You can buy Öncü Seyahat bus tickets online securely and quick.

Öncü Seyahat

Öncü Seyahat
 

You can buy Öncü Seyahat bus tickets online securely and quick.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öncü Seyahat

Adnan Menderes Otobüs Terminali No:2-7 Nevşehir
0384 213 55 37

Öncü Seyahat Otobüs Firması


Öncü Seyahat, Türkiye’de kurulmuş olduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri doğrultusunda hareket eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana kendine belirlediği ilkelerin peşinden giderek çevresinde onun yolculuk hayatında sergilediği tutumun destekçisi olan yolcularının oluşmasına olanak sağlamıştır. Yerel bir firma olarak çalışma yaşamına başladığı günden bu yana ulaşım ağını geliştiren firma ulaşım noktalarının sayısı arttıkça ülke genelinde yer alan kullanıcılarının sayısını da arttırmaktadır. Öncü Seyahat firması, “Müşterilerinin değişen beklentilerini kendilerine rehber edinerek ulusal çapta bir firma olmak için ilerlediği yolda işlerini en şekilde yapmak,” ilkesini kendisine misyon olarak belirlemiştir. “Sektörde yaptığı işler ile belirleyici güvenilir bir marka haline gelmek, yolculuk sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun için yolcuların güvenliğini sağlamak, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak” ilkelerini kendilerine vizyon olarak seçmiştir.


Çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerlemeye devam eden ve bu ilerlemenin sonucunda kendisine karşı olan güvenin boşa çıkmaması için uğraşan firma yerel bir işletme olarak başladığı yolculuğunda ulaşım ağını her geçen gün genişletmeyi başarmıştır. Öncü Seyahat firması bugün, “Acıgöl, Aksaray, Alanya, Alibeyköy, Ankara, Antalya, Avanos, Derinkuyu, Düzce, Gebze, Göreme, İstanbul, İzmit, Kayseri, Mahmutlar, Manavgat, Nevşehir, Sakarya, Serik, Ürgüp” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firma günümüz dünyasının hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, kullanıcılarının kendisine karşı oluşturduğu güvenini her daim taze tutmak adına öncelikli olarak kendi personel ekibine ve araç filosunda yer alan ekipmanlarına yatırım yapmaktadır. Daima güler yüzlü hizmet anlayışının bu sektör için olmazsa olmazlardan biri olduğunun bilincinde olan kuruluş, bu alanda uzmanlaştırmaya çalıştığı ekibi ile seyahat sektöründeki macerasına devam etmektedir. Günümüzün dünyasında daha fazla kişiye kaliteli hizmetini sunmak isteyen kuruluş, biletlerini online olarak satışa çıkarmıştır. Artık en uygun Öncü Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


 

Looking for Öncü Seyahat bus tickets? Click to buy cheap tickets online, get bus station telephone numbers and check journey schedules!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Göreme 100 TL
İstanbul - Aksaray 80 TL
İstanbul - Ürgüp 100 TL
İstanbul - Nevşehir 110 TL
İstanbul - Avanos 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Over 100
44Points
8%
0%
23%
38%
31%
Total Comments Count (0)
Write Comments!
Share your ratings, comments and complaints with us!

You need use the following form to sign in to be able to post a comment.