You can buy Öz Doğu Kars Turizm bus tickets online securely and quick.

Öz Doğu Kars Turizm

Öz Doğu Kars Turizm
 

You can buy Öz Doğu Kars Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Doğu Kars Turizm Agencies

 

You can buy Öz Doğu Kars Turizm bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Doğu Kars Turizm

Karadağ Mah.Vali Hüseyin Atak Bul. Yeni Otogar No:28 Kars
0474 223 72 98 - 212 27 28

Kars, yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde yer olan bir ilçesidir. Türkiye'nin Kafkasya'ya açılan kapısı olarak adlandırılır. Soğuk bir iklime sahip olan Kars Türkiye'nin en yüksek illerindendir. Çok renkli bir kültüre sahiptir. Kars son dönemlerde çok hızlı gelişen şehirlerdendir. Kars’a gelirken ve Kars'tan giderken en çok tercih edilen seyahat firması ise öz dogu kars turizmdir. Halka vermiş olduğu kaliteli ve güvenli hizmet ile tercih edilen firma olmuştur.


Doğu Kars Turizm Hakkında


Kars merkezde bir otobüs firmasıdır. Kars'tan başlayarak Türkiye'nin birçok yerine yolcu taşımaktadır. Kaliteli ve güvenli hizmet ile öncelikle Kars halkının daha sonra da Türkiye’nin birçok yerindeki insanın tercih ettiği bir firma olmayı başarmıştır. Yolcularına kendilerini değerli hissettiren bir firmadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini sürekli göz önünde bulundurarak müşterilerin beklediğinden daha fazlasını vermek istemektedir. Doğu Kars Otobüs bileti ile yolculuğunu zorunluluktan kurtarıp keyifli bir hale getirmek için elinden gelen tüm imkanlar ile çalışmaktadır.


Öz Doğu Kars Turizmin Misyonu


Müşterilerin zaman içerisinde değişen beklentilerine karşı en uygun çözümleri getirmek için çalışmalar yaparak müşterilerinin yüksek standartlı kaliteli ve güvenli yolculuk hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyeti konusunda en iyisini yapmak.


Öz Doğu Kars Turizmin Vizyonu


Sektörde belirleyici ve öncü firma olmak


Yolcuların güvenliğini sağlamak için her türlü tedbiri önceden almak


Müşterilerin haklarına saygılı olmak


Çalışanların haklarına saygılı olmak


Çalışanlara eşit ve adaletli davranmak


Çevreye ve insanlara karşı sorumlulukların bilincinde olmak


Öz Doğu Turizmin Sunduğu Olanaklar


Konforlu ve güvenli yolculukların tercihi olan Öz Doğu Kars Turizm ergonomik koltuklarıyla müşterilerine rahat bir yolculuk sunar. Yolculuk sırasında kablosuz internet ve uydu yayını yolcuların hizmetindedir. Yolculara seyahat boyunca yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır.


Öz Doğu Kars Turizmin Seferleri


Firmanın Kars'tan başlayarak Türkiye'nin dört bir yanını seferleri bulunmaktadır. Türkiye'nin birçok il ve ilçesinde Öz doğu turizm ile seyahat edebilirsiniz. Amasya, Ankara, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Kırıkkale, Sakarya, Sivas ve Yalova’ya seferleri vardır. Birçok noktaya da servis imkanlarını da müşterilerine sunmaktadır.

Looking for Öz Doğu Kars Turizm bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
Düzce - Erzurum 130 TL
Erzincan - İstanbul (Anadolu) 90 TL
Erzincan - Gebze 90 TL
Erzincan - Sakarya 90 TL
Erzincan - İstanbul 102 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
64Points
20%
20%
35%
5%
20%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.