You can buy Star Mardin Turizm bus tickets online securely and quick.

Star Mardin Turizm

Star Mardin Turizm

Most Popular Journeys for Star Mardin Turizm

 

You can buy Star Mardin Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Mardin Turizm Agencies

 

You can buy Star Mardin Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Mardin Turizm

444 9947 - 0850 302 4747
Gırnavas Mah. İpekyol Cad. Nusaybin Otogarı Nusaybin Mardin
0482 415 47 34 - 415 44 22

Mardin, Yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehridir. Büyükşehir statüsünde bulunan Mardin'in Suriye ile sınır komşusudur. Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Siirt ve Şırnak komşu illeridir. Bu illerin mesafelerinden dolayı gidiş geliş yapmak oldukça kolaydır. Mardin tarihi yapılar konusunda oldukça zengin bir şehirdir. Şehirde geçmişten günümüze kadar gelmiş olan birçok medeniyetin izlerini taşıyan camiler, türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri pek çok eser bulunmaktadır. Mardin İpek yolu güzergahında olduğundan il sınırları içerisinde beş adet han ve bir adet kervansaray bulunmaktadır. Mardin'de bulunan bu güzellikleri görmek için yerli ve yabancı pek çok turist bu bölgeye gelmektedir. Seyahat sırasında yolcuların en büyük yardımcısı ise Star Mardin turizmdir. Güvenli yolculuk hizmetiyle sıkça tercih edilen bir firmadır.


Star Mardin Turizm Hakkında


Mardin merkezli olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına karayolunda ulaşımı sağlayan bir otobüs şirketidir. Güvenli, kaliteli ve huzurlu yolculuklar için tercih edilen isim haline gelmiştir. Kendini kanıtlamış bir marka haline gelmiş bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edilmiştir. Ve bu ilke doğrultusunda müşteri memnuniyeti için her türlü çalışmayı yapmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini ve müşterilerinin beklentilerinden daha fazlasını karşılamak adına yeniliklere açık bir firmadır. Özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde tercih edilen firma olduğu gibi Türkiye'nin pek çok noktasında da tercih edilmektedir. İşinin uzmanı dinamik bir ekip ile hizmet vermektedir. Firmada çalıştırılacak personelinde titizlikle seçmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir.


Star Mardin Turizm'in Misyonu


Yolcuların değişen beklentilerine karşı zaman içerisindeki en uygun çözümleri geliştirerek güvenli ve kaliteli bir hizmete yolculara sunmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti için müşterilerin ihtiyaçları dahilin de beklentilerini gerçekleştirmek firmanın misyonudur.


Star Mardin Turizmin Sunduğu Olanaklar


Güvenli bir yolculuğun aranan adresi olan Star Mardin turizm yolcularına konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Ergonomik koltuklar ile yolculuğunuz oldukça rahat geçecektir. Güler yüzlü personel tarafından yol boyunca sizlere de sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapılacaktır.


Star Mardin Turizmin Seferleri


Firmanın Türkiye'nin pek çok noktasına seferleri bulunmaktadır. Firmadan otobüs bileti almak artık oldukça kolaydır. Star Mardin turizm adıyla internette bulunan bir sayfasından artık oturduğumuz yerden biletinizi alabilirsiniz. Bu sayfada seferleri, seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz.

Looking for Star Mardin Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Viranşehir - Adana 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
52Points
13%
0%
50%
13%
25%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.