You can buy Sıla Özlem Seyahat bus tickets online securely and quick.

Sıla Özlem Seyahat

Sıla Özlem Seyahat
 

You can buy Sıla Özlem Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sıla Özlem Seyahat Agencies

 

You can buy Sıla Özlem Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sıla Özlem Seyahat

444 75 29
Şiran Otogarı Peron: 1-2-3-4-5-6-7  Gümüşhane
0456 511 82 82


Sıla Özlem Seyahat Hakkında


Sıla Özlem Seyahat’in kurucusu ve sahibi Alparslan Ekiz’ dir. Uzun süredir ulaşım sektöründe hizmet veren firma her geçen gün bünyesinde yenilikler yaparak çağdaş bir hizmet anlayışını yolcularına sunmaya çalışmaktadır. Genç ve enerjik çalışma arkadaşlarıyla ve son model lüks ve her türlü teknolojik gelişimle donanımlı araçlarıyla ulaşım sektörü içerisinde kendini tanıtmış ve kanıtlamış bir firmadır. Sıla Özlem Seyahat, akılcı yönetiminden, ilkelerinden ve çalışma ahlakından ödün vermeden taşımacılık sektöründe hızla büyümüş ve büyümeye de devam ederek sektörde ki yerini sağlamlaştırmaktadır. Yolcularına verdiği değer nedeniyle her geçen gün kendini geliştirmekte ve teknolojik gelişmeleri kendi bünyesine katmaktadır. Taşımacılık sektöründe elde etmiş olduğu başarılar sayesinde sektörde adından sıkça söz ettirmektedir. Ve bu başarıların devamlılığı için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Elde ettiği başarıların altında yatan en büyük güç, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını tespit etmek için çalışmalarda bulunmak ve bu istek ve ihtiyaçlara olabilecek en kısa zamanda kalıcı çözümler bularak bu çözümleri ve önerileri hizmete sunmaktan geçmektedir. Güler yüzlü, enerjik ve deneyimli personelleriyle en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli kendini yenilemektedir. En hızlı ve en güvenli hizmeti vermenin haklı gururunu yaşayan firma bu gururu daha uzun yıllar yaşayabilmek için personellerini sürekli olarak sınavlara tabii tutmaktadır. Sıla Özlem Seyahat’in en önemli ilkesi, müşterilerine sunmuş olduğu kalite ve güven duygusundan ne olursa olsun ödün vermemektir.


Sıla Özlem Seyahat’in Seferleri


Bayburt – İstanbul:  Her gün 11.30


Şebinkarahisar – İstanbul: Salı, Perşembe, Cumartesi 10.00


Bayburt – Ankara: Her gün 16.30


Bayburt – Antalya: Pazartesi, Çarşamba, Cuma 10.15


Şebinkarahisar – Trabzon: Her gün 07.00


Trabzon – Şebinkarahisar: Her gün 15.30


Kelkit, Şebinkarahisar, Bolu, İzmit, İstanbul: Salı, Perşembe, Cumartesi: 07.00


İstanbul, Şebinkarahisar, Şiran, Kelkit, Bayburt: Her gün 13.00


İstanbul – Şebinkarahisar: Çarşamba, Cuma, Pazar 14.30


Ankara, Şebinkarahisar, Şiran, Kelkit, Bayburt: Her gün 20.00


Antalya, Şebinkarahisar, Şiran, Kelkit, Bayburt: Çarşamba, Cuma, Pazar 11.30


Firma yolcu sayılarının yoğun olduğu dönemlerde sefer sayılarını arttırmaktadır. Böylece yolcularını mağdur etmemektedir.


 

Over 100
80Points
50%
25%
0%
25%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.