You can buy Özlem Ardahan Turizm bus tickets online securely and quick.

Özlem Ardahan Turizm

Özlem Ardahan Turizm
 

You can buy Özlem Ardahan Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Ardahan Turizm Agencies

 

You can buy Özlem Ardahan Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Ardahan Turizm

Merkez Ardahan
0478 211 3568

Ardahan yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Karadeniz bölgesi sınırında Kafkaslar üzerinde kurulmuştur. Kars ilinden ayrılarak 27 Mayıs 1992 tarihinde il olmuştur. Coğrafi konumu ve iklimi nedeni ile Türkiye'nin göç veren illerindendir. Ardahan’da halkın seyahat denildiğinde aklına gelen otobüs firması ise Özlem Ardahan Turizm’dir.


Özlem Ardahan Turizm Hakkında


Ardahan merkezli olmak üzere birçok şehirde karayolundan taşımacılık yapan bir otobüs firmasıdır. 1978 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurucusu Vahit Kayatürk’tür. Ardahan halkının hak ettiği değeri görmesini ve konforlu bir yolculuk yapması adına sürekli çalışmalar yaparak halka hizmet veren bir firmadır. Yaptığı çalışmaları yılların tecrübesiyle birleştirdiğimizde ortaya çok iyi işler çıkarmasını bilen Özlem Ardahan Turizm’in en önem verdiği şey müşterilerinin memnuniyetidir. 


Firma için her yolcunun lüks seyahat etme hakkı vardır. Bu bir ayrıcalık değil her yolcunun hak ettiğini bir şeydir.


Özlem Ardahan turizm verdiği kaliteli hizmet ile halkla bütünleşmiş bir firmadır. Bu hizmetlerinden dolayı halk bu firmayı benimsemiş ve sürekli tercih ettiği bir otobüs şirketi haline gelmiştir.


Özlem Ardahan Turizmin Sunduğu Olanaklar


Güler yüzlü hizmet anlayışı ile kendini halka sevindirmiş olan Özlem Ardahan turizm lüks bir seyahati bütün vatandaşın hak ettiğine inanarak seyahatte bu firmayı tercih etmiş olan yolculara oldukça konforlu bir yolculuk olanağı sunmaktadır. Otobüse ilk binildiği andan itibaren güler yüzlü personel ile karşılanan müşteriler yol boyunca bu personelden yapılabilecek istekler talep ettiği takdirde istekleri karşılanacaktır. Seyahat boyunca alakadar personel tarafından sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapılacaktır. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemi sayesinde kirli hava otobüsler içerisinde bulunmayacak ve kirli hava kaynaklı herhangi bir sağlık sorunu yaşanmayacaktır. Otobüslerde müşteriler için kablosuz internet ve uydu yayını hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet müşterilerinin daha renkli bir seyahat geçirmelerini sağlamak içindir. Televizyonlarda bulunan filmler ve müzikler ile yolculuğun nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yolcuların dinlenmesi için mola verilecek olan tesisler kaliteli hizmet veren yerlerdir. Müşteriler bütün ihtiyaçlarını buradan karşılayabilirler. Yolculuk sırasında uyumayı seven yolcular için rahat koltuklar oldukça yardımcı olacaktır. Bu koltuklar sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Looking for Özlem Ardahan Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Ardahan - Erzurum 50 TL
Göle - Erzurum 40 TL
Artvin - Ordu 60 TL
Artvin - Trabzon 40 TL
Samsun - Arhavi 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
42Points
7%
13%
7%
33%
40%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.