştirmeniz için kolay anlaşılır yönlendirmeler, cazip indirimler ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler bu adreste. Yolcusuna hep daha iyiyi sunmayı hedefleyen Adıyaman Gülaras Turizm, filosunu ileri teknolojiyi yolcu güvenliği ve rahatlığı için kullanan otobüslerden oluşturmuştur. Bu araçların hepsinde vücuda uyumlu şık koltuklar, koltuk arkalarında led ekranlar, internet bağlantısı, televizyon ve müzik yayını bulunmaktadır.


Steril kulaklıklardan, araç içinde soluduğunuz taze havaya kadar her türlü hijyen kuralı firma tarafından hizmet prensibi olarak benimsenmiştir. Hız kontrol limiti ile kurallara otomasyon olarak bağlı kalmayı vaat eden firmanın bütün araçları 2011 yılı ve üstü modeldir.


Mercedes Travego 15 SHD otobüslerin şık ve rahat koltukları ve koltuk arkası led ekranlarında sizi bekleyen lig tv sürprizi özellikle erkek yolculara yolculukta maç keyfi  ile tatil, seyahat kavuşma heyecanlarına bir yenisini daha ekliyor.


Bölgesine daima yenilikçi yatırımlarıyla dünya standartlarında yolculuk imkanı sunan firma her yolcusuna hak ettiği ilgi, hoşgörü ve hizmeti, eğitimli ve bilgili personeliyle sunmaktadır. Üstelik tüm bu deneyimi  ucuz otobüs bileti sahibi olarak yaşayabilirsiniz.


Adıyaman Gülaras Turizm gerçekleştirdiği seferlerde; seyahat sırasında verdiği kaliteli hizmetin devamı niteliğindeki modern,  temiz ve zengin çeşitliliğe sahip Pozantı Akşehir Doğan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tuana, Eskişehir Özkan, Bolu Gökdemir gibi mola merkezleri ile yolculuğunuz boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar sunulmaktadır. Ayrıca Namaz vakitlerinde verdiği mescit molaları da hayatınızda alışageldiğiniz yaşam biçimine göstermiş olduğu saygıyı yansıtmaktadır.


Adıyaman Gülaras Turizm araçlarıyla en uygun otobüs bileti sahibi olarak yurdumuzu bir uçtan bir uca dolaşırken, Adıyaman’da da Nemrut’un eşsiz gündoğumu seramonisini yaşayabilir, Kommegene İmparatorluğunun esrarengiz atmosferini keşfedebilirsiniz. Eşşiz lezzetteki Adıyaman çiğ köftesini tadarken bir hasret türküsü dinlemek hiç de fena olmazdı diyecek olursanız, koltuk arkalarındaki led ekranlardan istediğiniz birini kulaklığınıza verip, hayallerinize fon müziği yapabilirsiniz. Bütün bunlar için bir otobüs bileti almanız yeterli olacak...


Bütün otobüslerde bagaj yönetmeliğine uygun olarak taşıma yapılır. Her koltuğun üstündeki kişisel el bagajlarınız için aydınlatmalı bölmeler mevcuttur. Gece yolculuklarınızdaki aydınlatmalar okuma esnasında gözünüzü yormaz, uyumak istediğinizde de rahatsız edici parlama ve yansımalara olanak vermez. Koltuk tasarımlarındaki yaylanma teknolojileri ile yol sarsıntılarını hissetmezsiniz. Ulaştığınız şehirlerde otogarlardan şehrin farklı noktalarına ulaşmak için firmanın  özel servis hizmetinden yararlanmanızda mümkün. 100 üzerinden
64Puan
24%
23%
22%
8%
23%
Toplam Yorum Sayısı (159)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Gayet iyiydi" Misafir
İlk defa bu kadar genis film arsivi vardi. Tesekkurler.
"Afşin diye bilet almıştık fakat sistemde afşin görünmesine rağmen" Misafir
maraşta inmek zorunda kaldık... sistemsel bir sorunun acilen düzeltilmesi gerek... afşin yolcuları sizden bilet alamamalı... teşekkürler
"Memnuniyet" Misafir
Yolculuk sırasında kaptan şoförlerin ve ikram görevlisinin davranışları çok iyiydi. Gül aras firması gerçekten kaliteli bir hizmet veriyor.
"Öneri" Misafir
ikidir internette aldığım koltuk numarasıyla gerçekte olan numaranın yeri farklı oluyor. daha dikkatli olunsa da biz de insanlarla münakaşaya girmesek
"Idare eder" Misafir
Tv,net yok 12 saat surer yaziyordu 16 saat surdu
"Şikayet" Misafir
yolcuların varış noktalarında nerede inecekleri hakkında bilgi sorulmadı
"Süre" Misafir
Yolculuk süresi 11saat yazmasına rağmen 14,5 saat sürdü. Doğru bilgi verilebilir.
"Iş görür" Misafir
adıyaman/kahta-antalya arası yolculuk yaptığım gülaras firması doğu arabaları içinde kötü denmeyecek durumda. yolculuk sorunsuz geçti. sadece süre oldukça uzundu. sisteminizde 12 buçuk saat yazmasına rağmen 10 ekim 2014 saat 12:30 da kahtada başlayan yolculuk 11 ekim 2014 saat 06:10'da bitti yani 17 buçuk saat sürdü. neredennereye.com uygulaması ilk kez kullandığım bir uygulamaydı ama çok başarılı olduğunu gördüm. gerçi siz de yolculuk başladıktan 6 saat kadar sonra otobüs kalkış saatini mesaj atarak şaşırttınız :)

NeredenNereye.com'un Notu:
Merhaba,
Sitemiz hakkındaki memnuniyetiniz bizi de çok memnun etti.
SMS servisimizdeki hatayı bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.
İlk defa yaşadığımız veya bize ilk defa bildirilen bir hata :) Araştırıp düzelteceğiz.
Tekrar teşekkürler
"Tek kelimeyle" Misafir
Tek kelimeyle Allah a emanet yolculuk yapıyoruz.
Hız 100-120 'nin altına düşmüyor.
"Adanalı" Misafir
gülaras firması ile antalyadan adanaya yaptığım yolculuk diğer firmalara göre çok kalitesizdi,araç içi pis ve kötü kokuyor,araç içerisinde kırılan küçük parçalar yenilenmemiş çok bakımsızdı kaptan şöförler kafasına göre güzergah belirleyip belediye otobüsü gibi yolcu alıyor, kısacası ucuz etin yahnisi bu kadar oluyormuş.

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 sonraki yorumlar >