Adana Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Adana otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Adana otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Güney Akdeniz 12
Hatay Öztur 8
Adıyaman Ünal 6
Ben Turizm 4
malatya zafer turizm 4
- HEMEN SATIN AL ! -

Seyhan Nehri çevresinde kurulu olan şehir merkezi; son yıllarda açılan otelleri ve şehirde yapılan yatırımlar ile yeni bir çehreye bürünmüştür. Şehir bereketli toprakları ile Çukurova olarak adlandırılan bölgenin en önemli üretim ve dağıtım merkezi konumundadır. Seyhan Barajı’nın inşasının ardından önemi iyice artan il; maden yatakları ile de ülkede en önde gelen şehirlerdendir. 

Pek çok büyük genel merkezinin şehirde yer alması ve şehre yapılan yatırımlar nedeniyle yolcu trafiği her geçen gün artmaktadır. Şehir aynı zamanda tarihi ve doğal güzellikleri ile de yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Seyahat etmek için biletlerinizi sitemizde bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Özellikle yaz döneminde ziyaretçi sayısı hayli artan şehre en ucuz bilet sahibi olarak yolculuk gerçekleştirmek için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Şehirde yapılan araştırmalar ve kazılar sonucunda il tarihi 3 bin yıl öncesine dayandırılmaktadır. Bu süre boyunca şehir toprakları üzerinde farklı medeniyetler yaşamış ve şehre birbirinden güzel eserler miras bırakmışlardır. Merkez Camii, Varda diğer adıyla Alman Köprüsü, Kozan ve Yılan Kalesi, Taş Köprü, Anavarza Ören Yeri şehirde ziyaret edebileceğiniz yerler arasında. Şehirdeki ören yerlerinden ve antik şehir kalıntıları arasından gün yüzüne çıkarılmış olan eserleri de müzelerde görebilirsiniz. Bu eserleri ve daha fazlasını sergileyen müzeleri; Misis Mozaik Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Atatürk Bilim ve Kültür Müzesi ve Etnografya Müzesi’dir. Buralarda tarih ile ilgili kapsamlı bilgilere ulaşırken keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken şehre düzenlenen seferleri tek sayfada görüntüleyerek seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Arama kısmına bulunduğunuz şehri ve yolculuk tarihinizi ekledikten sonra; sitemize özel indirimli fiyatları sorgulama ekranında listelersiniz. Yolculuk etmek istediğiniz firmayı seçtikten sonra bilet alma işleminizi anında tamamlayabilirsiniz. Akdeniz boyunca uzanan plajları ile şehir, yaz aylarında denize girmek içinde ideal bir şehir. Şehrin sakinliği ve temizliği ile en çok bilinen plajı Yumurtalık; burada güneşlenebilir ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz sahil boyunca sıralanan restoranlarda yemeğinizi yiyerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Şehre has lezzetleri tadabileceğiniz en güzel restoranları da şehir merkezinde Seyhan Nehri etrafında bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Dikkat..." Misafir
Oldukça güvenli bir yolculuktu şoför kendinden emin ve rahat götürdü. Multimedya sistemi 2018 yılına göre berbattı. Bir ara uyurken muavin üzerime 10-15 civarı karton bardak düşürdü, birden uyanıverdim. Yere düşen bardakları da aldı geri koltuk üstü bagaja koydu. Umarım sonrasında çöpe atmıştır yoksa artık ben turizm yolculuklarında bir şey içmeyeceğim.
"" Misafir
Saatlere riayet edilmiyor
"" Misafir
Halk otobüsleri gibi yolcu gördüğünde durup alıyorlar çok zaman kaybettirdi.Bunu düzeltmeliler.
"" Misafir
Benim bindiğim araç tam vaktinde orada oldumamiştir ve araç içinde herhangi bir ikram olmamıştır
"" Misafir
Yolculuk genel anlamda iyiydi, ancak otobüste sürekli bir ötme sesi, ikramlar sadece içecekten ibaret ve yetişme saati 7.30 görünüyordu saat 9.30 da yetiştik
"34 numaralı koltuk" Misafir
34 numaralı koltukta tablet çalışmadı elektronik eşyalarının şarjı bitti şarjı dolduracak yer bulamadım
"Good" Misafir
They were so good thanks for everything
"" Misafir
Otobüsler çok eski
"Olumsuz" Misafir
Araç son derece kötü durumda yolculuk yaparken işkence çektiğim bir firmaydı görevli firma otobüsünün üzerindeydi hizmette.
"Servis " Misafir
Genel anlamda iyiydi fakat biraz geç geldik ve üstelik nigdeye geldiğimiz de 30 dakka servisin gelmesini bekledik tanınmış firmasınız biraz daha servise önem verilirse seviniriz teşekkürler