neredennereye.com, Adıyaman Gülaras Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm
 

neredennereye.com,
Adıyaman Gülaras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Adıyaman Gülaras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm

444 34 02
Gülbaşı Cad. No:25 Adıyaman
0416 (0416) 213 54 01 - 213 54 00


YURDUMUZU SİZİN İÇİN BİR UÇTAN BİR UCA DOLAŞIR…


Ülkede faaliyet gösteren otobüs firmaları içinde kurulduğu şehir olan Adıyaman’a en sık sefer düzenleyen firmadır. Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak firmanın başta Adıyaman olmak üzere farklı şehirlere gerçekleştirdiği tüm seferleri listeleyebilirsiniz. Her zaman en uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz NeredenNereye üzerinden kolaylıkla biletinizi satın alabilmeniz mümkün. Bilet alımınızı güvenle gerçekleştirmeniz için kolay anlaşılır yönlendirmeler, cazip indirimler ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler bu adreste. Yolcusuna hep daha iyiyi sunmayı hedefleyen Firma, filosunu ileri teknolojiyi yolcu güvenliği ve rahatlığı için kullanan otobüslerden oluşturmuştur. Bu araçların hepsinde vücuda uyumlu şık koltuklar, koltuk arkalarında led ekranlar, internet bağlantısı, televizyon ve müzik yayını bulunmaktadır.


Steril kulaklıklardan, araç içinde soluduğunuz taze havaya kadar her türlü hijyen kuralı firma tarafından hizmet prensibi olarak benimsenmiştir. Hız kontrol limiti ile kurallara otomasyon olarak bağlı kalmayı vaat eden firmanın bütün araçları 2011 yılı ve üstü modeldir.


Mercedes Travego 15 SHD otobüslerin şık ve rahat koltukları ve koltuk arkası led ekranlarında sizi bekleyen lig tv sürprizi özellikle erkek yolculara yolculukta maç keyfi  ile tatil, seyahat kavuşma heyecanlarına bir yenisini daha ekliyor.


Bölgesine daima yenilikçi yatırımlarıyla dünya standartlarında yolculuk imkanı sunan firma her yolcusuna hak ettiği ilgi, hoşgörü ve hizmeti, eğitimli ve bilgili personeliyle sunmaktadır. Üstelik tüm bu deneyimi  ucuz otobüs bileti sahibi olarak yaşayabilirsiniz.


Firmanın gerçekleştirdiği seferlerde; seyahat sırasında verdiği kaliteli hizmetin devamı niteliğindeki modern,  temiz ve zengin çeşitliliğe sahip Pozantı Akşehir Doğan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tuana, Eskişehir Özkan, Bolu Gökdemir gibi mola merkezleri ile yolculuğunuz boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar sunulmaktadır. Ayrıca Namaz vakitlerinde verdiği mescit molaları da hayatınızda alışageldiğiniz yaşam biçimine göstermiş olduğu saygıyı yansıtmaktadır.


Firmanın araçlarıyla en uygun otobüs bileti sahibi olarak yurdumuzu bir uçtan bir uca dolaşırken, Adıyaman’da da Nemrut’un eşsiz gündoğumu seramonisini yaşayabilir, Kommegene İmparatorluğunun esrarengiz atmosferini keşfedebilirsiniz. Eşşiz lezzetteki Adıyaman çiğ köftesini tadarken bir hasret türküsü dinlemek hiç de fena olmazdı diyecek olursanız, koltuk arkalarındaki led ekranlardan istediğiniz birini kulaklığınıza verip, hayallerinize fon müziği yapabilirsiniz. Bütün bunlar için bir otobüs bileti almanız yeterli olacak...


