You can buy Yeşil Artvin Ekspres bus tickets online securely and quick.

Yeşil Artvin Ekspres

Yeşil Artvin Ekspres
 

You can buy Yeşil Artvin Ekspres bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeşil Artvin Ekspres Agencies

 

You can buy Yeşil Artvin Ekspres bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeşil Artvin Ekspres

 Artvin
0466 212 61 61 - 212 18 38 - 212 66 33

Yeşil Artvin Ekspres Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

1998 yılında Fatih Yıldırım tarafından kurulan şirket, bugün 47 araçlık filosuyla hizmet veriyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firma, huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir yolcu taşımacılığı hedefliyor. 1984 yılından sonra 3 büyük ilimize gidiş – dönüş seferler başlatan şirket, 2005 yılı itibariyle Kars, Erzurum, Ardahan, Rize, Trabzon ve Samsun’a da günlük seferler gerçekleştiriyor. Yolcusunun huzur, güven ve mutluluğuna önem veren firmanın otobüsleri, 3 saatte bir mola vererek şoför değişimi yapıyor. Şirketin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan firmanın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Artvin’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Artvin’e buranın yerel firmasından otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Firma, otogarlardan da hizmet veriyor. Hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Otobüslerde bulunan rahat koltuklarıyla, yolcularının konforunu göz ardı etmeyen şirket, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemiyle, konforla keyfi bir arada sunuyor. Yolculuk boyunca belirli zamanlarda televizyon yayını da yapan firmanın otobüslerinde, Digiturk yayını da yapılıyor. Yolcuların birbirilerini rahatsız etmemeleri için her bir yolcusuna kulaklık hizmeti de sunan firma, yolculuk boyunca yine belirli zamanlarda müzik yayını da yapıyor. Genel müzik yayınının yanı sıra, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de yolcular, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler. Ayrıca misafirler, yolculukları boyunca cep telefonlarını da diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Tüm bunların yanı sıra yolcu güvenliğini de unutmayan firma, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Araç Filosu

•    Iveco Eurocity

•    Prenses

•    O403 Mercedes

•    Sultan

•    Travego 15 SHD

•    Travego 17 SHD

•    Transit

•    Mercedes

Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan Yeşil Artvin, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Yeşil Artvin, tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Şampiyon Dinlenme Tesisleri – Rize/OF

•    Gülyalı Hüsrem Dinlenme Tesisleri – Giresun

•    Güngör Dinlenme Tesisleri – Merzifon

•    Ulusoy Dağ Dinlenme Tesisleri – Sungurlu

•    Yücel Dinlenme Tesisleri – Sivrihisar

•    Onur Dinlenme Tesisleri – Tosya

•    Tursan Dinlenme Tesisleri – Düzce

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Firma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden firma, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Artvin’in tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Yeşil Artvin Ekspres Hakkında


Artvin Ekspres Fatih Yıldırım tarafından kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk olarak Artvin - Erzurum karşılıklı olarak Express taşımacılığı ile ulaşım sektörüne başlamıştır. Daha sonra ise 1998 yılında Yeşil Artvin Ekspres firmasını kurmuştur. Kırk yedi araçtan oluşan filosu ile hizmetindeki yerini almıştır. Fatih Yıldırım 47 araçtan 14'ünde sahibidir. Yolcuların istek ve ihtiyaçlarına günün şartlarına en uygun hizmeti sağlamaktadır. Firma servis ağların içinde olan bütün illerde hizmet sunmaktadır. En büyük amacı ise huzurlu, güvenli ve kaliteli bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yeşil Artvin Express, elinden gelebilecek olası tüm şikayetler için gerekli önlemleri almaktadır. Artvin halkı için çok ayrı bir yeri olan firmanın sunduğu hizmetler saymakla bitmektedir. Örneğin Yeşil Artvin Ekspres bünyesinde olmak isteyen kişilerin geçmişte yaşadığı tüm olaylar incelenir ve Artvin halkı ile olan iletişimi dikkate alınarak Yeşil Artvin Ekspres bünyesine katılır. 


Artvin Ekspres için Artvin halkı ayrı bir değer taşımaktadır. Birçok karayolu taşımacılığı ile rekabet içinde olan firma en iyi hizmeti sunabilmek için firmalardan daha çok çalışmaktadır. Örneğin konfor bakımından hiçbir ulaşım firmasında bulamayacağınız kadar kalite ve konfor sunmaktadır. 


1984 yılından sonra Artvin, İstanbul, Ankara ve İzmir arasında günlük gidiş dönüş seferleri yaparken, 2005 yılında ise İzmir, İstanbul ve Ankara seferlerine Kars, Erzurum, Ardahan, Rize, Trabzon ve Samsun seferlerine de başlamıştır. Gün içinde karşılıklı olarak bu şehirlerarasında seferler uygulanmaktadır.


Yeşil Artvin Ekspresin Yolcularına Sunduğu Olanaklar


Giderek büyüyen firma dört şehir arasında başladığı seferleri günümüzde Türkiye'nin birçok noktasına ulaşım sağlamaktadır.


Şehir içi ücretsiz servis olanakları ile müşterilerine ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.


Müşterilerinin Can güvenliği için yolculuk sigortası yapmaktadır.


Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çalışanlarına hizmet içi eğitimler vermektedir.


Yolcu güvenliği için gerekli olan tüm güvenlik donanımlarına sahiptir. 


Ekspres anlayışı sayesinde yolcularına hızlı ve güvenli bir yolculuk imkanı sunmaktadır.


Her dinlenme tesisi çıkışında su ve kolonya ikramları bulunmaktadır.


Yolculuk sırasında yiyecek ve içecek ikramları bulunmaktadır.


Yolcuların Can güvenliği ve huzurlu olmaları için her 3 saatte bir dinlenme molası vererek şoför değişikliği yapılmaktadır.

Looking for Yeşil Artvin Ekspres bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Rize - Artvin 40 TL
Artvin - Erzurum 50 TL
Erzurum - Hopa 60 TL
Trabzon - Artvin 50 TL
Hopa - Trabzon 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
58Points
19%
13%
29%
13%
26%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.