You can buy Yeni Aksaray Seyahat bus tickets online securely and quick.

Yeni Aksaray Seyahat

Yeni Aksaray Seyahat
 

You can buy Yeni Aksaray Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Aksaray Seyahat Agencies

 

You can buy Yeni Aksaray Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Aksaray Seyahat

444 00 68
Hacılar Harmanı Mah. Yeni Terminal içi No:8/9 Aksaray
0382 215 85 85 - 215 04 04

Yeni Aksaray Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


19 Aralık 1999 tarihinde Aksaray’da kurulan Lider Aksaray Seyahat, şimdilerde Yeni Aksaray olarak yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Kültürel değerlere bağlı, daima gelişimini sürdüren otobüs firması, yüksek standartlı, profesyonel ekibiyle, uluslararası normlara uygun olarak kaliteli hizmet veriyor. Misafirlerinin memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı oluşturan şirket, her geçen gün kendini yenileyerek, güven unsurunu ön planda tutarak, yolcularını eksiksiz ve kaliteli hizmet ile buluşturuyor. 26’ya yakın son model otobüslerle donatılmış araç filosuyla firma; Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Kayseri, Konya ve Alanya’da bulunan şubeleriyle yurdun dört bir yanında hizmet vermeyi sürdürüyor. 


Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan firmanın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Aksaray’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Aksaray’a otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Şirket, otogarlardan da hizmet veriyor. Firmanın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Otobüslerinin tümünde ücretsiz internet ağı hizmeti bulunuyor. Böylece misafirler, yolculukları boyunca isterlerse cep telefonlarından, isterlerse dizüstü bilgisayarlarından ya da tabletlerinden internet erişimi sağlayabiliyorlar. Rahat koltuklarıyla misafirlerine konforlu bir yolculuk sunan firma, koltuk arkalarında bulunan ekran sistemiyle, uzun yolculukları keyifli bir hale dönüştürmeyi başarıyor. Yolcular bu ekranlı sistemlerden isterlerse film izleyebiliyor, müzik dinleyebiliyor ya da oyun oynayabiliyorlar. Ayrıca bazı otobüslerde bulunan WC imkanıyla da, uzun yolculuklarda acil ihtiyaçlar giderilebiliyor. 


Firma, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.


Otobüs Filosu


•    Travego 15 SHD


•    Travego 17 SHD


•    Cityliner


•    Neoplan Cityliner


•    Neoplan Starliner


•    Setra 417 SHD


Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan şirket, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden şirket, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Aksaray’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız hemen otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Yeni Aksaray Turizm Hakkında


Yeni Aksaray Turizm, 1999 yılında kurulmuş olan bir otobüs şirketidir. Kurulduğu yıldan itibaren bünyesinde bir çok yenilik yapan firma en son 2012 yılında gerçekleştirdiği yenilik ile zaman daha yeni sloganıyla ulaşım sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. 2012 yılında bünyesine kazandırdığı yeni nesil araçlarıyla yolcularına en iyi hizmeti vermek için yola çıkmıştır. Aksaray merkezde olan firma her geçen gün bünyesine yenilikleri kazandırmaktadır. Yenilenen araç filosuyla ulaşım hizmeti sektöründe faaliyet göstermektedir. Aksaray ve çevre illerinde teknoloji ve kalite anlamında lider olan Yeni Aksaray Seyahat bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Tüm Türkiye'de ve uluslararası taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen firma çalışan personellerini belirli periyodik aralıklarla eğitim sisteminden geçirerek değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.


Yeni Aksaray Seyahatin Kalite Politikası ve Hedefleri


Ülke çapında saygın ve yaygın bir marka olarak kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak


Çalışma ahlakından ve değerlerinden hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmak


Yolcularını birer para kaynağı olarak değil birer aile üyesi olarak görmek


Ulaşım sektöründe şöhret için değil kaliteli hizmet için var olmak


Yolcular arasında hiçbir şekilde ayrım gözetmemek ve yolcularına eşit imkanlar sunmak


Ülke ekonomisine katkıda bulunmak


İhtiyaç ve beklentilerini tespit ederek en iyi çözümleri sunmak


Yolcularının güvenli ve rahat yolculuk yapmalarını sağlamak


Çalışanların haklarını koruyarak onların motiveleri ne arttırmak.


Yeni Aksaray Seyahat Müşterilerine Sunduğu Hizmetler


Uluslararası normlarda hizmetler sunmaktadır.


2+1 otobüsleriyle yolcularının rahat yolculuk yapma imkanı sunmaktadır


İçinde bulunan elektrik prizleri sayesinde elektronik cihazınızı şarj etme imkanı sunmaktadır 


Yolculuk sırasında belli aralıklarla molalar vererek şoför değişikliği sağlamaktadır. Böylece yolcu güvenliğini sağlamış olur.


Araç içinde bulunan perdeler sayesinde ışığında yolculuk yapmak istemeyen yolcularımıza imkan sunmaktadır


Araç içi hijyen ortamına dikkat edilmektedir


Çağrı merkezleri ve online sistemleri sayesinde müşterilerine kolaylık sağlamaktadır


Yeni Aksaray Seyahatin Şubeleri


Acıgöl, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Altunhisar, Ankara, Antalya, Bor, Bursa, Eskişehir, Gebze, Ilgın, İnegöl, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Manavgat, Nevşehir, Niğde, Sakarya, Salihli, Uşak, Yozgat.

Looking for Yeni Aksaray Seyahat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Aksaray - Konya 30 TL
Ankara - Aksaray 40 TL
Konya - Aksaray 30 TL
Aksaray - Ankara 40 TL
Kayseri - Aksaray 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
72Points
42%
14%
21%
11%
12%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.