You can buy RH Turizm bus tickets online securely and quick.

RH Turizm

RH Turizm
 

You can buy RH Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

RH Turizm

0 850 888 3874
Yıldızevler Mah. 3684. Cad. Kınaş İnş. D Blok 5/A Kocasinan Kayseri
0352 


Rh Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren ve çalışma yaşamını müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında şekillendiren kuruluşlardan bir tanesidir. Yolculuk boyun güven ve huzur temalı yapılanmaları ile kurulan firma henüz başlangıç aşamasında faaliyet gösteriyor olsa da zaman içerisinde gelişmeleri takip ederek ve bunları yolcularına en iyi şekillerde aktarmayı hedefleyerek iş yaşamında adım adım yükselmeyi ve daha ulusal çapta bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun yapısal gerekliliklerinin farkında olan firma ulaşım ağını ve araç filosunun donanımsal özelliklerini bu doğrultuda geliştirmeye devam etmektedir. Bütün bunların yanı sıra en önemli etmenlerden birinin insan ilişkilerinin sağlıklı olması ve karşılıklı güven olduğunun bilincinde olan firma bu alana yatırım yaparak kendi içerisinde daima hizmet kalitesini temsil edecek ve sağlıklı ilişkilere adım atacak personel yetiştirmeyi hedeflemektedir.


RH Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Her zaman güven, saygı ilkelerini takip ederek, ulusal çapta kaliteli bir hizmet sağlayarak sektöründe yetkin ve lider firmalardan birisi haline gelmek. Gerekli çabalar sarf edilerek oluşturulan güven duygusunu ve insanların kendilerine gösterdikleri nezaketin aynı şekilde firma bünyesinde hayat bulması ve kalitenin devamlı olarak artması” ilkelerini benimsemiştir. RH Turizm otobüs firması günümüzde, “Kayseri, Ankara, Kırıkkale, Kırşehir” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Çok daha fazla kitleye ulaşmak ve kaliteli hizmet anlayışını yaymak için RH Turizm firması artık online platformlar üzerinde de hizmet vermektedir. İnternet üzerinden yüz elliden fazla otobüs firmasının biletini en uygun seçeneklerle NeredenNereye.com üzerinden satın alabildiğiniz gibi artık RH Turizm firmasının otobüs biletlerini de NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


RH Turizm otobüs firması zaman içerisinde gelişmenin ve müşteri beklentilerinin ne kadar önemli olduğunu farkında olarak sürekli yapılanma ve yenilenme çalışmalarına devam etmektedir. Ülkenin her yanından en kısa sürede yolcularına ulaşarak herhangi bir sorunu karşısında kayıtsız kalmamak için sürekli olarak hizmet sağlayan ve daime güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan müşteri temsilcileri ile kariyerine devam etmektedir.


 

Looking for RH Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Kayseri - Kırşehir 25 TL
Ankara - Kayseri 50 TL
Kayseri - Ankara 50 TL
İstanbul - Kırşehir 88 TL
İstanbul - Kayseri 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
76Points
45%
20%
18%
5%
13%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.