You can buy Yaman Turizm bus tickets online securely and quick.

Yaman Turizm

Yaman Turizm
 

You can buy Yaman Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yaman Turizm Agencies

 

You can buy Yaman Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yaman Turizm

0553 020 9301
Kütahya Şehirlerarası Otobüs Terminali Kütahya
0274 

Yaman Turizm Hakkında


Yaman Turizm, kısa sürede büyük başarılara imza atmış olan bir otobüs firmasıdır. Gücünü alanında deneyimli ve güler yüzlü personeline borçlu olduğunu her fırsatta dile getiren firma, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için her türlü yeniliği yapmaktadır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek bünyesine katmaktadır. Böylece müşterilerin huzur ve mutluluğunu sağlamayı hedefleri arasına koymuşlardır. Firmanın en büyük amacı kısa sürede çok büyük başarılar elde ettiği gibi bu başarıların devamlılığını sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Önce insan düşüncesiyle çıktığı bu yolda yolcu güvenliğini sağlayabilmek için her türlü donanımlı araçlar kullanmaktadır. Filosunda bulunan araçları sık sık yenilemekte, eksik ya da eski bir şey olduğunda bunun telafisini yapmaya çalışmaktadır. Taşımacılık sektöründe her geçen gün büyümekte ve adından hep olumlu şekilde bahsettirmektedir. Konfor ve kalite için hiç bir masraftan kaçınmamakta ve bu özelliğinden hiç bir şekilde ödün vermemektedir. Yaman Turizm, bulunduğu bölgede ulaşım sektöründe bir çok yeniliğe adım atmış olan nadir otobüs firmalarından biridir. Adalet ve dürüstlük ilkesini kendine bir prensip haline getirmiştir. Her türlü etik ve çalışma ahlakını kendine bir çalışma prensibi olarak belirlemiştir. Sizlerde kaliteyi yakından takip etmek istiyorsanız tercihleriniz arasına Yaman Turizmi almalısınız.


Yaman Turizmin Hedef ve İlkeleri


Ülke çapında önemli ulaşım firmaları arasına adını yazdırmak Ulaşım sektöründe belirlenmiş standartları yakalamak Uluslar arası ve çağdaş bir ulaşım hizmeti sunmak Hızlı ve güvenli ulaşımın tek adresi olmak Giderek büyüyen yapısını en büyükler arasına koymak ve yerini sağlamlaştırmak Yolcuların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sağlamak Yaman Turizmin Müşterilerine Sağladığı Hizmetler Yolcu güvenliğine çok fazla önem veren firma koltuk sigortası kapsamında yolcularına hayat sigortası yapmaktadır. Sadece can güvenliği değil ayrıca yolcuların mal güvenliği için de gerekli olan her türlü tedbiri almaktadır. Otobüs bagaj alanlarını fazla geniş olması sayesinde istediğiniz kadar eşyayı gideceğiniz yere götürebilirsiniz


Yaman Turizmin Bilet Satış Noktaları


Afyon, Altıntaş, Kütahya Otogar Yaman Turizmin Seferlerinin Olduğu Noktalar Afyon, Altıntaş, Kütahya

0%
0%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.