You can buy Özlem Cizre Nuh Yurtdışı bus tickets online securely and quick.

Özlem Cizre Nuh Yurtdışı

Özlem Cizre Nuh Yurtdışı
 

You can buy Özlem Cizre Nuh Yurtdışı bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh Yurtdışı Agencies

 

You can buy Özlem Cizre Nuh Yurtdışı bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Cizre Nuh Yurtdışı

0850 888 4773
Sur mahallesi Nusaybin caddesi Belediye Otogarı No:49 Cizre
0486  616 9192

 


Özlem Cizre Nuh Yurt Dışı


Özlem Cizre Nuh 1997 senesinde kurulduğundan bu yana ülke içerisindeki ulusal standartları kendisine hedef belirleyerek, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini önde tutarak çalışma yaşamına devam eden firmalardan bir tanesidir. Türkiye’den yurt dışına sefer düzenleyen sayılı otobüs firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Özlem Cizre Nuh firması, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendi bölgesinin ulaşım ihtiyacını karşılamak ile birlikte sürekli olarak ulaşım ağını geliştirmeyi ve genişletmeyi sürdürmüştür. Özlem Cizre Nuh günümüzde, “Adana, Ağrı, Ahlat, Aksaray, Alanya, Amasya, Anamur, Alanya, Ankara, Antalya, Batman, Bayburt, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bozüyük, Bursa, Ceyhan, Cizre, Çarşamba, Dağkapı, Derik, Diyadin, Doğubeyazıt, Diyarbakır, Dörtyol, Düzce, Düziçi, Elazığ, Erbil, Erzurum, Eskişehir, Fatsa, Fethiye, Fındıklı, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Göksun, Hatay, Havza, Iğdır, İdil, İnegöl, İskenderun, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kavak, Kayseri, Kırşehir, Kızıltepe, Kömürler, Maçka, Malatya, Manavgat, Mardin, Mersin, Meydanbaşı, Midyat, Ordu, Orhangazi, Osmaniye, Patnos, Polatlı, Payas, Rize, Sakarya, Samsun, Serik, Silifke, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Tokat, Torul, Viranşehir, Yalova” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.


Özlem Cizre Nuh firması kurulduğu günden bu yana geliştirdiği ulaşım ağı içerisinde Türkiye'nin Marmara, Akdeniz, Karadeniz gibi farklı bölgelerinde giderek yayılan bir ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Ancak firmanın sağlam adımları ile ilerleyen iş yaşamı boyunca yaptığı en önemli işlerden biri de Türkiye’den yurt dışına seferler düzenlemesidir. Özlem Cizre Nuh otobüs firması günümüzde, “Süleymaniye, Kerkük, Erbil, Duhok, Zaho, Bağdat ve Musul” gibi şehirlere yurt dışı seferleri düzenlemektedir. Özlem Cizre Nuh kaliteli hizmet anlayışının getirdiği firma ilkeleri kapsamında yurt dışı seferlerinde de yurt içinde olduğu gibi standartları korumayı ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Firmanın yurt dışı seferlerini gerçekleştirdiği otobüslerde, “İnternet, rahat koltuk, koltuk ekranı, TV, kulaklık, müzik yayını” gibi hizmet kalitesini arttıran ekipmanlara ve uygulamalara yer verilmektedir. Daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen Özlem Cizre Nuh yurt içinde sağladığı hizmet personeli kalitesini yurt dışında da aynen devam ettirmeyi hedeflemektedir. 


Özlem Cizre Nuh Yurt dışı seferlerinde yolcular;


Firmanın yurt dışı seferlerinde öncü ve kaliteli taşımacılık hizmeti sağlaması,


Personelinin ve otobüs filosunun gerekli donanıma sahip olması,


Yolcularının kendilerine karşı duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına kaliteden ödün vermemesi,


Personelinin daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemesi,


Müşterilerine her türlü konuda yardımcı olmaya çalışması gibi nedenlerle Özlem Cizre Nuh firmasını tercih etmektedirler.


Özlem Cizre Nuh otobüs firmasının en uygun yurt dışı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


 

Looking for Özlem Cizre Nuh Yurtdışı bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Cizre 50 TL
Mardin - Cizre 30 TL
Mardin - Silopi 30 TL
Adana - Gaziantep 30 TL
Gaziantep - Kızıltepe 67 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
100Points
100%
0%
0%
0%
0%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.