scorecardresearch
neredennereye.com, Adıyaman Gülaras Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm
 

neredennereye.com,
Adıyaman Gülaras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Adıyaman Gülaras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm

444 34 02
Gülbaşı Cad. No:25 Adıyaman
0416 (0416) 213 54 01 - 213 54 00

YURDUMUZU SİZİN İÇİN BİR UÇTAN BİR UCA DOLAŞIR…

Ülkede faaliyet gösteren otobüs firmaları içinde kurulduğu şehir olan Adıyaman’a en sık sefer düzenleyen firmadır. Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak firmanın başta Adıyaman olmak üzere farklı şehirlere gerçekleştirdiği tüm seferleri listeleyebilirsiniz. Her zaman en uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz neredennereye üzerinden kolaylıkla biletinizi satın alabilmeniz mümkün. Bilet alımınızı güvenle gerçekleştirmeniz için kolay anlaşılır yönlendirmeler, cazip indirimler ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler bu adreste. Yolcusuna hep daha iyiyi sunmayı hedefleyen Firma, filosunu ileri teknolojiyi yolcu güvenliği ve rahatlığı için kullanan otobüslerden oluşturmuştur. Bu araçların hepsinde vücuda uyumlu şık koltuklar, koltuk arkalarında led ekranlar, internet bağlantısı, televizyon ve müzik yayını bulunmaktadır.

Steril kulaklıklardan, araç içinde soluduğunuz taze havaya kadar her türlü hijyen kuralı firma tarafından hizmet prensibi olarak benimsenmiştir. Hız kontrol limiti ile kurallara otomasyon olarak bağlı kalmayı vaat eden firmanın bütün araçları 2011 yılı ve üstü modeldir.

Mercedes Travego 15 SHD otobüslerin şık ve rahat koltukları ve koltuk arkası led ekranlarında sizi bekleyen lig tv sürprizi özellikle erkek yolculara yolculukta maç keyfi  ile tatil, seyahat kavuşma heyecanlarına bir yenisini daha ekliyor.

Bölgesine daima yenilikçi yatırımlarıyla dünya standartlarında yolculuk imkanı sunan firma her yolcusuna hak ettiği ilgi, hoşgörü ve hizmeti, eğitimli ve bilgili personeliyle sunmaktadır. Üstelik tüm bu deneyimi  ucuz otobüs bileti sahibi olarak yaşayabilirsiniz.

Firmanın gerçekleştirdiği seferlerde; seyahat sırasında verdiği kaliteli hizmetin devamı niteliğindeki modern,  temiz ve zengin çeşitliliğe sahip Pozantı Akşehir Doğan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tuana, Eskişehir Özkan, Bolu Gökdemir gibi mola merkezleri ile yolculuğunuz boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar sunulmaktadır. Ayrıca Namaz vakitlerinde verdiği mescit molaları da hayatınızda alışageldiğiniz yaşam biçimine göstermiş olduğu saygıyı yansıtmaktadır.

Firmanın araçlarıyla en uygun otobüs bileti sahibi olarak yurdumuzu bir uçtan bir uca dolaşırken, Adıyaman’da da Nemrut’un eşsiz gündoğumu seramonisini yaşayabilir, Kommegene İmparatorluğunun esrarengiz atmosferini keşfedebilirsiniz. Eşşiz lezzetteki Adıyaman çiğ köftesini tadarken bir hasret türküsü dinlemek hiç de fena olmazdı diyecek olursanız, koltuk arkalarındaki led ekranlardan istediğiniz birini kulaklığınıza verip, hayallerinize fon müziği yapabilirsiniz. Bütün bunlar için bir otobüs bileti almanız yeterli olacak...

Bütün otobüslerde bagaj yönetmeliğine uygun olarak taşıma yapılır. Her koltuğun üstündeki kişisel el bagajlarınız için aydınlatmalı bölmeler mevcuttur. Gece yolculuklarınızdaki aydınlatmalar okuma esnasında gözünüzü yormaz, uyumak istediğinizde de rahatsız edici parlama ve yansımalara olanak vermez. Koltuk tasarımlarındaki yaylanma teknolojileri ile yol sarsıntılarını hissetmezsiniz. Ulaştığınız şehirlerde otogarlardan şehrin farklı noktalarına ulaşmak için firmanın  özel servis hizmetinden yararlanmanızda mümkün. 

Adıyaman Gülaras Turizm otobüs bileti fiyatları, Adıyaman Gülaras Turizm iletişim ve telefon numaraları, Adıyaman Gülaras Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Adıyaman - Gölbaşı (Adıyaman) 10 TL
Adıyaman - Adana 40 TL
Adıyaman - Osmaniye 33 TL
Kahta - Mersin 36 TL
Adıyaman - Tarsus 37 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
66Puan
26%
23%
23%
8%
20%
Toplam Yorum Sayısı (111)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Otobüs kalkış ve varış saatleri hiç sitede yazanlar gibi değil çok geç gidiyor yol uzun sürüyor aceleniz varsa tavsiye etmem yetisemezsiniz
"Şikayet" Misafir
Gularas Adana da inecek yolcusundan birini indirmeyi unutup, Adana çıkışından Tok otobüsüne bindirip otogar a göndermiştir. Hiç güvenilir bulmadigimi belirtmek isterim. Üstelik 14.30 kalkış saati 15.00 gibi yarım saat gecikmeli olmuştur.
Bilgilerinize.
Huriye Çifci
"KALİTELİ YOLCULUK" Misafir
Ben zaten GÜL ARASla daha önce de defalarca yolculuk yaptım. Her konuda çok olumlu bir firma müşteriye değer veriyo, müşteriyle iletişimi çok güzel. Öyle ki Giresundan Malatyaya yaptığım yolculuk esnasında muavinle oğlum nerdeyse dost olmuşlardı. İnşallah bozulmaz bu durum, şimdilik çok memnunum.
"" Misafir
Hiç iyi geçmedi, sürekli dolmuş gibi her yerde duruyor.
"Çok rahat" Misafir
Koltuklar 2+1 rahat ve konforlu
"Otobüs arıza yaptı" Misafir
otobüs arıza yaptı yolda kaldık dört beş saat gecikmeli vardık
"Şikayet" Misafir
Yolçuluk yapamadım çünkü otobüs iptal edldi. Paramın hesabıma 15 gün içinde yatırılacağını söylediler. Ben peşin ödeme yaparken onlar paramı 15 gün sonra vereceklermiş doğru bulmuyorum bu durumu ve firmanın güvenirliği konusunda şüphelerim var. İptal edildiğini bile size bildirmemiş bu gibi firmalara aracı olmayın müşterileri madur bırakıyor sizde alet oluyorsunuz
"Zamanın da varış" Misafir
İnternet ve bilet üzerinde belirtilen vakitten 2.5 saat sonra ulaştı.
yarım saat olsa birşey olmazda
2.5 saat gecikmesi çok iyi bir şey değil
verilen zamana riayet edilmesi temennisiyle
"" Misafir
Hiç iyi geçmedi sürekli araba durdu Bir saat geç vardık
"İnternet " Misafir
İnternet var diyorlar ama bağlantı sorunu var sürekli olarak

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 sonraki yorumlar >