Vip Malatyalılar Turizm

 

You can buy Vip Malatyalılar Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Vip Malatyalılar Turizm

BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI NO:1 - PR:66 / TERAZİDERE BAYRAMPAŞA İstanbul (Avrupa) -
0212 658 12 44

 


Vip Malatyalılar Turizm


Vip Malatyalılar Turizm, kurulmuş olduğu günden bu yana ülke içerisinde müşteri ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı sektöründeki çalışma yaşamına devam eden firmalardan biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendi misyonu ve vizyonu kapsamında yer alan standartları bozmadan, ilkeli ve emin adımlarla ilerleyerek ulusal çapta hizmetini çok daha fazla insana ulaştırmak amacı ile ilerleyen bir firmadır.  Elbette ki, geniş insan kitlelerine ulaşmayı hedefleyen ve yıllardır hizmet sektörünün içerisinde yer alan bir kuruluş olarak firma burada en önemli noktalardan birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun bilincinde olup, bunun sağlanması için her şeyden önce kendi çekirdek yapısı içerisindeki yapılanmayı mümkün olduğunda sağlam temeller üzerine oturtmayı istemektedir.


Vip Malatyalılar Turizm firması kurulmuş olduğu günden bu yana emin adımlar ile ulaşım ağını geliştirmeye devam etmek ile birlikte günümüzde, “Ankara, Elazığ, İstanbul, Malatya, Kayseri” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Gene aynı şekilde Vip Malatyalılar Turizm, yolcuları tarafından kendilerine duyulan güveni korumak ve her geçen gün pekiştirmek için yolcularının daha güvenli, huzurlu, konforlu bir seyahat geçirmeleri adına araç filosuna ve teknik ekibine yatırım yapmaya devam etmektedir. Günümüz koşullarında ulusal standartları yakalamak için araçlarını donatmak ve yolcularının isteklerini yerine getirmek firmanın birincil hedefleri arasında bulunmaktadır.


Günümüzün dünyasında hemen hemen her alanda internet kullanımı giderek artmaya devam etmektedir. Elbette ki, yolcu taşımacılığı sektöründe yaşanılan gelişmeler paralelinde gerek yerel gerekse ulusal çapta faaliyet gösteren firmalarda çok daha geniş insan kitlelerine kolayca ulaşmak için teknolojinin nimetlerinden yararlanmaktadır. Bu kapsamda, yolcularına daha kolay ulaşmak ve özgür hizmet sağlamak adına Vip Malatyalılar Turizm de otobüs biletlerini online olarak satışa çıkarmaktadır. Vip Malatyalılar Turizm, online ortamda tam 17 yıldır güvenle hizmet sağlayarak yolculukların gözdesi haline gelen NeredenNereye.com ile anlaşmaya vardığından herhangi bir yolculuğunuz için en uygun Vip Malatyalılar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak kolayca satın alabilirsiniz.


 


 

0%
0%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.