You can buy Özgül Bafra bus tickets online securely and quick.

Özgül Bafra

Özgül Bafra
 

You can buy Özgül Bafra bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özgül Bafra Agencies

 

You can buy Özgül Bafra bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özgül Bafra

Otogar Bafra
0362 544 1026


Bafra, Karadeniz bölgesinin nüfus olarak en kalabalık olan şehri Samsun’un bir ilçesidir. Samsun Karadeniz’in incisi olarak geçmektedir. Ekonomisi ve sanayisi ile göç alan illerdendir. Büyük şehirler arasın da yer almaktadır. Bafra'da Samsun'un gelişmiş ilçelerindendir. Doğal güzellikleri ile gezilip görülmesi gereken yerlerdendir.


Karadeniz'e sahili bulunan bir ilçedir. Yazın özellikle denize girmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bafra'ya ve Bafra'dan seyahat denildiğinde ise akla gelen ilk firma Özgül Bafra turizmdir. Kaliteli ve konforlu bir yolculuk isteyenlerin tercihi haline gelmiş bir firmadır.


Özgül Bafra Turizm Hakkında


Bafra merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1989 senesinde Özlem Bafra adıyla faaliyetlerine başlamıştır. 10 yıl kadar özlem Bafra ismiyle hizmet verdikten sonra 1999 senesinde adı Özgül Bafra turizm A.Ş. olarak değiştirilmiştir. 1999 yılından günümüze kadar bu isimle gelmiş ve çalışmalarına devam etmektedir. Karayolunda insan taşımacılığının en güzel ve en kaliteli şekilde yaparak öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Kaliteli hizmeti ile müşterilerin tercihi ettiği isimlerden birisi olmuştur. Konforlu yolculuk anlayışı ile müşterilerin odağı haline gelmiştir. Personel seçiminde titizlikle davranan Özgül Bafra turizm güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemişti. Şoför tercihini deneyimli ve işini bilen kaptan şoförler den yana kullanan firma yardımcı personelin seçiminde ise eğitim departmanlarında eğitim verdikten sonra kişileri göreve koymaktadır. Firmasında çalışan personelin de işini sevmesi için elinden geleni yapmaktadır. Çünkü önce personelini memnun eden firmanın müşterisinden memnun edeceği bilincindedir. Müşterilerin hakları kadar personelin de haklarını savunan bir firma olmayı başarmıştır. Eşitlik, saygı ve adalet firmanın benimsediği özelliklerdir.


Özgül Bafra Turizm'in Misyonu


Karayolu insan taşımacılığı sektöründe işinin uzmanı çalışma ekibini yüksek standartlarda kaliteli hizmetler vererek Avrupa ve Dünya standartlarında öncü firmalardan biri haline gelmek.


Özgül Bafra Turizm’in Sunduğu Olanaklar


Sevdiklerinize kavuşmanızı sağlayan Özgül Bafra Turizm müşterilerine konforlu bir seyahatin kapılarını açmaktadır. Ergonomik koltuklarıyla yolculuğunuz oldukça rahat geçecektir. Güler yüzlü işinde profesyonel çalışanlar yol boyunca müşterilere yardımcı olmaktadır. Kaliteli ve çeşitli yiyecek içecek ikramı seyahat boyunca yolculara yapılmaktadır.


Looking for Özgül Bafra bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Samsun - Ankara 54 TL
Ankara - Samsun 53 TL
Alaçam - Ankara 58 TL
Bafra - Ankara 50 TL
Merzifon - Ankara 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
74Points
45%
17%
16%
3%
19%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.