Villa Seyahat

Villa Seyahat
 

You can buy Villa Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Villa Seyahat Agencies

 

You can buy Villa Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Villa Seyahat

444 5033
Gazi Mustafa Kemal Bul. 106. Cad. Şehirlerarası Otobüs Terminali No:7  Mersin
0324  238 2696

Villa Seyahat Hakkında


Villa Seyahat karayolu yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren ve Adana Villa Seyahat ile Mersin Villa Seyahat olmak üzere iki kola sahip olan bir otobüs firması olarak hizmet vermektedir. 2018 yılında kurulan Villa Seyahat, turizm sektöründe hızla büyümesini sağlayacak çalışma disiplinine sahip bir firma olarak, karayolu yolcu taşımacılığında da gün geçtikçe hedeflerini büyütmektedir ve hizmet verdiği satış ağını genişleterek, sefer sayılarını yükseltmektedir. Yolcularının memnuniyetini ve güvenli yolculuğu hizmet prensiplerinin ana esaslarından biri olarak konumlandıran Villa Seyahat, önümüzdeki yıllarda da daha büyüyebilmek adına özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Villa Seyahat,  genç ve dinamik bir ekibe sahip olan ve yolcu taşımacılığında yeniliklere imza atmak isteyerek hizmet veren bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Yolcularının memnuniyetini ve güvenini her şeyin önünde tutan anlayışı içerisinde Villa Seyahat’in gerçekleştirdiği tüm seferlere dair otobüs biletlerini NeredenNereye.com’un online otobüs bileti satın alma sistemi ile rahatlıkla satın alabilirsiniz. Villa Seyahat Turizm’in Türkiye’nin birçok şehrinde bilet satışı ofisleri ve şubeleri de yer almaktadır. Mersin merkezli bir otobüs firması olarak Mersin’den hareket eden tüm seferlerde oldukça popüler bir otobüs firması olan Villa Seyahat, Ankara başta olmak üzere diğer illerde de sıklıkla tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmaktadır.


Villa Seyahat Online Otobüs Bileti


Villa Seyahat’in tüm seferlerine dair otobüs biletlerini NeredenNereye.com’un online bileti satın alma sistemi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Villa Seyahat’e ait tüm seferlerin otobüs biletini online olarak satın alabilmek için öncelikle arama motorumuz üzerinden nereden nereye yolculuk yapacağınızı aratıyorsunuz ve karşınıza gelen listeden, dilediğiniz sefer saatini seçiyorsunuz. Daha sonra hemen karşınıza koltuk seçimi bölümü gelecektir. Bu bölümde oturmak istediğiniz müsait koltuğu seçerek, ödeme bölümüne geçiş yapacaksınız. Son olarak ödeme ekranındaki bilgileri doldurarak kredi kartınız ya da VISA bankamatik kartınız ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler mail adresinize ya da telefon numaranıza SMS olarak anında iletilecektir. Bu aşamadan sonra artık otobüs biletinizi online olarak satın alma işleminizi tamamlayabilmiş olacaksınız. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ile en güvenilir ve kullanışlı online otobüs bileti hizmetini sunan neredennereye.com aracılığıyla dilediğiniz seferler için otobüs biletinizi saniyeler içerisinde satın alabilirsiniz.


Villa Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları


Villa Seyahat Turizm’in sunmuş olduğu seferlerin bilet fiyatları, yolculuğu gerçekleştireceğiniz rota arasındaki kilometre mesafesine ve yolculuk süresine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Buu doğrultular neticesinde belirlenen bilet fiyatları da sizlere ulaşmaktadır. Yolculuk süresi, yol mesafesi ve otobüs konsepti etkenleri gibi daha birçok farklı etken ile şekillenen çeşitli bilet fiyatlarına sahip  olan Villa Seyahat’in tüm bilet ve sefer bilgilerini NeredenNereye.com’un arama motorunu kullanarak öğrenebilirsiniz. Web sitemizde yer alan arama motorunu kullanarak Villa Seyahat’e ait tüm sefer ve bilet fiyatı bilgilerini detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Arama motorunda yolculuğunuzu gerçekleştirmek istediğiniz seferleri aratarak, bulabilir ve sonra sefer tarihi ile bilet fiyatları arasından size en uygun olanı kolaylıkla seçerek, son derece hızlı bir şekilde otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Oldukça ekonomik bilet fiyatı tekliflerine sahip olan Villa Seyahat ile hem ekonomik hem de güvenli bir şehirlerarası yolculuk deneyimini yaşayabilirsiniz. Online otobüs biletinizi neredennereye.com güvencesi ile satın aldıktan sonra bilet satış ofisi ve otogar gibi yerlerde otobüs bileti aramak ile yaşayacağınız enerji ve zaman kaybından da kurtulmuş olursunuz. Yolcular için enerji ve zaman tasarrufu sağlayacak olan online otobüs bileti satın alma hizmeti ile son derece güvenilir bir online alışverişi NeredenNereye.com’da gerçekleştirebilirsiniz.


