You can buy Sema Turizm bus tickets online securely and quick.

Sema Turizm

Sema Turizm
 

You can buy Sema Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sema Turizm

444 2852
Bulancak Mah. Osman Gedikali Cad. 8 Bulancak Giresun
0454 318 1787


Sema Turizm otobüs firması


Sema Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve çalışma kalitesi ilkelerini dikkate alarak iş yaşamına devam eden otobüs firmalarından bir tanesidir. Firma ilerlemenin birinci kadiesi olarak kendisine müşteri memnuniyeti ilkesini seçmiş ve bunu bir amaç doğrultusunda ilerleterek bugün bulunduğu konuma gelmiştir. Yerel bir işletme olarak kurulan Sema Turizm otobüs firması başta kendi çevresi olmak üzere yerel yatırım ve geliştirmelere destek sağlayarak bölge kalkınmasına yardımcı olmuştur. Yerel bir işletme olarak kurulan Sema Turizm firması başlangıçta oldukça sınırlı sayıda bulunan seferlerini her geçen gün hizmet kalitesini dağıtmaya devam etmektedir. Yolculuk sırasında konfor ve huzur ilkelerine önem vererek yolcularının keyifli dakikalar geçirmesini sağlamak isteyen firma bu doğrultuda zaman içerisinde araç filosunun hizmet kadrosunu ve teknik donanımı artırarak çalışma yaşamına devam etmektedir.


Sema Turizm otobüs firması bugün, “Alibeyköy, Bulancak, Çerkezköy, Dereli, Dudullu, Esenyurt, Fatsa, Gazi Mahallesi, Gebze, Giresun, İstanbul, İzmit, Kapaklı, Kavacık, Keşap, Ordu, Piraziz, Silivri, Sultanbeyli, Terme, Ünye” gibi ulaşım noktalarına ulaşım sağlamaktadır. Firma kurulduğu günden bu yana emin adımlarla ilerlemesini kendisine benimsediği misyon ve vizyonunda görmektedir. Misyonu dahilinde ilerleyen zamanlarından hizmet ağını geliştirerek ulusal çapta bir firma olmak isteyen Sema Turizm otobüs biletlerini artık online platform üzerinden satarak çok daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. İnternet üzerinde yüzlerce otobüs firmasının en uygun otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden alabileceğiniz gibi en uygun Sema turizm otobüs biletlerini de NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.  


Yolcularının daima güvenini korumasını sağlamak isteyen firma bu konuda kendi bünyesi içerisinde yatırım ve geliştirmelerine devam ederek hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemektedir. Daima güler yüzlü hizmet anlayışının her zaman beraberinde başarıyı da getireceğine inanan yapılanma kendi içerisinde bu kalitede hizmet sağlayacak personel yetiştirmeye ve insanlara ulaşamaya devam etmektedir.


 

Looking for Sema Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - Havza 116 TL
İstanbul (Anadolu) - Samsun 114 TL
İstanbul - Keşap 115 TL
İstanbul - Samsun 120 TL
İstanbul - Giresun 117 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
60Points
0%
0%
100%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.