Bütün otobüslerde bagaj yönetmeliğine uygun olarak taşıma yapılır. Her koltuğun üstündeki kişisel el bagajlarınız için aydınlatmalı bölmeler mevcuttur. Gece yolculuklarınızdaki aydınlatmalar okuma esnasında gözünüzü yormaz, uyumak istediğinizde de rahatsız edici parlama ve yansımalara olanak vermez. Koltuk tasarımlarındaki yaylanma teknolojileri ile yol sarsıntılarını hissetmezsiniz. Ulaştığınız şehirlerde otogarlardan şehrin farklı noktalarına ulaşmak için firmanın  özel servis hizmetinden yararlanmanızda mümkün.


Adıyaman Gülaras Turizm otobüs bileti fiyatları, Adıyaman Gülaras Turizm iletişim ve telefon numaraları, Adıyaman Gülaras Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Adıyaman - Gölbaşı (Adıyaman) 10 TL
Adıyaman - Osmaniye 45 TL
Adana - Gölbaşı (Adıyaman) 49 TL
Adana - Kahta 50 TL
Gölbaşı (Adıyaman) - Osmaniye 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
62Puan
22%
22%
22%
8%
25%
Toplam Yorum Sayısı (142)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ayıp ya" Misafir
2 saat otobüs gicikti bi de gayet normalmiş gibi davranılıyor saçmalık 12 de ineceğim kayseri ye 2 de indim servisi de yok adamlarda ne mahcubiyet ne utanma var hala srtis artis konuşuyorlar
"Dikenaras" Misafir
Hayatımda yaptığım en kötü yolculuktu. Astiden hareket saati 19:15 olması gereken otobüs 20:45 te aştiye geldi ve 21:00 da hareket etti. Ne hikmetse tüm kazalar tüm çevirmeleri ve trafik bir bizim otobüse denk gelmiş. Yorgunluktan dolayı yolculuk boyunca uyuduğum için ikram yapıldı mı hatırlamyrm, ayrıca servisini de Kayseri otogar servisler bölgesinde göremedim.
"Her zaman geciken firma" Misafir
Şimdiye kadar bu firma ile yaptığım seyahatlerde hiçbir zaman zamanında ne geldi ne de zamanında gidecek yere ulaştı.
"Berbat :(" Neslihan
Araç konforu sıfır. Aracın uğramadığı köy kasaba kalmadı. Her yerde yolcu indirip bindirdi. Bunlarda yetmezmiş gibi 2 defa mola verdi. Şehiriçi otobüsünde hissettim kendimi. Varacağımız yere 2 saat geç vardık. Kulaklık yoktu. Hosta kulaklık sorduğumuzda 'yok napalım yok' dedi. Ayrıca aynı bileti iki kişiye satma vakası da yaşandı otobüste. Otobüs çok eskiydi ve hiç rahat değildi. Paramla rezil oldum. Hiiiiiiiç tavsiye etmiyorum.
"" Misafir
şeker hastaları için diğer firmalar gibi soğuk ikramlara maden suyu ve eti form gibi şekersiz tuzsuz gıdalar da eklemenizi öneririm
"Şoför hakk" Misafir
Merhabalar , şoför yolculuk esnasında sigara içiyordu. Ve en önemlisi sitenizde yolculuk süresi 11 saat süreceği yazarken benim yolculuğum tam 14 saat sürdü ...
"Şoförler hakk" Misafir
Merhaba yolculuğumuzda iki adet şoför dönüşümlü araç kullandı. Yaşı büyük olan yolculuk esnasında sigara içiyor araç içinde ve maalesef bu beni rahatsız etti. Diğer şoför ise muavin bir yolcuyu Konya’da unuttuğu İçin muavinin eline koluna vurarak azarladı. Sürekli gergindi bu davranış şekli da beni rahatsız etti
"" Misafir
Şoförlerin seyehat sırasında sigara içmesi ve tablet bilgisayarın çalışmaması ..
"" Misafir
30 dakika gec kalkti :(
"Aktarma" Misafir
Antalya dan kahramanmaraş a almıştım bileti ancak adana bizi 30-40 dakika kadar bekletip otogar dışında başka bir otobüse aktarma yaptılar. Bunu da adanaya varınca öğrenmiş bulunduk. 3 kişi idik, personelde bu konuda bize çok kaba davrandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >