You can buy Yeni Diyarbakır Seyahat bus tickets online securely and quick.

Yeni Diyarbakır Seyahat

Yeni Diyarbakır Seyahat
 

You can buy Yeni Diyarbakır Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Diyarbakır Seyahat Agencies

 

You can buy Yeni Diyarbakır Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Diyarbakır Seyahat

444 06 21
İnönü Cad. No:27/A Diyarbakır
0412 228 85 30 - 228 85 31

“Hizmetin en güler yüzlü hali”

Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Diyarbakır Seyahat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan firmanın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Diyarbakır’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Diyarbakır’a bu şirketten otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Firma, otogarlardan da hizmet veriyor. Hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şirketin tüm otobüslerinde ücretsiz internet ağı hizmeti sunuluyor. Böylelikle tüm misafirler isterlerse cep telefonlarından, isterlerse dizüstü bilgisayarlarından ya da tabletlerinden, yolculuk boyunca internet erişimi sağlayabiliyorlar. Bunun yanı sıra, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de yolcular, uydu yayınından yararlanabiliyorlar. Ayrıca otobüslerde müzik yayını da yapılıyor. Bu otobüs firması, misafirlerin sıkılmaması için gazete servisi de yapıyor. Lezzetli soğuk – sıcak içecek ikramları ile de şirket uzun yolculuklara keyif katıyor. Güler yüzlü hizmetiyle, kaliteye verdiği önemi her fırsatta vurgulayan firma, misafirlerine bambaşka bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Yeni Diyarbakır, yolculuk öncesi ve yolculuk sonrasında misafirlerine servis hizmeti de sağlıyor. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Koltuklarda bulunan emniyet kemeri, hız sabitleyici gibi üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Firma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden şirket, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Diyarbakır’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Yeni Diyarbakır Seyahat Hakkında


Yeni Diyarbakır Seyahat, adına kurulmuş oldu ülkemizin nadide şehirlerinden biri olan Diyarbakır ilinden almıştır. Ambleminde bulunan 5 yıldızdan da anlaşılacağı üzere müşterilerine beş yıldızlı bir yolculuğun kalite ve rahatlığını yaşatmaktadır. Yenilenen yüzüyle Yeni Diyarbakır Seyahat en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. 


Kurulduğu ilk yıllarda sadece belirli noktalara seferleri bulunan Yeni Diyarbakır seyahatin günümüzde ise ülkemizin pek çok noktasına seyahat seferleri bulunmaktadır. 


Gün içerisinde yaptığı karşılıklı seferleri ile Diyarbakır halkının ve Diyarbakır'a yolculuk yapmak isteyen vatandaşların ilk tercih ettiği firmalardan biridir Yeni Diyarbakır Seyahat. En uygun fiyatlarla halka sunduğu biletleri ile vatandaşlar tarafından tercih edilme oranını daha da yukarıya çekmektedir. Son model ve son teknolojiye sahip araçları ile müşterilerinin en konforlu ve en rahat ulaşımı sağlamaktadır. Deneyimli şoförleri ile ulaşımın en hızlı ve en güvenceli adı haline gelmiştir Yeni Diyarbakır Seyahat. Diyarbakır'ın parlayan Yıldızı olan Yeni Diyarbakır Seyahat müşteri memnuniyeti için her geçen gün kendini yenileyerek çağdaş bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Gelişen yeni teknolojik gelişmeleri takip eden firma bu sayede müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 


Yeni Diyarbakır Seyahatin Misyon ve Vizyonları


Sadece ülkemizde değil uluslararası taşımacılık sektöründe de adını duyurmak istemektedir.


Müşterilerin istek, şikayet ve ihtiyaçları doğrultusunda dileyerek hizmet vermek.


Sürekli yukarı doğru ivme kazanan bir ilerleme ile ulaşım sektöründe öncü bir referans olmak


Firmanın en önemli amaçlarından biri kaliteli ve güvenli hizmet vererek sektördeki başarısını daha da yukarıya çıkartmak


Yolcularına en uygun bilet fiyatları karşılığında en iyi hizmeti sunmak


Çalışma ahlakını ve dürüstlüğü bir çalışma prensibi haline getirmek


Sektöründe hem ülke çapında hem de uluslararası bir çapta başarı sağlamak


Yeni Diyarbakır Seyahatin Müşterilerine Sunduğu Olanaklar


Yeni Diyarbakır Seyahat yolcularına keyifli ve konforlu bir ulaşım sağlayabilmek için tüm olanakları sağlamaktadır.


Yolcuların güvenliği için her türlü donanıma sahiptir.


Bütün teknolojik gelişmeleri takip ederek bu gelişmeleri araç içinde bulundurmaktadır.


Rahat ve konforlu koltukları sayesinde vücut sağlığını korumaktadır


Araç içindeki klimalarla bunalmadan yolculuk yapmanızı sağlar.


Araç içindeki televizyonlar sayesinde istediğiniz her programı izleyebilme olanağı sağlar.


Araç içindeki ücretsiz ve sınırsız internet sayesinde yolculuğunuzu keyifli hale getirir.

Looking for Yeni Diyarbakır Seyahat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Diyarbakır 72 TL
Diyarbakır - Şanlıurfa 35 TL
Diyarbakır - Gaziantep 50 TL
Gaziantep - Diyarbakır 50 TL
Şanlıurfa - Diyarbakır 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


Over 100
54Points
17%
17%
20%
12%
34%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.