Yolcu Sayısı
1

Atabey otobüs bileti

Atabey otobüs biletleri


Atabey, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Isparta iline bağlı kendine özgü ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Atabey ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından Isparta - Atabey otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak Atabey ilçesi ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Atabey otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Isparta ilinde yer alan Atabey, Akdeniz bölgesine gelen tatil severlerin görmeden gidemedikleri şehirlerin başında yer alıyor. İl merkezine yaklaşık olarak 14 km uzaklıkta yer almaktadır. Kuzey bölgesine göz attığımızda Senirkent yer alırken, doğu bölümünde ise Eğirdir yer alıyor. Aynı zamanda şehir İslamköy, Kuleönü ve büyükgökçeli kasabaları ile çevrilmiştir. Akdeniz bölgesinde yer alan bu şehir ile ilgili olarak işinize yarayacak birkaç ipucu verelim. Aklınızda Bulunsun halkın büyük çoğunluğu tarım ve hayvancılık işiyle ilgilenmektedir. Kimi insanlar ise kendi işyerlerinde ticaretle ilgileniyorlar. Özellikle en meşhur meyveleri arasında ise Atabey kirazı yer alıyor. Geldiğinizde mutlaka tutacağınız bir lezzet olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda elma, ceviz gibi lezzetlerde en önemli yiyeceklerinin başında yer alıyor. Atabey şehrine geldiğiniz vakit ise Bayram ası, Yağmurcuğa çıkmak, Cami önü, gezilere katılabilir ve farklı kültürleri de daha yakından görmeye başlayabilirsiniz. Yaz ayları daha sıcak bir iklime sahip olurken kış dönemleri oldukça soğuk geçen bir iklime sahiptir. Atabey şehrine, Isparta arası dolmuşla giderseniz yaklaşık 10 dakika sonunda şehre gelebileceksiniz. Dolmuş dışında eğer kendinize ait bir aracınız var ise de 5 dakika bile Isparta’dan ulaşım sürmeyecektir. Atabey ile Isparta arası otobüs ile giderseniz yaklaşık olarak 7 dakikada şehre varabileceksiniz. Ulaşım yönünden de sıkıntı yaşatmayacak bir ziyaret olacaktır.
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Atabey otobüs bileti satın alarak Isparta Otogarına giriş yaptığınızda, “Lavanta Vadisi, Eğirdir Gölü, Yazılı Kanyon, Zindan Mağarası, Antiocheia Antik Kenti, Dündar Bey Medresesi, Adada Antik Kenti, Eğirdir Kalesi, Kızıldağ Milli Parkı, Pınargözü Mağarası, Akpınar Köyü Seyir Terası, Altınkum Plajı, Bedre Koyu Plajı, Can Ada, Yeşil Ada, Eğirdir Gölü, Kovada Gölü, Karacaören Baraj Gölü, Beyşehir Gölü, Yazılı Kanyon, Yaka Kanyonu, Lavanta Vadisi, Kuz Mağarası, İnönü Mağarası, Pınargözü Mağarası, Ayı İni Mağarası, Sorgun Mağarası, Peynir İni Mağarası, Uluborlu Obruğu, Karataş Mağarası, Cıv Mağarası, Gümüş İni Mağarası, Güvercinlik Mağarası, Kapıkaya Mağarası, Kızıldağ Milli Parkı, Gölcük Krater Gölü Milli Parkı, Başpınar Tabiat Parkı, Milas Mesire Yeri, Kızıldere ve Gökçay Mesire Yeri, Ayazmana Mesire Yeri, Pınar Pazarı Mesire Yeri, Kasnak Meşesi Tabiatı Koruma Alanı, Dedegöl Dağı, Gelincik Dağı, Tota Yaylaları ve İçmeleri, Melikler Yaylası, Eğirdir Beşkuyular Yaylası, Davraz Kayak Merkezi, Gökçay Mesire Yeri, Barla Kasabası, Eğirdir, Kuyucak Köyü” gibi şehrin ve Atabey ilçesinin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
En Uygun Atabey Otobüs Bileti
Günümüzün gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizin hemen her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün hale gelmiştir. Özellikle Akdeniz Bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmaları başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması da Isparta üzerine seferler düzenlemektedir. Atabey otobüs bileti fiyatı; seyahat edeceğiniz tarih, seçeceğiniz otobüs firması, otobüs imkanları gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden en uygun Atabey otobüs biletini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr