Aksaray Kırıkkale Otobüs Bileti

Aksaray Kırıkkale Arası

En Ucuz Sefer
-
Aksaray - Kırıkkale Arası Kaç Km
209 km
Aksaray - Kırıkkale Arası Kaç Saat
1s
Günlük Sefer Sayısı
0
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Aksaray Kırıkkale Online Otobüs Bileti
Aksaray Kırıkkale otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Aksaray Kırıkkale güzergahı için arama yapın, Aksaray - Kırıkkale arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Aksaray ve Kırıkkale Şehirlerinde Ulaşım
Aksaray ve Kırıkkale şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Aksaray Kırıkkale seyahatinize başlamadan önce, Aksaray ve Kırıkkale hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Aksaray - Kırıkkale Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aksaray - Kırıkkale arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Aksaray - Kırıkkale otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Aksaray - Kırıkkale arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Aksaray - Kırıkkale arasında günlük ortalama 0 firma 0 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Aksaray - Kırıkkale arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Aksaray - Kırıkkale arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Aksaray - Kırıkkale arası uzaklık kaç km?

Aksaray - Kırıkkale arası karayolu ile 209 km'dir.

Aksaray Kırıkkale Otobüs Biletleri

 Aksaray Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? Aksaray Kırıkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Karakeçili ilçesi kuzeyde Bahşili, kuzeydoğuda Keskin, doğuda Çelebi ilçeleri, güney ve batıda da Ankara iliyle çevrilidir. Eskiden Balâ’ya bağlı bir bucak olan Karakeçili’nin üç köyü 1990’da çıkarılan yasa uyarınca bir araya getirilerek merkezi Karakeçili kasabası olmak üzere ilçe yapıldı. Karakeçili Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1957’dir. Keskin ilçesi doğu ve güneyde Kırşehir ili, güneybatıda Çelebi, batıda Karakeçili ve Bahşili ilçeleriyle Merkez ilçe, kuzeyde gene Merkez ilçe ve Bahşeyh ilçesi, kuzeydoğuda da Delice ilçesiyle çevrilidir. Plato niteliğindeki ilçe topraklarını Dinek (Denek) Dağı engebelendirir. Doğuda Kılıç- özü, batıda da Kızılırmak ilçenin doğal sınırlarım çizer. Batıda Kızılırmak vadisinin bulunduğu alan günümüzde Kapulukaya Baraj Gölü’nün suları altındadır.

İlçede başlıca ekonomik etkinlik tarımdır. Yetiştirilen bitkisel ürünler buğday, arpa, ayçiçeği ve üzümdür. Az miktarda baklagiller, elma ve armut yetiştirilir. Koyun ve Ankara keçisi yetiştiriciliği de önemli bir geçim kaynağıdır. İlçe topraklarında bentonit ve volframit yatakları vardır.

Göçbeyli köyündeki höyük, Ceritkale köyü yakınındaki mağara konutlar ve kayalardaki çeşitli kabartmalar Hititlerden kalmadır. Yöreye ilk gelen ve hayvancüıkla uğraşan Türklerin Barak ve Cirit obalarını kurduğu bilinir. Gümüşlü kurşun yataklarını işletmek için yöreye gelen maden işçilerinin 19. yüzyıl ortalarında madenin 9 km kadar güneyinde kurduğu Denekmadeni yerleşmesi 15-20 haneden oluşan bir köydü. Madenin işletilmesi belli bir ekonomik geüşme sağlayınca Denekmadeni’ne Bosna-Hersek ve Romanya’dan gelen göçmenler yerleştirildi. 19. yüzyılda Ankara vilayetinin Kırşehir sancağına bağlı bir kaza merkezi olan Keskin, 1915’te Ankara Merkez sancağına bağlandı. Kaza merkezinin belediyesi 1894’te kuruldu. Cumhuriyet döneminde bu yönetsel durumunu koruyan Keskin ilçesi 1989’da kurulan Kırıkkale ilinin sınırları içine alındı.

Ankara-Kırşehir karayolu üzerinde yer alan Keskin kenti bu yolla il merkezi Kırıkkale’ye 27 km uzaklıktadır. Tek tarihsel yapısı 1871’de yapüan Çarşı Camisi’dir. Keskin Meslek Yüksekokulu Kırıkkale Üniversitesi’ne bağlıdır.

  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
  Kırıkkale Hakkında
Nüfus:
231,831
Yüzölçümü:
4.569,76 km²
Plaka:
71
Telefon kodu:
(318)
Otogar:
Kırıkkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.