You can buy Sahilgülü Turizm bus tickets online securely and quick.

Sahilgülü Turizm

Sahilgülü Turizm
 

You can buy Sahilgülü Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sahilgülü Turizm Agencies

 

You can buy Sahilgülü Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sahilgülü Turizm

BELEDİYE OTOGARI No:1 Türkeli Sinop
0368 671 3400


Sahilgülü Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Sahilgülü Turizm bilet fiyatları burada!


Sahilgülü Turizm, kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren otobüs firmasıdır. Sahil gülü, yolcu taşımacılığı alanında çalışma yaşamını devam ettirirken her zaman müşterilerinin memnuniyetini ve haklarını gözeterek büyümeye ve bağlı bulunduğu toplumun ilkeleri ile çelişmemeye özen göstermektedir. Başlangıçta sahip olduğu seferlerini fazlalaştırarak her geçen gün hizmet merkezlerini ve sistemini büyütmeyi hedeflemektedir. Sahilgülü, “İstanbul, Gebze, Çayırova, Tepeüstü” varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayan otobüs firmasıdır. Firma, doğru ve odaklı büyümenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğini, bunun için de daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş hizmet personelinin gerekliliğini bilmektedir.


Türkiye'de, Karadeniz bölgesinde bulunan Sinop ilinin bir ilçesidir. Kastamonu sınırında bulunmaktadır. Karadeniz’in kıyısında bir sahil yerleşkesidir. Sahil Gülü Seyahat yerel halkın kaliteli hizmetlerinden dolayı tercih ettiği otobüs firmasıdır.


Sahil Gülü Turizm Hakkında


Türkeli merkezli olmak üzere şehirlerarası insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Taşımacılık sektöründe kaliteli ve güvenli firmalar arasında yer almaktadır.


Müşteri memnuniyetini benimseyen sahil gülü turizm yolcularının isteklerine karşılık verebilmek için çalışmalar yapmaktadır. Karayolu taşımacılık sektöründe öncü firmalar arasında bulunabilmek için sektörün getirdiği bütün değişimleri yakından takip ederek yenilikçi bir firma olarak kendini geliştirici çalışmalar yapmaktadır.


Günümüz teknolojisine uyum sağlayarak müşterilerinin beklentilerine karşılık verebilmek adına kaliteli hizmet sunmaktadır. Personel seçiminde oldukça titiz davranan sahil gülü seyahat güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Personel için eğitim departmanları oluşturarak seçtiği personele ilk önce bu departmanlarda eğitim vermektedir. Dinamik, işini layıkıyla yapan bir ekip kurma çabasındadır. Bünyesinde çalıştırdığı personeli de memnun etmeye çalışmaktadır. Çünkü müşterinin memnun olabilmesi için önce personelinin mutlu olması gerektiğini bilmektedir. Güler yüzlü personel ile müşteri memnuniyetini daha fazla alacağını düşünmektedir. Kaptan şoför seçimlerinde ise işinde deneyimli kişiler tercih edilmektedir. Seyahat sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bütün tedbirler alındıktan sonra araçlar yola çıkmaktadır.


Sahil Gülü Seyahatin Misyonu


Karayolu ulaşım sektöründe Avrupa ve Dünya standartlarında çalışmalar yaparak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde dinamik, yenilikçi çalışanlarla beraber yüksek kalitede ve müşterilerin beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek.


Sahil Gülü Seyahatin Vizyonu


Ulaşım sektöründe referans ve marka bir şirket haline gelmek, müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek, eksiksiz bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlayabilmek, sahil gülü seyahatin tercih etmiş olan yolcuların can ve mal güvenliğini sağlayabilmek, müşterilerin zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, çalışanlarına saygılı olarak hepsine eşit davranmak, Çevre ve insana karşı sorumluluklarının bilincinde olmak sahil gülü turizmin vizyonudur.


Over 100
80Points
75%
0%
0%
0%
25%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.