You can buy Yeni Barış Turizm bus tickets online securely and quick.

Yeni Barış Turizm

Yeni Barış Turizm
 

You can buy Yeni Barış Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Barış Turizm Agencies

 

You can buy Yeni Barış Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Barış Turizm

 İstanbul
0212 658 04 24

Yeni Barış Turizm firması kurulduğu günden bu yana yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firma kurulduğu günden bu yana ilkelerinden vazgeçmeden, adım adım ulusal çapta büyüme hedefini taşımaktadır. Firma, bugün genç dinamik yapısı ile, “Arıcılar, Erzincan, Gazi mahallesi, Gebze, İstanbul, İzmit, Kartal, Kavacık, Refahiye, Samandıra, Sakarya, Sultanbeyli” gibi varış noktalarına seferler düzenlemektedir. Kurulduğu günden bu yana zaman içerisinde süren gelişimini aksatmadan devam ettirebilmek için hizmet sektörünü benimsemiş çalışma ekibinin öneminin farkında olan firma, önce insan ilkesini benimseyerek çalışanlarının ve dolaylı yoldan etkilediği çevresinin gelişimine ışık tutmaktadır. 


Yeni Barış Turizm Hakkında

Yeni Barış Turizm, İstanbul merkezli bir otobüs şirketidir. Yeni Barış Turizm kurumsal bir yapıya sahiptir. Turizm, İstanbul'dan başlayarak ülkenin birçok yerini ulaşım hizmeti sunmaktadır. Yeni Barış Turizm merkez adresi ise Büyük İstanbul Otogarıdır. Ulaşım sektörüne adımı Attığı ilk yıldan itibaren büyük başarılara ve ilke imza atmış olan firma devamını getirebilmek adına müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktadır. Birilerine kaliteli ve konforlu hizmeti verebilmek için online işlem hizmetlerini de hayata geçirmiştir. Yeni Barış Turizm çalışma prensibi ise müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır. Gerek şoförleri, gerek muavinleri, gerekse de bilet satış noktalarının bulunduğu şubelerdeki deneyimli ve güler yüzlü personeliyle birilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Çalışma ekibine sürekli eğitim vererek ulaşım sektöründeki en iyisi olmaya ve müşteri memnuniyetini devamlı hale getirmeye çalışmaktadır.


Yeni Barış Turizm İlke ve Hedefleri

Yolcuların değişen istek ve beklentilerine en kısa zamanda en uygun çözümleri geliştirmek

En kaliteli hizmeti ve en güvenli hizmeti müşterilerine sunmak

Müşteri memnuniyeti konusunda beklenenden daha fazlasını vermek

Ulaşım sektörü içinde en iyisi olmak

Müşteri güvenliği için gerekli olan tüm tedbirleri almak

Sektördeki standartları belirleyici olmak

Ulaşım sektörü içerisindeki en iyi referans markaya sahip olmak

Yolcularımıza en hızlı ve en güvenli ulaşımı sunmak

Yeni Barış Turizm Müşteri Hizmetleri

Ergonomik ve rahat koltukları ile yolcuların vücut sağlıklarını korumaya çalışır

Araç içindeki koltuk sayılarını azaltarak koltuklar arasındaki mesafeyi geniş tutar. Böylece yolculuğunu uyuyarak geçirmek isteyen yolcularımıza konforlu bir ulaşım sağlar.

Araç içindeki kişisel televizyonlar sayesinde yolcularına istedikleri televizyon programını, diziyi veya filmi izleme imkanı sunar.

Ayrıca yolculuklarını çocuklarıyla yapan ailelere özel olarak yapılmış olan bir hizmetleri de vardır. Koltuk arkalarında bulunan televizyonlara çocuklar için animasyon filmleri ve çizgi filmler yükleyerek çocukların da eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlar.

Yolculuk sırasında araç içerisinde yiyecek ve içecek ikramlarında bulunmaktadır.

Klima ve ısıtma sistemleri sayesinde her mevsim şartlarına uygun yolculuk yapma imkanı sunar.

Looking for Yeni Barış Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - Erzincan 117 TL
İstanbul (Anadolu) - Erbaa 76 TL
İstanbul (Anadolu) - Niksar 100 TL
İstanbul (Anadolu) - Amasya 105 TL
İstanbul - Amasya 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
78Points
60%
10%
10%
0%
20%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.