You can buy Safran Turizm bus tickets online securely and quick.

Safran Turizm

Safran Turizm
 

You can buy Safran Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Safran Turizm Agencies

 

You can buy Safran Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Safran Turizm

444 34 78
Ergenekon Mah. Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 1 Karabük
0370 424 5990 - 424 5991


Safranbolu, Karadeniz bölgesinde bulunan Karabük ilinin bir ilçesidir. Doğal güzellikleri ile oldukça turist çeken bir yerdir. Safranbolu evleri ile bir kültür mirasıdır. 18. ve 19. yüzyıl Türk toplumunun kültürünü mimari olarak yansıtmaktadır. Safranbolu ilçesinde bulunan yaklaşık 2000 adet geleneksel yapıdan 1008 tanesi tescil edilerek yasal koruma altına alınmıştır. 17 Aralık 1994 tarihinde UNESCO tarafından Safranbolu dünya miras listesine alınmıştır. Safranbolu'da bu güzellikleri görmek isteyen birçok turist bu ilçeye gelmektedir. Safranbolu'ya görmek isteyen birçok insanın tercih ettiği otobüs firması ise Safkar Safran Turizm’dir.


Safkar Safran Turizm Hakkında


Safran merkezli olmak üzere Türkiye'nin birçok noktasına karayolundan seferler düzenleyen bir otobüs firmasıdır. Firmanın kurucuları Yılmazlar ailesinin üyeleridir.


Firmanın kurulduğu tarih 1945'te yıllara dayanmaktadır. O tarihlerde şehirlerarası taşımacılığın fazlaca yapıldığı yerlerden bir tanesi olan Karabük'te ilk olarak firma Karabük-İstanbul seferleri ile işe başlamıştır. Karayolu taşımacılık sektörünün en parlak dönemlerinden olan 1980'de yıllarda Karabük-Safranbolu arasında seyahat eden en büyük firma olan Safkar Safran Turizm 2004 senesinde geldiğinde ise kendini büyük bir yenilemeye gitmiştir. Yüksek kalitede sunduğu hizmet anlayışı ile yolcuların tercih ettiği bir firmadır. Seferlerin de kalite, konfor ve huzur bulunmaktadır.


Safkar Safran Turizm’in Sunduğu Olanaklar


Yolcuların rahat etmesi için dizayn edilmiş olan koltuklar ile yolculuğunuz oldukça konforlu geçecektir. Güler yüzlü personel eşliğinde sürdürdüğünüz yolculuğunuzda seyahat boyunca sizlere çeşitli ve kaliteli tatlı-tuzlu yiyecek, sıcak-soğuk içecek ikramı yapılacaktır. Otobüslerde her koltuğun arkasında kişiye özel televizyon mevcuttur. Bu televizyonlardan uydu yayını ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Otobüslerde kablosuz internet bulunmaktadır. Teknolojik gelişmelerden uzak kalmamanız adına firmanın müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Otobüslerde bulunan klimalar sayesinde sıcak veya soğuk hava fark etmeksizin her türlü koşulda ideal sıcaklıkta seyahat edebilirsiniz. Seyahat sırasında uyumak isteyen yolcular için personel tarafından yastıkla battaniye sunumu yapılmaktadır. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemi sayesinde hijyenik bir ortam oluşmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına gidermesi için mola verilecek olan yerler titizlikle seçilmektedir. Her türlü ihtiyacınızı karşılanabileceği lüks tesisler tercih edilmektedir.


 

Looking for Safran Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Karabük 31 TL
Karabük - Ankara 30 TL
Ankara - Safranbolu 32 TL
İstanbul - Karabük 70 TL
İstanbul (Anadolu) - Karabük 65 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
72Points
40%
24%
11%
7%
18%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.