Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Ardahan Kastamonu Otobüs Bileti

Ardahan Kastamonu Arası

En Ucuz Sefer
-
Ardahan - Kastamonu Arası Kaç Km
1052 km
Ardahan - Kastamonu Arası Kaç Saat
1s
Günlük Sefer Sayısı
0
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Ardahan Kastamonu Online Otobüs Bileti
Ardahan Kastamonu otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Ardahan Kastamonu güzergahı için arama yapın, Ardahan - Kastamonu arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

** Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs bileti satın alırken HES koduna ihtiyacınız olacağını hatırlatmak isteriz.

Ardahan ve Kastamonu Şehirlerinde Ulaşım
Ardahan ve Kastamonu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Ardahan Kastamonu seyahatinize başlamadan önce, Ardahan ve Kastamonu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Ardahan - Kastamonu Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ardahan - Kastamonu arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Ardahan - Kastamonu otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Ardahan - Kastamonu arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Ardahan - Kastamonu arasında günlük ortalama 0 firma 0 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Ardahan - Kastamonu arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Ardahan - Kastamonu arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Ardahan - Kastamonu arası uzaklık kaç km?

Ardahan - Kastamonu arası karayolu ile 1052 km'dir.

Ardahan Kastamonu Otobüs Biletleri

 Ardahan Kastomunu otobüs bileti mi aradınız? Ardahan Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Azdavay, yüzölçümü 840 km2 olan Azdavay ilçesi doğuda Küre ve Ağlı, güneyde Daday, batıda Pınarbaşı ve Cide, kuzeybatıda Şenpazar, kuzeyde de Doğanyurt ilçeleriyle çevrilidir.

İlçe topraklarım yer yer 1.000 m’yi aşan Küre Dağlan engebelendirir. Bu dağlık alandaki plato düzlükleri akarsu vadileriyle yanlmıştır. İlçeden geçen en önemli akarsu olan Devrekâni Çayı Küre Dağlan’nm eteklerinden doğan çok sayıdaki küçük akarsuyun birleşmesiyle oluşur. Devrekâni Çayı'nın vadi tabanındaki düzlükler ilçedeki başhca bitkisel üretim alanıdır. İlçe topraklarının yüzde 60’ı ormanlarla kaplıdır. Kuzey kesimdeki Kart Dağı’nda bulunan geyikler ile karacalar için bir koruma ve üretme alanı kurulmuştur. İlçenin başhca mesire alanı Cide yolunun 10. kilometresindeki Akçasu ve Pınarbaşı yolundaki Suğla’dır.

Kaynaklan yetersiz olan ilçe nüfus yitirmektedir. İlçedeki başhca ekonomik etkinlikler ormancılık ve bitkisel üretimdir. Az miktarda buğday, arpa, şekerpancan ve meyve yetiştirilir.

Yörenin tarihine ilişkin yeterli bilgi yoktur. Azdavay 19. yüzyü sonlarında Kastamonu vilayeti Merkez sancağının Daday kazasına bağlı bir nahiye olarak yönetiliyordu. Cumhuriyet döneminde bu statüsünü uzun süre korudu; 1946’da ilçe yapüdı. İlçe merkezinin belediyesi de aynı tanhte kuruldu. Eskiden Çarşamba adıyla anılan kasaba il merkezi Kastamonu’ya 74 km uzaklıktadır.

Doğanyurt Yüzölçümü 190 km2 olan Doğanyurt ilçesi doğuda İnebolu, güneydoğuda Küre, güneyde Azdavay, güneybatıda Şenpazar, batıda Cide ilçeleri, kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir. Eskiden İnebolu’ya bağlı bir bucak olan Doğanyurt 1990’da çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı.

  Ardahan Hakkında
Nüfus:
36,214
Yüzölçümü:
4.967,63 km²
Plaka:
75
Telefon kodu:
(478)
Otogar:
Ardahan Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.