You can buy Özlem Batman Seyahat bus tickets online securely and quick.

Özlem Batman Seyahat

Özlem Batman Seyahat
 

You can buy Özlem Batman Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat Agencies

 

You can buy Özlem Batman Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat

Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 46 Batman
0488 214 4747 - 214 4748


Batman, güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Sanayi, petrol ve inşaat sektöründe sürekli gelişmekte olan bu şehir çevre illerden de göç almaktadır. Hızla büyümekte olan bu şehrin birçok doğal ve tarihi güzelliği, yöresel lezzetleri vardır. Batman halkına seyahat denildiğinde aklına gelen en önemli otobüs firması Özlem Batman turizmdir. Verdiği kaliteli hizmet ile halk tarafından tercih edilen bir firma haline gelmiştir.


Özlem Batman Turizm Hakkında


Batman merkezli olarak Türkiye'nin birçok noktasına yolcu seferleri düzenleyen bir otobüs firmasıdır. Yüksek standartlarda verdiği kaliteli hizmeti ile yolcuların tercihi haline gelmiştir. Yolculuklarda müşteriler için önce güven diyen özlem Batman turizm güvenli bir yolculuk için çalışmalar yapmaktadır. Personel seçiminde oldukça titiz davranan firma kaptan şoför seçiminde çalışanının işinde profesyonel olmasına çok dikkat etmektedir. Personel için hazırladığı eğitimleri işe başlamadan önce personele veren firma müşterilere hizmet sunmak için tam anlamıyla çalışanları hazırlamaktadır. Yolculuk sırasında herhangi bir arıza çıkmaması için otobüslerin bakımları yapılmakta ve her türlü tedbir alınmaktadır.


Özlem Batman Turizmin Sunduğu Olanaklar


Yolcular otobüse ilk bindiği andan itibaren güler yüzlü personel ile karşılanmaktadır. Yol boyunca güler yüzlü personel tarafından müşterilerine çeşitli ve kaliteli yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Arzuya göre okumak isteyen müşterilere gazeteler sunulmaktadır. Müşterilerin rahat etmesi için dizayn edilen koltuklar ile yolculuk da uykunuz bölünmeyecektir. Ergonomik koltuklar ile bir ağrı hissetmeyeceksiniz. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemleri ile otobüse içerisindeki kötü hava dışarı atılarak daha ferah bir ortamda seyahat etmenin sağlanacaktır. Kirli hava kaynaklı bir sağlık sorunu yaşamayacaksınız. Otobüslerde müşteriler için kablosuz internet hizmeti ve kişiye özel televizyon bulunmaktadır. Yolcular teknolojik gelişmelerden bu hizmetler ile geri kalmayacaktır. Özlem Batman Turizm'in sürekli güncellenen internet sayfasından biletinizi oturduğunuz yerden kolayca online olarak alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda biletinizi bu siteden yine iptal edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yerlere buradan bakabilir ve seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz.


Özlem Batman Turizmin Seferleri


Türkiye'nin birçok noktasına seferleri bulunan Özlem Batman turizm kaliteli ve güvenli hizmeti ile tercih edilen bir firma olmuştur ve seferleri de sürekli artmaktadır. Adana, Afyon, Aksaray, Antalya, Ankara, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Konya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak ve Yalova’ya seferleri mevcuttur. Sadece illere değil ilçelere de seferleri bulunan firma servis imkanları ile yolcularını istedikleri noktaya tam olarak ulaştırmaktadır.


 

Over 100
52Points
23%
6%
19%
19%
34%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.