Ağrı Karabük Otobüs Bileti

Ağrı Karabük Arası

En Ucuz Sefer
-
Ağrı - Karabük Arası Kaç Km
1101 km
Ağrı - Karabük Arası Kaç Saat
1s
Günlük Sefer Sayısı
0
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Ağrı Karabük Online Otobüs Bileti
Ağrı Karabük otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Ağrı Karabük güzergahı için arama yapın, Ağrı - Karabük arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Ağrı ve Karabük Şehirlerinde Ulaşım
Ağrı ve Karabük şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Ağrı Karabük seyahatinize başlamadan önce, Ağrı ve Karabük hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Ağrı - Karabük Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ağrı - Karabük arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Ağrı - Karabük otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Ağrı - Karabük arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Ağrı - Karabük arasında günlük ortalama 0 firma 0 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Ağrı - Karabük arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Ağrı - Karabük arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Ağrı - Karabük arası uzaklık kaç km?

Ağrı - Karabük arası karayolu ile 1101 km'dir.

Ağrı Karabük Otobüs Biletleri

 Ağrı Karabük otobüs bileti mi aradınız? Ağrı Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!


Eflani
Yüzölçümü 619 km2 olan Eflani ilçesi kuzeyde Bartın ve Kastamonu illeri, doğu ve güneyde gene Kastamonu ili, güneybatı ve batıda da Safranbolu ilçesiyle çevrilidir.

İlçe topraklan küçük akarsularla parçalanmış bir platoda yer alır. Bu topraklan Kuzey Anadolu Dağlan’na bağlı dağlar engebelendirir. En yüksek noktası kuzey kesimde 1.416 m’ye erişen Göktepe’dir. Bartın Çayı Gökte- pe’nin yamaçlarından doğar. Dağlık alanlar sık bir orman örtüsüyle kaplıdır.

Kaynakları yetersiz olan ilçe nüfus yitirmektedir. Başlıca ekonomik etkinlik tarımdır. Yetiştirilen başlıca ürünler az miktarda buğday, arpa, patates, şekerpancan ve soğandır. Elma ve armut da yetiştirilen ürünler arasındadır. Ekime elverişli alanlarınmın darlığından ötürü hayvancılık önem kazanmıştır, ilçe topraklan otlak bakımından zengindir. En çok sığn, koyun ve az sayıda da Ankara keçisi yetiştirilir. Ormancılık ve ancılık da önem taşır; bal ilçenin belli başlı tarım ürünlerinden biridir.

Bölgede ilk yerleşimin MÖ 1. yüzyılda Roma kuvvetlerine karşı bir savunma hattı oluşturmak amacıyla Bitinyalılarca kurulduğu sanılmaktadır. Yöre MÖ 70’te Roma, daha sonra da Bizans egemenliğine girdi. 1291’de yörede üstünlük sağlayan Candaroğullanna bir süre başkentük yapan Eflani, 1383’te I. Murad tarafından OsmanlIlara bağlandı. Uzun süre Safranbolu’ya bağlı bir nahiye olarak kaldı; 1953’te ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi de aynı tarihte kuruldu. İlçe 1995’te kurulan Karabük iline bağlandı.

Dağlık bir alanda, ulaşım ağının dışında yer alan ilçe merkezi Eflani kasabası küçük, gelişmemiş bir yerleşimdir. Kasabayı Bartın-Safranbolu-Karabük karayoluna bağlayan 26 km’lik yol kışın bazen ulaşıma kapanır. Kasaba, il merkezi Karabük’e 44 km uzaklıktadır.

  Ağrı Hakkında
Nüfus:
294,705
Yüzölçümü:
11.498,67 km²
Plaka:
04
Telefon kodu:
(472)
Otogar:
Ağrı Otogarı
  Karabük Hakkında
Nüfus:
172,756
Yüzölçümü:
4.108,80 km²
Plaka:
78
Telefon kodu:
(370)
Otogar:
Karabük Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.