You can buy Yeni Sivas Turizm bus tickets online securely and quick.

Yeni Sivas Turizm

Yeni Sivas Turizm
 

You can buy Yeni Sivas Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Sivas Turizm Agencies

 

You can buy Yeni Sivas Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Sivas Turizm

Atatürk cd. Kocapaşa mh. Belediye grj. No:246 Divriği/SİVAS/TÜRKİYE Sivas
0346 418 24 27 - 418 26 76

Yeni Sivas Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan bir firmadır. Firma, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana  her geçen gün çevresine ve gelişime ayak uydurarak, sürekli olarak müşteri memnuniyetini arttırıp ulusal çapta öncü bir kuruluş olma hedefini taşımaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulan şirket bugün, “Ankara, Çetinkaya, Divriği, Dudullu, İmranlı, İstanbul, İzmit, Kangal, Sakarya, Sivas, Sorgun, Ulaş, Yıldızeli” gibi varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Yerel bir kuruluş olarak büyümenin yükünü omuzlarında taşıyan firma zaman içerisinde bölgesel servis, ulaştırma, kongre ve panel gibi etkinliklere ulaşım sağlama gibi hizmetler de sunmaktadır.

Firma, kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, zaman içerisinde göstereceğimiz gelişim süreci boyunca güler yüzlü hizmet anlayışını asla elden bırakmadan çevrenin, halkın ve müşterilerimizin kültür ve değerlerini üstte tutarak, onların kişilik ve özlük haklarını daima korumayı amaç edinmek. Her zaman çağın gerekliğini bilen ve bunun dolayında inşalara hizmet sağlayan personelimiz ile birlikte filomuzda yer alma sıfatını taşıyan bütün araçlarımızın teknik ve hizmet anlamında tam donanımlı hale gelmesini sağlamak ve bununla birlikte büyüme hızımızı hiç kaybetmeden olabildiğince kısa sürede ulusal standartlara ulaşan bir firma olmak” ilkesini benimsemiştir.Yeni Sivas Turizm Hakkında

Yeni Sivas Tur, adını kurulmuş olduğu şehirlerimizden olan Sivas ilimizden almıştır. Yenilikçi ve araştırmacı yapısı ile müşterilerine ihtiyacı olan her türlü istek ve beklentilerine zamanında karşılık vermektedir. Müşteri memnuniyetini kendisine bir çalışma prensibi haline getiren firma çalışma ahlakı ile birlikte büyük başarılar elde etmiştir. Öncelikle çalışanlarının var ya motive derinin en üst seviyede tutarak onların haklarını savunarak işini yapmaya çalışan firma bunları yerine getirdiğinde müşteri memnuniyetini de sağlayabileceğini inanmaktadır. Güvenli bir hizmet sunmak için her türlü teknik donanıma sahip olmaya çalışmaktadır. Her gün yenilenen teknolojik gelişmeleri takip eden firma bu bu değişiklikleri bünyesine katarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren birçok yeniliğe ve ilke imza atan firma bu yolda emin adımlarla yürümektedir. Müşterilerine hem hızlı hem de güvenli bir  hizmet sunmak için her türlü donanıma sahiptir. 

 

Güler yüzlü ve deneyimli personelleri ile yolcularına huzurlu ve mutlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Hizmet kalitesinin zirveye çıkartmayı hedefleyen firma bu yolda hızlı bir şekilde ilerlemektedir. 

Yeni Sivas turizmin misyonları arasında bulunan müşteri memnuniyetinde yolcuların beklentilerinin üstünde bir hizmet sunma anlayışı bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerin beklentilerini zaman kaybetmeden olabilecek en uygun çözümü sunmaya çalışmaktadır. 

Yeni Sivas Turizm vizyonları arasında ise ulaşım sektöründe öncü bir isim olarak sektördeki standartları belirleyen referans marka olmaya çalışmak bulunmaktadır. 

 

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firma için hizmet kalitesi hiçbir yerde bulunamayacak bir kalitede olmalıdır. Bunun için ise firma sadece kendiyle yarışmaktadır.

 

Yeni Sivas Turizmin Müşteri Hizmetleri

Bilet almak için bilene gidemeyecek olan yolculara kolaylık sağlamak amacıyla online hizmet alabilecekleri bir siteye sahiptir.

24 saat ulaşılabilecek Çağrı merkezleriyle müşterilerine sınırsız bir hizmet sunmaktadır.

Ergonomik yapıya sahip koltukları ile vücut sağlığımızı korumaya yardım etmektedir.

Koltuk altlarında bulunan ayak koyma aparatları sayesinde ayaklarınızın rahatlamasını sağlamaktadır.

Havalandırma sistemi sayesinde araç içinde oluşan karbondioksit oranını yok etmektedir. Böylece yolcularına sağlıklı bir ulaşım sağlamaktadır.

En uygun ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Looking for Yeni Sivas Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Sivas - Ankara 68 TL
Ankara - Sivas 70 TL
Sakarya - Yozgat 92 TL
Yozgat - Ankara 44 TL
Saraykent - Sivas 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
60Points
26%
16%
24%
3%
32%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.