You can buy Star Hakkari Turizm bus tickets online securely and quick.

Star Hakkari Turizm

Star Hakkari Turizm
 

You can buy Star Hakkari Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Hakkari Turizm Agencies

 

You can buy Star Hakkari Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Hakkari Turizm

0850 304 67 34
İstiklal Caddesi Anıt Karşısı No:1 Merkez/Hakkari Hakkari
0438  | Cep : 0544 363 07 30


Hakkari, Türkiye'nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Günümüzden bugüne Pers, Selevkos, Abbasi, Selçuklu, Moğol, Karakoyunlu, Akkoyunlu ve Osmanlı medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır. Hakkari'de bulunan ters lalesi UNESCO tarafından Dünya mirası listesine alınmıştır. Hakkari halkının seyahat denildiğinde aklına gelen ilk firma Star Hakkâri Turizmdir. Halka hak ettiği değeri ve hak ettiğinden fazla değer veren bir firmadır.

Star Hakkari Turizm Hakkında

Hakkari merkez olmak üzere Türkiye'nin pek çok iline seyahatler düzenleyen bir otobüs şirketidir. 1969 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmanın kurucuları Mustafa Karaman ve Dindar Karaman'dır. Özellikle Doğu Anadolu bölgesinde tercih edilen bir firmadır. Kaliteli, huzurlu ve konforlu seyahati müşterilerine sunan firma yolcuları değerli olduklarını hissettirmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş bir firmadır. Eksiksiz müşteri memnuniyeti için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Halk tarafından sevilen bir firma olmanın bilinciyle yarattığı bu duygunun devamlılığı için çalışmalar yapmaktadır. Personel seçiminde oldukça titizlikle davranan firma dinamik, işinde uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

Star Hakkari Turizm Seyahati İnşaat Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketinin Misyonu

Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe işinin uzmanı ekibi ile, yüksek standartlı, kaliteli hizmeti vererek dünya standartlarına uygun, kültür değerlerine bağlı daima gelişmeye ve günümüz teknolojisine uygun farklılıklar yapma çabası içerisinde bir şirket olma firmanın misyonudur.

Star Hakkari Turizm Şirketinin Vizyonu

Müşterileri söyledikleri zamanda gidecekleri yere yetiştirerek zamanlarına ve haklarına saygılı olmak

Eksiksiz müşteri memnuniyeti için kaliteli ve konforlu hizmet vermek

Müşterilerinin can ve mal güvenliğini sağlamak ve oluşabilecek her türlü aksaklık için tedbir almak

Çalışan personelin haklarına saygılı olmak

Star Hakkari Turizm Şirketinin Seferleri

Firmanın Türkiye'nin birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Silopi, Başkale, Cizre, Gürpınar, Karasu, Köprülü, Şırnak, Uludere, Van ve Van havaalanından seferleri mevcuttur. 1969 yılından bugüne servis ağını genişleterek hizmet vermektedir.
NeredenNereye.com üzerinden bu şirkete ait otobüs seferlerini sorgulayabilir, bütçeniz için en ucuz otobüs bileti alımını yaparak hem hesaplı hem güvenli hem de rahat yolculuğun keyfini sürebilirsiniz.

Over 100
96Points
75%
25%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.