You can buy Salihli Güven Turizm bus tickets online securely and quick.

Salihli Güven Turizm

Salihli Güven Turizm

Most Popular Journeys for Salihli Güven Turizm

 

You can buy Salihli Güven Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Salihli Güven Turizm Agencies

 

You can buy Salihli Güven Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Salihli Güven Turizm

Belediye Oto Garajı Salihli
0236 714 1078 - 712 4700

Salihli, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan Manisa İlinin bir ilçesidir. Sardes Antik kenti ilk paranın basıldığı yerdir ve UNESCO tarafından dünya mirası geçici listesine alınmıştır. Salihli birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir. Bu güzellikleri ve termal kaynaklarıyla turizm yönünden önemli bir noktadır. Salihli yerel halkının ve bölgeye gelen turistlerin ulaşım için tercih ettiği otobüs firması Salihli Güven Turizm’dir. 


Salihli Güven Turizm Hakkında


Salihli merkezli olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına taşımacılık yapan bir otobüs firmasıdır. 1954 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. 1954 yılından günümüze kadar yüksek kaliteli hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Yılların tecrübesi ve kalite hizmet anlayışının birleşimi ile yolculara güven veren ve halkın tercih ettiği firmalara arasındaki yerini almıştır. Ege Bölgesi başta olmak üzere bütün ülkede şehirlerarası insan taşımacılığında öncü, referans ve marka olma özelliğini koruyan bir firmadır. Yolcu taşımacılığı yapan firmada personel seçimi de oldukça titizlikle yapılmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan Salihli Güven Turizm sektörde profesyonel ekip ile çalışmaktadır. Her yolculuktan önce araç filolarında bulunan otobüslerin bakımları yapılmaktadır. Herhangi bir arıza oluşmaması için yapılan bakımlarla beraber tedbirler alınmaktadır.


Salihli Güven Turizm’in Misyonu


Ege Bölgesi'nde ve Türkiye'nin birçok noktasında karayolunda insan taşımacılığının yapan firma sektörde en çok tercih edilen, güvenilir, konforlu ve Öncü firmalar arasında yer alarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli çalışmalar yapmaktadır.


Salihli Güven Turizmin Vizyonu


Firmayı tercih etmiş olan müşterileri zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, mesleki ahlaktan asla Ödün vermemek, yılların tecrübesi ile yakalamış oldu iyi şöhretini korumak ve sürekli olarak sürdürmek, ülkemizin kanunlarına saygılı olmak, firma ve çalışanların işine bağlı olmasını sağlamak ve çalışanlar arasında ayrım yapmayarak hepsini adil davranmak, tüketim yaparken bunu bilinçli bir şekilde yapmak ve israftan kaçınmak, hiçbir yanlışlığı kabul etmeyerek sürekli doğrunun yanında olmak, çevreye ve insanlara saygılı olmak ve evrensel değerlerin bilincinde yaşayıp sorumlulukları yerine getirmek, müşterilerinin can ve mal güvenliğini sağlamak.


Salihli Güven Turizm’in Seferleri 


Türkiye'nin birçok noktasına taşımacılık yapan firmanın kendi internet sayfasında seferleri ve seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz. Bu siteden biletinizi kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Looking for Salihli Güven Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Balıkesir - Bursa 30 TL
Harem - Bursa 46 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
60Points
23%
15%
23%
15%
23%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.