You can buy Öz Erciş Seyahat bus tickets online securely and quick.

Öz Erciş Seyahat

Öz Erciş Seyahat
 

You can buy Öz Erciş Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Erciş Seyahat Agencies

 

You can buy Öz Erciş Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Erciş Seyahat

Zeylan Caddesi No: 69 Öz Erciş Seyahat Merkez Yazıhanesi Erciş
0432 351 68 86

Erciş, Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Van ilinin bir ilçesidir. Ağrı ve Bitlis şehirleriyle sınır komşuluğu bulunmaktadır. Van Gölü'nün kıyısında bir ilçedir. Van ve Erzurum arasındaki kültürel geçiş bölgesidir. Ahlaktan sonra doğal güzellikleri ile ünlüdür. Erciş de karayolu ulaşımı denildiğinde ilk akla gelen firmadır öz Erciş seyahat. Kaliteli ve güvenli olarak sunduğu Yolculukları yine halkın sıklıkla tercih ettiği firmadır.


Öz Erciş Seyahat Hakkında


Erciş merkezli olarak Türkiye'nin birçok noktasına karayolundan insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. İlk olarak Erciş seyahat olarak hizmet veren firma 20.06.2006 yılından itibaren Öz Erciş seyahat olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlk kurulduğu 2006 yılında 7500 yolcu kapasitesi ile faaliyet gösteren firma şu anda 34.000 yolcu kapasitesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın genel müdürü Nizam Yiğit olmak üzere Seracettin Yiğit, Hakan Yiğit ve Necmettin Yiğit tarafından yönetilmektedir. İlk kurulduğu günden bu güne araç filosunu büyütmüştür. Dürüstlüğü ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olan Öz Erciş Seyahat haklın sevip tercih ettiği bir firma haline gelmiştir. Araç filosunu genç tutmak adına son model otobüsler ile hizmet vermektedir. Genç, dinamik ve güler yüzlü bir ekip ile çalışan firma müşterilerini memnun olması için ilk olarak personelin tatmin ve memnun olmadı gerektiğinin bilincindedir. Yolculukların liderliğini üstlenen kaptan şoförlerin işinde deneyimli olması konusunda titiz davranmaktadır. Yolcuların can ve mal güvenliğine önem veren firma yolculuklardan önce herhangi bir arıza çıkmaması için araçların bakımını düzenli olarak yaptırmakta ve her türlü tedbiri almaktadır.


Öz Erciş Seyahat’in Misyonu


Koşulsuz müşteri memnuniyeti için müşterilerin her türlü beklentisi ve isteğini karşılamak amacıyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmak.


Öz Erciş Seyahat’in Vizyonu


Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe öncü firmalardan olmak


Müşterilerin can ve mal güvenliğini sağlamak


Çalışanlarının haklarını korumak


Müşterilerin zamanlarına ve haklarına saygılı olmak

Looking for Öz Erciş Seyahat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - Doğubeyazıt 150 TL
İstanbul (Anadolu) - Bingöl 140 TL
İstanbul (Anadolu) - Elazığ 130 TL
Ankara - Tatvan 130 TL
Bursa - Ankara 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
58Points
35%
8%
12%
8%
38%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.