Villa Seyahat’in En Fazla Sefer Yaptığı Şehirler


Villa Seyahat, ülkemizin birçok noktasına şehirlerarası yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır. Şehirler arasında gerçekleştirdiği otobüs seferleri ile birçok rota üzerinde oldukça popüler olan Villa Seyahat, birçok otobüse sahip araç filosu ile karayolu yolcu taşıma hizmetini sağlamaktadır. Villa Seyahat’in sefer düzenlediği güzergahlar arasındaki en popüler seferler şu şekildedir: Mersin-Ankara, Ankara-Tarsus, Mersin-Aksaray, Esenler-Ankara, Ankara-Adana, Mersin-Eskişehir, Adana-Esenler, Ankara-Mersin, Tarsus-Ankara, Ankara-Esenler, Adana-Ankara, Ankara-Harem, Eskişehir-Mersin, Esenler-Mersin, Harem-Mersin, Mersin-Esenler, Harem-Mersin, Esenler-Adana, İzmir-Mersin, Mersin-İzmir seferleri Villa Seyahat’in en popüler sefer güzergahları olarak ön plana çıkmaktadır. Mersin merkezli olan ve Mersin’de kurulan bir otobüs firması olarak dikkat çeken Villa Seyahat, Mersin’den gerçekleştirecek birçok yolculukta en sık tercih edilen otobüs firmalarından biri olmayı başarmaktadır. En fazla sefer yaptığı şehirler arasında da Adana, Aksaray, Ankara, Bursa, Çanakkale, Esenler, Eskişehir, Gebze, Harem, İzmir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Midyat ve Sakarya şehirleri bulunmaktadır.

Aynı zamanda Villa Seyahat’in şubelerinin bulunduğu şehirler şu şekildedir: Adana, Bursa, Gaziantep, Mersin, Şanlıurfa, Afyon, Denizli, İzmir, Niğde, Tarsus, Aksaray, Erzincan, Kayseri, Samsun, Trabzon, Ankara, Eskişehir, Kırşehir, Sivas ve Yozgat şehirleridir.


Villa Seyahat’in  Araç İçi Hizmetler


Gelişen teknolojiyi ve bilişimi bünyesine barındırmayı başaran Villa Seyahat’in otobüs koltuklarının arkasında bulunan 10 inç boyutundaki ekranlarda da birçok film ve televizyon kanalı seçeneği değerlendirebilirsiniz. Villa Seyahat’in araç içi hizmetleri arasında bulunan okuma lambası da, gece yolculuklarında kitap okumanıza yardımcı olacak bir detay olarak karşınıza çıkacaktır. Aynı zamanda bu ekranlarda dilediğiniz müzik türlerine ait müzik seçeneklerini de dinleme fırsatını bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu ekranlar aracılığıyla radio kanallarını dinleme imkanını da bulabilirsiniz. USB girişlerinin de bulunduğu eğlence ekranlarında yolculuğunuzu çok daha keyifli yaşayabilmenize olanak sağlayan birçok hizmet bulunmaktadır. Yolculuğunuzu oldukça konforlu birşekilde yaşayabilmeniz için özel olarak tasarlanan konforlu koltukları da Villa Seyahat’in araç içi imkanları da sizleri bekliyor olacaktır. WI-FI hizmeti ile yolculuğunuz boyunca internetin de keyfini de doyasıya çıkarabilirsiniz. 220 volt prizlerin bulunduğu araç içi hizmetler sayesinde teknolojik aletlerinizi de dilediğiniz gibi şarj ederek, teknolojinin de imkanlarından yolculuğunuz boyunca sürdürebilirsiniz.

Over 100
80Points
71%
0%
0%
14%
14%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.